Revolut

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Γιατι να μην προλαβεις?7-10 μερες θελει για να ρθει και αν ειδα καλα την παραγγειλες αρχες της βδομαδας
Όχι δεν την είχα παραγγείλει! Χτες που πήγα έλεγε θα έρθει στις 5 Φλεβάρη!

Πιστεύετε αξίζει να δώσω 20€ για να έρθει σε 2-3 εργάσιμες?
 
Last edited:

maria91

Member
Μηνύματα
2.085
Likes
1.953
Όχι δεν την είχα παραγγείλει! Χτες που πήγα έλεγε θα έρθει στις 5 Φλεβάρη!

Πιστεύετε αξίζει να δώσω 20€ για να έρθει σε 2-3 εργάσιμες?
Αν νομιζεις οτι θα πληρωσεις πανω απο 20ε στις συναλλαγες σου με πειραιως τοτε ναι..εξαλλου ειναι καρτα που θα χρησιμευσει και σ αλλα ταξιδια σε χωρες με διαφορετικο νομισμα...βεβαια μην σε παρω στο λαιμο μου και εγω που την πηρα χωρις γρηγορο κουριερ,μου ρθε 2-3 μερες νωριτερα απο την ημερομηνια που χαν δωσει
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Αν νομιζεις οτι θα πληρωσεις πανω απο 20ε στις συναλλαγες σου με πειραιως τοτε ναι..εξαλλου ειναι καρτα που θα χρησιμευσει και σ αλλα ταξιδια σε χωρες με διαφορετικο νομισμα...βεβαια μην σε παρω στο λαιμο μου και εγω που την πηρα χωρις γρηγορο κουριερ,μου ρθε 2-3 μερες νωριτερα απο την ημερομηνια που χαν δωσει
Σκέφτομαι να δώσω τα 20 ΕΥΡΩ να έρθει σε 2-3 μέρες να τελειώνω! Θα το δω σαν μια επένδυση και για τ άλλα ταξίδια που θα έρθουν!:shock:
 

PanosKatos

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Θα το κοιτάξω να είσαι καλά ευχαριστώ.

Επίσης, δε ζήτησα όλο το manual. 3 απλά πραγματάκια ζήτησα φίλε tripakia.
 
Last edited by a moderator:

maria91

Member
Μηνύματα
2.085
Likes
1.953
Επίσης, δε ζήτησα όλο το manual. 3 απλά πραγματάκια ζήτησα φίλε tripakia.
Αν διαβασεις ολο το thread εδω θα σου λυθουν ολες οι αποριες γιατι εχουμε γραψει πως την χρησιμοποιεις πολλακις!αν εχεις και αλλες αποριες οπως εχω πει πολλακις επισης πας στο ινσομνια οπου εχει αναλυτικοτατο manual!
 

bandit650

Member
Μηνύματα
623
Likes
2.853
Εγώ ξενέρωσα γιατί δεν θα προλάβω να την πάρω. Οπότε πληρωμή με χρεωστική Πειραιώς και χρέωση 1€ σε κάθε χρήση.
@Thanos92 Αν εισαι αθηνα εχω καρτα revolut να σου δωσω. απλα δε θα γραφει το ονομα σου πανω.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Θέλω να δώσω χίλια ευχαριστώ στον @bandit650 που μου έδωσε κάρτα Revolut και σκέφτηκε να βοηθήσει κάποιον ξένο. Η κάρτα δουλεύει τέλεια και μου έλυσες τα χέρια. Να είσαι πάντα καλά.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.825
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
να τα λέμε κι'αυτά.:):)
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Πάω να στείλω από την Πειραιώς στην Revolut ένα ποσό και με χρεώνει 2.50 ΕΥΡΩ! Είναι σωστό ?
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.085
Likes
1.953
Πάω να στείλω από την Πειραιώς στην Revolut ένα ποσό και με χρεώνει 2.50 ΕΥΡΩ! Είναι σωστό ?
Ισως στη πειραιως εχει ανεβει το ποσο για το εμβασμα,ισως να χεις επιλεξει λαθος καποια επιλογη κινησου βαση τις εικονες-οδηγους που χει ινσομνια για πειραιως!
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ισως στη πειραιως εχει ανεβει το ποσο για το εμβασμα,ισως να χεις επιλεξει λαθος καποια επιλογη κινησου βαση τις εικονες-οδηγους που χει ινσομνια για πειραιως!
Οχι εντάξει σωστό ήταν γιατί έβαλα να γίνει γρήγορα το έμβασμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom