Party 7 χρόνια travelstories με άρωμα Ιταλικό

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
δηλαδη βρε italitsa μονο ιταλοφιλους θες να γνωρισεις απ το φορουμ?
γερμανοφιλους ας πουμε δεν θες ?
Υπαρχουν και αντιταλοφιλοι που ειναι αξιοτιμα μελη του φορουμ.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Για τέτοιες εξαιρετικές περιπτώσεις εκτός Αθηνών υπάρχουν πάντα και οι τρόποι που ανέφερε ο North66!! Καλή διάθεση να υπάρχει!!:)
μα, εννοούσα εκτός ιταλοφίλων, όχι εκτός Αθηνών.
τα γεωγραφικά εμπόδια τα ξεπερνάμε ευκόλως....
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Χαχαχα piccolo_mondo σε πάω!! Ποιός ξέρει, ίσως στο μέλλον κανονίσουμε μια μίνι απόδραση!!

Προς το παρόν επειδή έχουμε κάποια ταξιδάκια, του Samion που πάει Μιλανάκι σε 15 μέρες σύμφωνα με την αντίστροφη μέτρησή του και της piccolo_mondo που θα πάει σε μια τέλεια συναυλία στο Reggio Emilia 22/09 θα πρότεινα τουλάχιστον για την ημερομηνία να είναι πριν φύγουν τα παιδιά.. Αν κάποιος γνωρίζει ότι δε μπορεί κάποια συγκεκριμένη ημέρα ας το αναφέρει..Περιμένουμε βέβαια και τις συμβουλες του XRISTOS71 που είναι esperto!!

Οπότε να αρχίσω να μετράω σιγά σιγά άτομα;;
1. Samion
2.Italitsa
3.Papastef
4.CaveTravel (σε υπολογίζω, έτσι;;)
5.iopa22
6.piccolo_mondo e Just Lori πόσο πολύ σας πειράζει αν γίνει ad Atene??
7.vickokka
8.fitziano, dai vieni e ti giuro che parliamo solo in italiano!!;)

North66, εσύ με μπέρδεψες λιγάκι..δε ξέρω να σε υπολογίζω ή όχι;; Αν και θα ανακοινωθούν ημερομηνία, ώρα και μέρος οπότε όποιος θέλει μπορεί να έρθει!!

Soudiane μου πολύ λυπάμαι που είσαι τόσο μακριά μας...Κάτι θα σκεφτούμε και για σένα όμως!!:)
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Italitsa said:
Χαχαχα piccolo_mondo σε πάω!! Ποιός ξέρει, ίσως στο μέλλον κανονίσουμε μια μίνι απόδραση!!

Προς το παρόν επειδή έχουμε κάποια ταξιδάκια, του Samion που πάει Μιλανάκι σε 15 μέρες σύμφωνα με την αντίστροφη μέτρησή του και της piccolo_mondo που θα πάει σε μια τέλεια συναυλία στο Reggio Emilia 22/09 θα πρότεινα τουλάχιστον για την ημερομηνία να είναι πριν φύγουν τα παιδιά.. Αν κάποιος γνωρίζει ότι δε μπορεί κάποια συγκεκριμένη ημέρα ας το αναφέρει..Περιμένουμε βέβαια και τις συμβουλες του XRISTOS71 που είναι esperto!!

Οπότε να αρχίσω να μετράω σιγά σιγά άτομα;;
1. Samion
2.Italitsa
3.Papastef
4.CaveTravel (σε υπολογίζω, έτσι;;)
5.iopa22
6.piccolo_mondo e Just Lori πόσο πολύ σας πειράζει αν γίνει ad Atene??
7.vickokka
8.fitziano, dai vieni e ti giuro che parliamo solo in italiano!!;)

North66, εσύ με μπέρδεψες λιγάκι..δε ξέρω να σε υπολογίζω ή όχι;; Αν και θα ανακοινωθούν ημερομηνία, ώρα και μέρος οπότε όποιος θέλει μπορεί να έρθει!!

Soudiane μου πολύ λυπάμαι που είσαι τόσο μακριά μας...Κάτι θα σκεφτούμε και για σένα όμως!!:)
Ωραία ιδέα να γίνει σύντομα πριν φύγουν όσοι τυχεροί ταξιδεύουν σε λίγο!!!περιμενω να ανακοινώσεις ημέρα και ώρα και τόπο φυσικά!!!

Sent from my iPad using Travel Stories
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Άντε κανόνισε το !!!!εχω φτιάξει 2λιτρα σπιτικό limoncello!!!πρέπει να καταναλωθει!!!!!!
:)

Sent from my iPad using Travel Stories
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
δηλαδη βρε italitsa μονο ιταλοφιλους θες να γνωρισεις απ το φορουμ?
γερμανοφιλους ας πουμε δεν θες ?
Υπαρχουν και αντιταλοφιλοι που ειναι αξιοτιμα μελη του φορουμ.

Κοιταξε, με τους γερμανόφιλους δεν έχω κάποιο πρόβλημα...με τους αντιιταλόφιλους όμως δύσκολα τα πράγματα!!:bleh: Βέβαια ένας αντίλογος πάντα χρειάζεται μόνο και μόνο για να τον φέρουμε και αυτόν στα νερά μας!! Μην ξεχνάς έχω Samion, το δυνατό χαρτί των Ιταλόφιλων!! :clap::clap:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.006
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Εγώ πάντως βλέπω κάποιους να το παίζουν Ιταλόφιλοι, όταν η αντίστροφη μέτρησή τους είναι για το αγαπημένο Languedoc (ποια Τοσκάνη και αηδίες...), έστω κι αν πάνε στην πλέον άσχημη περίοδο...
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Italitsa said:
2 λίτρα;;;:roll: Ίσα που με φτάνουν!!!:haha:
Κατάλαβα!!!!πρεπει να προλάβω να φτιάξω κι αλλα!!!χικ χικ!!!παντως εχω χαρεί πραγματικά με ευτη την πρωτοβουλία!!! Μακάρι να πραγματοποιηθεί!....

Sent from my iPad using Travel Stories
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom