Ιταλία Photo review.. "Μια άλλη Ρώμη"

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ωραίο δώρο, πρωινιάτικα !:xmas_smile:

Άψογος !

Καλές γιορτές και σ΄εσένα...:xmas_biggrin:
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
SAPIENZA ημουν στην Ρωμη το μεσημερι της Παρασκευης που μας περασε και πισω Αθηνα το απογευμα της Δευτερας :xmas_razz: NTINA συγνωμη για την συγχιση,ελπιζω να μην δημιουργησα προβλημα στη δουλεια σου!!:xmas_redface::xmas_redface::xmas_mrgreen:

Σας ευχαριστω πολυ ολους!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
SAPIENZA ημουν στην Ρωμη το μεσημερι της Παρασκευης που μας περασε και πισω Αθηνα το απογευμα της Δευτερας :xmas_razz:
Σε ρώτησα γιατί ήμουν κι εγώ,αλλα πριν 2βδομάδες κι ο καιρός πάλι ήταν τέλειος!Το προηγούμενο Σκ ήμουν Μιλάνο,κρύο αλλα κατατάλλα μια χαρά,ούτε βροχή,ούτε τίποτα...
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Εγω οταν εφτασα ειχε ηλιο και καλες θερμοκρασιες,αλλα την Κυριακη εβρεχε κατα διαστηματα και πολυ κρυο..Αλλα δε μπορω να πω,μου αρεσει αυτος ο καιρος οποτε δεν με χαλασε..
 
Μηνύματα
772
Likes
611
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Σε ευχαριστώ κι εγώ από καρδιάς γιαυτό το υπέροχο φωτογραφικό ταξίδι στην πολυαγαπημένη Ρώμη.
 

tai

Member
Μηνύματα
290
Likes
87
Ταξίδι-Όνειρο
το τελος του δρομου
υπέροχο φωτογραφικό ταξίδι ΜΠΡΆΒΟ
 

hkar

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Συγχαρητήρια !!!!! Φοβερές οι φωτογραφίες σου!!!! Μου έφτιαξες την μέρα!!!! Λέω να πάω Ρώμη τον Φεβρουάριο και ήταν ότι έπρεπε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Να ειστε καλα,ευχαριστω για τα καλα σας λογια!Ελπιζω το νεο ετος να μας φερει υγεια και ταξιδια :)
 

stergios

Member
Μηνύματα
38
Likes
92
Επόμενο Ταξίδι
??????
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Mια αλλη Ρωμη λοιπον,οπως λεει και ο τιτλος..Μια Ρωμη που σιγουρα η πλειοψηφια απο εσας που τωρα διαβαζετε αυτη την ιστορια,γιατι περι ιστροριας προκειται,την εχετε επισκεφτει..Μια Ρωμη ομορφη,βροχερη,ηλιολουστη,καλοκαιρινη,χειμονιατικη..Θα ρωτησει κανεις,μα καλα ποσο καιρο ησουν εκει!? Μολις 3 μερες..Και ναι τα ειδα ολα αυτα!Δεν θα μιλησω ουτε για πολυτελη εστιατορεια(γιατι δεν τα εψαξα..),ουτε για μπαρακια για ατελειωτο ποτο και ξεφρενους χορους,γιατι δεν τα βρηκα,ουτε για κεντρικα ξενοδοχεια..Θα αφησω ομως καποιες φωτογραφιες να μιλησουν για οσα περιγραφω παραπανω,για μια πολη γεματη εκπληξεις..Ανθρωπους,μνημεια,δρομους..Μια πολη οπως την ειδα εγω αυτες τις 3 μερες..

ΥΓ:Αυτο το post ανοιξε για 2 λογους,ο δευτερος ειναι για να θυμηθειτε πολλοι απο εσας μερη που σας εχουν λειψει,η που προκειται πολυ συντομα να ξανασυναντησετε..Ευχομαι να το απολαυσετε και να μην σας πεσει πολυ μαυρο :xmas_cool:













Αυτο ηταν..Ελπιζω να μην κοιμηθηκε κανεις :xmas_rolleyes::xmas_rolleyes::xmas_rolleyes:

Καλες Γιορτες!
Αν και καθυστερημένα.....απλά τέλειες!
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
189
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Εγω οταν εφτασα ειχε ηλιο και καλες θερμοκρασιες,αλλα την Κυριακη εβρεχε κατα διαστηματα και πολυ κρυο..Αλλα δε μπορω να πω,μου αρεσει αυτος ο καιρος οποτε δεν με χαλασε..
Πολυ ωραιες και εγω τωρα τις ειδα.Την τελευταια μερα που ειμασταν εκει εβρεχε αλλα και παλι ηταν παρα πολυ ομορφα.Τα γυρισαμε ολα να τα δουμε και με βροχη.:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.492
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom