Party 7 χρόνια travelstories με άρωμα Ιταλικό

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
μα, εννοούσα εκτός ιταλοφίλων, όχι εκτός Αθηνών.
τα γεωγραφικά εμπόδια τα ξεπερνάμε ευκόλως....
αααχ συγνώμη!! πραγματικά δεν το κατάλαβα...αν είναι τόσο εύκολο για σένα η ημερομηνία θα ανακοινωθεί..!!;)
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εγώ πάντως βλέπω κάποιους να το παίζουν Ιταλόφιλοι, όταν η αντίστροφη μέτρησή τους είναι για το αγαπημένο Languedoc (ποια Τοσκάνη και αηδίες...), έστω κι αν πάνε στην πλέον άσχημη περίοδο...

Είσαι πολύ άδικος τώρα...άλλο που είναι το κορμί μας και άλλο που είναι η καρδιά μας.. Και τί δε θα 'δινα αυτό το ταξίδι να γινόταν στην Ιταλίτσα μου (σνιφ κλαψ) αλλά δεν μπορεί να γίνεται πάντα το δικό μου...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.003
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Είσαι πολύ άδικος τώρα...άλλο που είναι το κορμί μας και άλλο που είναι η καρδιά μας.. Και τί δε θα 'δινα αυτό το ταξίδι να γινόταν στην Ιταλίτσα μου (σνιφ κλαψ) αλλά δεν μπορεί να γίνεται πάντα το δικό μου...
Ευτυχώς δηλαδή που υπάρχουν και λογικοί άνθρωποι που σε παρασέρνουν για να πας και σε κανένα πραγματικά όμορφο μέρος...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Κανω μια προταση πριν δηλωσετε:
αν προσφερθει ευγενικα ο XRISTOS71 για το γνωστο μερος..21/9 η εναλλακτικα μια καθημερινη 13/9.
ψηφιστε..
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Καλές και οι 2 ημερομηνίες αλλα καλύτερη η 21/9 επειδή εγω προσωπικά εχω το δρόμο του γυρισμού!!!... Αλλα αν δεν γίνεται αλλιώς , μέσα!!!

Sent from my iPad using Travel Stories
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
21/09 τέλειααα!!!! Μπράβο ρε Samion!!!:clap::clap:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.809
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom