Γαλλία Ηνωμένο Βασίλειο Ισλανδία Ιταλία Project 2010, Summer Abroad in Εurope ...

Ποιά από τις τρεις ακόλουθες ταξιδιωτικές υπερπαραγωγές θα διαλέγατε;


  • Total voters
    69
  • Poll closed .

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
καταρχήν, επειδή έχω ήδη πάει...κατά δεύτερον, επειδή η συγκεκριμένη χώρα είναι για πιο εσωστρεφείς καταστάσεις, πιο 'esoteric' όπως λέμε στα ελληνικά...Θεωρώ πως, για να νιώσει κανείς το μεγαλείο της απεραντοσύνης της, τη μελαγχολία και τη μοναχικότητα που εκπέμπει, τους επιβλητικούς όγκους, την ταξιδιωτική μοναξιά στους ατέλειωτους, ορεινούς δρόμους της, κι εν τέλει ένα διαφορετικό είδος 'προσωπικής κάθαρσης', πρέπει να είναι είτε μόνος, είτε με μια παρέα που να αντέχει τη σιωπή και να λαμπρύνεται από αυτή...Αλλιώς, για τα γούστα μου πάντα, η ταξιδιωτική εμπειρία θα παραμείνει ημιτελής...

rosa
στη Μανα σου το ειπες?
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αγιο Ορος
καταρχήν, επειδή έχω ήδη πάει...κατά δεύτερον, επειδή η συγκεκριμένη χώρα είναι για πιο εσωστρεφείς καταστάσεις, πιο 'esoteric' όπως λέμε στα ελληνικά...Θεωρώ πως, για να νιώσει κανείς το μεγαλείο της απεραντοσύνης της, τη μελαγχολία και τη μοναχικότητα που εκπέμπει, τους επιβλητικούς όγκους, την ταξιδιωτική μοναξιά στους ατέλειωτους, ορεινούς δρόμους της, κι εν τέλει ένα διαφορετικό είδος 'προσωπικής κάθαρσης', πρέπει να είναι είτε μόνος, είτε με μια παρέα που να αντέχει τη σιωπή και να λαμπρύνεται από αυτή...Αλλιώς, για τα γούστα μου πάντα, η ταξιδιωτική εμπειρία θα παραμείνει ημιτελής...

rosa
στη Μανα σου το ειπες?
panpan, διαβασε τις ταξιδιωτικες ιστοριες για την Ευρωπη;)
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.773
Likes
1.097
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
εγώ ψήφισα Ιταλία και να δείτε ότι εκεί θα πάμε στο τέλος.. που να βρεί 10 βίλες στην Ισλανδία ο ακατανόμαστος οπότε πάμε Ιταλία εμείς οι λίγοι που την ψηφίσαμε!! οι υπόλοιποι αγοράστε ισοθερμικά και μή ξεχάσετε την φορήτη σόμπα από το telemarketing που είναι και σε προσφορά (έλεος με τα ισοθερμικά) ακατανόμαστε μη ξεχάσεις τα μακαρόνια να είναι χειροποίητα!!!:bleh:
υ.γ. εγώ θα φέρω τα κρασιά για τη βίλα κι από ότι βλέπω το γκρουπ έχεί πέιρα στα κρασιά:D
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ονειρεμένο Ταξίδι
Trobriand Islands...
υ.γ. εγώ θα φέρω τα κρασιά για τη βίλα κι από ότι βλέπω το γκρουπ έχεί πέιρα στα κρασιά:D
LeftrisB, πρόσεχε, μην τάζεις κρασιά για την Umbria!!! Ubriaco στα ιταλικά είναι ο μεθυσμένος......
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
ψηφισα λονδινο γιατι εχω καιρο να παω και ισλανδια γιατι δεν εχω παει
και ισως ειναι μια καλη ιδεα για το μελλον.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom