Parking για Ελ. Βενιζέλος

gone

Member
Μηνύματα
110
Likes
28
Εγώ χρησιμοποίησα τους Χ-ΤRIM που είναι στα δεξιά όπως έρχεσαι αεροδρόμιο από Βάρης - Κορωπίου.Ήταν εξυπηρετικοί,αξιόπιστοι και γρήγοροι. π.χ.τηλεφώνησα στην επιστροφή μόλις πήρα βαλίτσες και σε 7 λεπτά ήταν στην έξοδο.
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Δεν ξέρω πόσες μέρες θέλεις να αφήσεις το αυτοκινητό σου αλλα στο σάιτ του αεροδρομίου www.aia.gr μπορείς να κανείς κράτηση στο πάρκινγκ με προσφορά 39 ευρώ για μια εβδομάδα! Η τιμή παλιότερα ηταν 50 ευρώ ...
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Δεν ξέρω πόσες μέρες θέλεις να αφήσεις το αυτοκινητό σου αλλα στο σάιτ του αεροδρομίου www.aia.gr μπορείς να κανείς κράτηση στο πάρκινγκ με προσφορά 39 ευρώ για μια εβδομάδα! Η τιμή παλιότερα ηταν 50 ευρώ ...
Έδωσα ακριβείς ώρες άφιξης στο πάρκιν του Βενιζέλου. Μου μέτρησε το χρόνο στάθμευσης (2 μέρες 16 ώρες 30') και κοστίζει πάλι ....39Ε. Στο ιδιωτικό για 2-3 μέρες 22Ε.
Βεβαίως, στις 7 μέρες "πλησιάζονται" μεταξύ τους : 39 Βενιζέλ. - 35 Αετοί ...ή άλλο...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εκτός αυτού τα ιδιωτικά παρκινγκς παρέχουν και δωρεάν πλύσιμο . Επίσης στο πάρκινγκ του αεροδρομίου τρως χρόνο στο να βρεις θέση και ακόμα περισσότερο μέχρι να φτάσεις στη σκάλα και απο εκεί να περπάτησεις μέχρι τις πύλες . Τα βανακια των ιδιωτικών σε αφήνουν ακριβώς έξω απο τις Αναχωρήσεις
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Σημερα το πρωι , βρηκα ενα λινκ στο inbox μου.
Το ειχε στειλει ο Αγιος Βασιλης ( γκουχου , γκουχου )
Φοβερη προσφορα , επιλογη με ή χωρις πλυσιμο !!!!!
Ισχυει μεχρι τις 30/6/2103
Εξαιρείται το διάστημα: 23/12/12-06/01/13 & 01-07/05/13
Μέγιστος αριθμός κουπονιών ανά χρήστη & όχημα: 2
Ταξίδια & Ξενοδοχεία - Xtrim Parking - Aεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλου

Ευχαριστουμε θειε S.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Σημερα το πρωι , βρηκα ενα λινκ στο inbox μου.
Το ειχε στειλει ο Αγιος Βασιλης ( γκουχου , γκουχου )
Φοβερη προσφορα , επιλογη με ή χωρις πλυσιμο !!!!!
Ισχυει μεχρι τις 30/6/2103
Εξαιρείται το διάστημα: 23/12/12-06/01/13 & 01-07/05/13
Μέγιστος αριθμός κουπονιών ανά χρήστη & όχημα: 2
Ταξίδια & Ξενοδοχεία - Xtrim Parking - Aεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλου

Ευχαριστουμε θειε S.
Ποσα μπραβο και ευχαριστω θα πρεπει να πουμε στην ευαγγελια που μας ανοιξε τα ματια με αυτη την προσφορα:xmas_lol:

Η καλυτερη και φυσικα αγαπαμε τον Αγιο Βασιλη:xmas_cheesygrin:
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Εχει προσφορά στο groupon για παρκινγκ αεροδρομίου, νομίζω αθήνας,θεσσαλονίκης,ρόδου, ηρακλείου,χανίων.
 
Last edited by a moderator:

orionas

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Καλησπέρας σε όλους,
όσες φορές έχω ταξιδέψει μέσω του Ελ. Βενιζέλος έχω μετακινηθεί με συγκοινωνίες οπότε το θέμα του parking ποτέ μου δεν με απασχόλησε. Τώρα όμως θέλω να με πάνε με αυτοκίνητο και ψάχνω να βρω τι παίζει με το παρκάρισμα. Από ότι έχω δει μέχρι στιγμής, έχει μόνο parking επί πληρωμή με πολύ υψηλές χρεώσεις. Δηλαδή άλλη λύση δεν υπάρχει για κάποιον που θέλει να κάτσει για λιγότερο από μία ώρα και να φύγει?
Ευχαριστώ.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπέρας σε όλους,
όσες φορές έχω ταξιδέψει μέσω του Ελ. Βενιζέλος έχω μετακινηθεί με συγκοινωνίες οπότε το θέμα του parking ποτέ μου δεν με απασχόλησε. Τώρα όμως θέλω να με πάνε με αυτοκίνητο και ψάχνω να βρω τι παίζει με το παρκάρισμα. Από ότι έχω δει μέχρι στιγμής, έχει μόνο parking επί πληρωμή με πολύ υψηλές χρεώσεις. Δηλαδή άλλη λύση δεν υπάρχει για κάποιον που θέλει να κάτσει για λιγότερο από μία ώρα και να φύγει?
Ευχαριστώ.
Αυτό μάλλον ψάχνεις
https://www.aia.gr/el/traveler/parking/airport-parking/Short-Term-Parking
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.375
Likes
14.282
Τα πρώτα 20 λεπτά είναι δωρεάν στα parking μικρής διάρκειας(Ρ1-Ρ2).Αφού θα κάτσεις λιγότερο από ώρα δεν υπάρχει άλλη λύση.Αλλιώς παράνομα και να μένει κάποιος στο αυτοκίνητο.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Εορταστική προσφορά από το Eparking.gr

Κλείστε τώρα θέση parking και κερδίστε 20% έκπτωση.
Έκπτωση: 20%
Κωδικός έκπτωσης: c181215
Ημερομηνία Λήξης: 28/02/2016

Η έκπτωση δεν συνδιάζεται με άλλες εκπτώσεις και ισχύει για κρατήσεις θέσεων μόνο μέσω του portal www.eparking.gr.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Την έχω προτιμήσει τις περισσότερες φορές και μάλιστα ορισμένες μου κάβουν και από μόνοι τους!
Το κουπόνι όταν πας να το προσθέσεις βγάζει και σε άλλον μηδενική τιμή και δεν σου επιτρέπει να κάνεις κράτηση;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.455
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom