Party 7 χρόνια travelstories με άρωμα Ιταλικό - Εντυπώσεις

traveltralala

Member
Μηνύματα
62
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ήταν μια όμορφη βραδυά!
Χάρηκα που γνώρισα αρκετά πρόσωπα πίσω από τα nicknames.
Μπράβο σε όσους το έτρεξαν. Italitsa, Χρήστο (δυστυχώς δεν σε πέτυχα κάπου χθες εκτος αν ήσουν αυτός ο καλός άνθρωπος που με προμηθευε γλυκάκια :) ) και σε όσους άλλους!elenara88 και vickokka άψογες οι γευστικές δημιουργίες!http://www.travelstories.gr/members/vickokka-6334.html
Δευκαλίωνα συγχαρητήρια για την καλή δουλειά!Κι απο μακριά στέλνεις την ενέργεια σου θαρρω, ήσουν παρών χθες..
Εύχομαι καλή μας συνεχεια στο forum και στα ταξίδια φυσικά!
 
Last edited by a moderator:

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ήταν μια όμορφη βραδυά!
Χάρηκα που γνώρισα αρκετά πρόσωπα πίσω από τα nicknames.
Μπράβο σε όσους το έτρεξαν. Italitsa, Χρήστο (δυστυχώς δεν σε πέτυχα κάπου χθες εκτος αν ήσουν αυτός ο καλός άνθρωπος που με προμηθευε γλυκάκια :) ) και σε όσους άλλους!elenara88 και vickokka άψογες οι γευστικές δημιουργίες!
Δευκαλίωνα συγχαρητήρια για την καλή δουλειά!Κι απο μακριά στέλνεις την ενέργεια σου θαρρω, ήσουν παρών χθες..
Εύχομαι καλή μας συνεχεια στο forum και στα ταξίδια φυσικά!
Αυτός ήταν, αυτός ήταν!!;)
 
Last edited by a moderator:

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Το βλέπω λίγο υποτονικο το κλίμα σήμερα!!!οι μισοί θα κοιμούνται κι άλλοι μισοί συνέρχονται απο το ποτο!!.....

Sent from my iPad using Travel Stories
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Το βλέπω λίγο υποτονικο το κλίμα σήμερα!!!οι μισοί θα κοιμούνται κι άλλοι μισοί συνέρχονται απο το ποτο!!.....

Sent from my iPad using Travel Stories
Κρυβε λογια..........:oops:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
εμαθα οτι η ευαγγελι εφαγε ολα τα κεκακια και ο χρηστος αναγκαστηκε να κρυψει τις σοκολατινες που ηρθαν μετα -περιμενω λυση του μυστηριου..:cool:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.049
Likes
41.168
Άντε να μάθω κι εγώ πώς εξελίχθηκε η βραδιά, που έφυγα στις 12 πριν ξαναγίνω κολοκύθα...
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Ας πω και γω!

Χαρηκα παρα πολυ που ειδα ξανα γνωστες αλλα και νεες φατσουλες!
Ολα ηταν τελεια! Μπραβο στην italitsa για την ιδεα , και στο Χρηστο για την διοργανωση!!! Και φυσικα στη Βικτωρια για το λιμοντσελο!

Αντε λοιπον πολυχρονο να ναι το φορουμακι και παντα τετοια!!!

Τα λεμε στο "κοπη τη πιτα":haha::bleh::grouphug:

AΦΕΝΤΙΚΟ μας ελειψες αυτη τη φορα! :(

Υ.Γ.paefstra εισαι απο τις αγαπημενες μου ατακαδορισες εδω μεσα και δεν σε χορτασα !
picollo mondo μας την κοπανησες αποτομα!:bleh:
papastef που κρυφτηκες και δεν σε ειδα;;;
traveltralala εισαι μια γλυκα! Just Lori επισης!
και ΦΥΣΙΚΑ Sokratis σε μισω :bleh::haha::kiss::grouphug:
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Εφυγα νωρις πραγματι (η πρωτη!) αλλα θυμαμαι καπου μεταξυ limoncello, cupcake κ κερακίων να καληνυχτιζω διαφορους, βιαστικα indeed και μαλλον καποιοι μου ξεφυγαν!! Χαρηκα πολυ για οσους γνωρισα, ηταν η πρωτη μου συμμετοχη σε τραβελστοριτικη συναντηση!! Ευχαριστω ιδιαιτερα την συνοδο μου ευαγγελια! Την δευτερη συνοδο μου paefstra, τον ευγενικο Χρηστο, τους χορηγους elenara, vickokka, την χαρα italitsa φυσικα! Τις κυριες vario, just lori και travelalalalalalalala για την γνωριμια! Με την 3αδα του bergamou δεν τα ειπα πολυ, αλλα δεν ανησυχω, καπου θα τους ξαναδω!!
Τελος, πολλα special thanks στην isabelle για την απολαυστικη συζητηση μαζι της!
 

papastef

Member
Μηνύματα
37
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
ψήνεται...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατ. Αμερική, Β. Πόλος
Καλημέρα
Δυστυχώς παρά την ισχυρότατη επιθυμία μου να σας γνωρίσω από κοντά και από την ακόμα ισχυρότερη να γευτώ το limoncello, με νίκησε η κούραση μετά από μία εβδομάδα-κόλαση. :mad::mad::mad::mad:

Να είμαστε όλοι καλά, να ταξιδεύουμε, να ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Με μια μικρή καθυστέρηση (όχι δεν ξύπνησα τώρα...:haha:) να πω κι εγώ με τη σειρά μου οτι ήταν μια πολύ ωραία βραδιά και να ευχαριστήσω όσους ασχολήθηκαν για την οργάνωση της με ειδική αναφορά στην elenara μας και τα τέλεια cupcakes της αλλά και τη vickokka για το limoncello της και που τήρησε την υπόσχεση της και προλάβαμε όλοι...:)
Ήπιαμε τα ποτάκια μας, φάγαμε και τα γλυκάκια μας, είδα γνώριμα κι αγαπημένα πρόσωπα, γνώρισα και νέα μέλη και χάρηκα πάρα πολύ που μου δόθηκε η ευκαιρία να γνωρίσω παλιά μέλη που μέχρι τώρα δεν μου είχε δοθεί δυστυχώς η ευκαιρία...
Άντε παιδάκια και του χρόνου με το Αφεντικό μας...:)

Υ.Γ paefstra δε σε πρόλαβα...κι εγώ φαν σου...ατάκες φοβερές...next time!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom