Parking για Ελ. Βενιζέλος

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Δεν καταλαβα τι εννοείς. :rolleyes-80:
Κάνε μία δοκιμαστική κράτηση να δεις πως όταν βάζεις το κουπόνι και πατάς εκεί που λέει ''συμπληρωστε'', μετά μου μηδενίζει την τιμή.

Υ.Γ: Το λινκ που έβαλες για το παρκινγκ δεν δουλεύει, βγαίνει ένα άλλο eparkirking.gr
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Κάνε μία δοκιμαστική κράτηση να δεις πως όταν βάζεις το κουπόνι και πατάς εκεί που λέει ''συμπληρωστε'', μετά μου μηδενίζει την τιμή.

Υ.Γ: Το λινκ που έβαλες για το παρκινγκ δεν δουλεύει, βγαίνει ένα άλλο eparkirking.gr
Η αλήθεια είναι πως δεν το δοκίμασα και απλά έκανα κόπυ το μήνυμα που έλαβα στο μέηλ μου. Λες να είναι προσωπικό το κουπόνι και γι' αυτό να μην λειτουργεί;

Και στο λινκ έχουνε κάνει αυτοί το λάθος. Κάτσε να το διορθώσω.

Έντιτ: Δεν μπορώ πια να το διορθώσω γιατί έληξε ο χρόνος επεξεργασίας.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Η αλήθεια είναι πως δεν το δοκίμασα και απλά έκανα κόπυ το μήνυμα που έλαβα στο μέηλ μου. Λες να είναι προσωπικό το κουπόνι και γι' αυτό να μην λειτουργεί;

Και στο λινκ έχουνε κάνει αυτοί το λάθος. Κάτσε να το διορθώσω.

Έντιτ: Δεν μπορώ πια να το διορθώσω γιατί έληξε ο χρόνος επεξεργασίας.
E δεν το δοκιμάζεις μία να μας πεις;Αλλά δεν έβαλα κάπου το μειλ μου ώστε να πούμε πως είναι καθαρά προσωπικό το κουπόνι.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
E δεν το δοκιμάζεις μία να μας πεις;Αλλά δεν έβαλα κάπου το μειλ μου ώστε να πούμε πως είναι καθαρά προσωπικό το κουπόνι.
Λοιπόν το δοκίμασα και πράγματι μόλις βάζω τον κωδικό στο αντίστοιχο πεδίο, μου μηδενίζει το ποσό. Όμως όταν συμπληρώνω τα στοιχεία μου (ονοματεπώνυμο, μέηλ κτλ) για να προχωρήσω στην κράτηση (χωρίς να κάνω κλικ στο "συμπληρώστε" αφού γράψω τον αριθμό του κουπονιού) και πατάω "Επιβεβαίωση κράτησης", μου βγάζει το μήνυμα "Σφάλμα, μη έγκυρο διακριτικό. Αδύνατη η αποθήκευση της παραγγελίας". Τι να πω; Μήπως έχει κάποιο πρόβλημα το σύστημά τους; Άγνωστο.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Εορταστική προσφορά από το Eparking.gr

Κλείστε τώρα θέση parking και κερδίστε 20% έκπτωση.
Έκπτωση: 20%
Κωδικός έκπτωσης: c181215
Ημερομηνία Λήξης: 28/02/2016

Η έκπτωση δεν συνδιάζεται με άλλες εκπτώσεις και ισχύει για κρατήσεις θέσεων μόνο μέσω του portal www.eparking.gr.
Το κουπόνι δουλεύει κανονικά για όποιον θέλει να το δοκιμάσει.
 

Alex0077

Member
Μηνύματα
235
Likes
117
To P3 holiday του Ελ. Βενιζέλου το έχει δοκιμάσει κανείς? Αυτό που έχει 5 ευρώ την ημέρα αν το κλείσεις Online. Ήθελα να ρωτήσω πώς δουλεύει η μεταφορά στο αεροδρόμιο από και προς το παρκινγκ. Λεωφορείο έχει κάθε συγκεκριμένη ώρα? Ή είναι ανάλογα όταν το χρειαστεί κάποιος σε πάνε επιτόπου? Επίσης φαντάζομαι η μεταφορά με το λεωφορείο είναι δωρεάν έτσι? Και τέλος, όταν επιστρέψεις Αθήνα, τους παίρνεις τηλέφωνο να έρθουν να σε πάρουν? Ή περιμένεις σε συγκεκριμένη στάση?


Και κάτι τελευταίο, όταν πάω να κάνω την κράτηση από το site της Aegean που σε οδηγεί στο aia.gr Έχει να συμπληρώσεις κάπου που λέει Μίλια και κουπόνι έξτρα πόντων. Εκεί τι βάζω? Έχει σχέση με το miles + bonus?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.375
Likes
14.282
To P3 holiday του Ελ. Βενιζέλου το έχει δοκιμάσει κανείς? Αυτό που έχει 5 ευρώ την ημέρα αν το κλείσεις Online. Ήθελα να ρωτήσω πώς δουλεύει η μεταφορά στο αεροδρόμιο από και προς το παρκινγκ. Λεωφορείο έχει κάθε συγκεκριμένη ώρα? Ή είναι ανάλογα όταν το χρειαστεί κάποιος σε πάνε επιτόπου? Επίσης φαντάζομαι η μεταφορά με το λεωφορείο είναι δωρεάν έτσι? Και τέλος, όταν επιστρέψεις Αθήνα, τους παίρνεις τηλέφωνο να έρθουν να σε πάρουν? Ή περιμένεις σε συγκεκριμένη στάση?


Και κάτι τελευταίο, όταν πάω να κάνω την κράτηση από το site της Aegean που σε οδηγεί στο aia.gr Έχει να συμπληρώσεις κάπου που λέει Μίλια και κουπόνι έξτρα πόντων. Εκεί τι βάζω? Έχει σχέση με το miles + bonus?
Πρίν πολύ καιρό.Δεν περίμενα το λεωφορείο όμως.Νομίζω ότι έχει συγκεκριμένες στάσεις στο parking και μια στάση στις αφίξεις(στο 3).Δεν νομίζω να έρχονται με τηλέφωνο.Αυτό το κάνουν τα ιδιωτικά parking πού είναι έξω από το αεροδρόμιο.
 

Alex0077

Member
Μηνύματα
235
Likes
117
τελικά το έκλεισα . Με χάλασε λίγο ότι δεν είχε πληρωμή Online , αλλά πληρώνεις μόνο στα αυτόματα ταμεία. Ελπίζω να δέχονται και κάρτα. Έχει πολύ καλή προσφορά για την 28η 3+1 ημέρα δώρο με 15 ευρώ συνολικά

Σε περιπτωση που πάει κάτι στραβά με το λεωφορείο πχ. ή αν αργήσω λίγο.. Μπορεία να πας και με τα πόδια από το p3 holiday στις αναχωρήσεις ? Ή είναι πολύ μακριά και είναι αδύνατον?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.375
Likes
14.282
τελικά το έκλεισα . Με χάλασε λίγο ότι δεν είχε πληρωμή Online , αλλά πληρώνεις μόνο στα αυτόματα ταμεία. Ελπίζω να δέχονται και κάρτα. Έχει πολύ καλή προσφορά για την 28η 3+1 ημέρα δώρο με 15 ευρώ συνολικά

Σε περιπτωση που πάει κάτι στραβά με το λεωφορείο πχ. ή αν αργήσω λίγο.. Μπορεία να πας και με τα πόδια από το p3 holiday στις αναχωρήσεις ? Ή είναι πολύ μακριά και είναι αδύνατον?
Τα μηχανήματα δέχονται και κάρτα.Δεν είναι τραγικά μακριά.Ουσιαστικά είναι το πάνω μέρος του parking μακράς διάρκειας.Το έχω κάνει με τα πόδια.
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.560
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
ενδιαφερον, δεν ειχα ιδεα. για καποιο λογο νομιζα οτι θα ηταν πολυ πιο ακριβα τα παρκινγκ στο αεροδρομιο. :rolleyes-80:γλιτωσα διπλοταριφο ταξι+ταλαιπωρια και ουτε θα το εψαχνα η χαζη..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom