Revolut

maria91

Member
Μηνύματα
2.085
Likes
1.953
Οχι εντάξει σωστό ήταν γιατί έβαλα να γίνει γρήγορα το έμβασμα.
Ε αυτο εννοουσα λεγοντας οτι το βαλες λαθος απλα δε διευκρινισες εξαρχης οτι ειχες βαλει γρηγορο εμβασμα..μιας και το δοκιμασες πες μας αν αξιζει την παραπανω χρεωση,δηλαδη αν κανει λιγοτερο απο 2-3 μερες που κανει το κανονικο
 

ravT

Member
Μηνύματα
141
Likes
167
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Προχθές στείλαμε έμβασμα στη revolut από Εθνική και τα χρήματα φάνηκαν σε λιγότερο από 24 ώρες. Μιλώ για κανονικό έμβασμα. Πόσο πιο γρήγορο να ναι το "γρήγορο";
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Προχθές στείλαμε έμβασμα στη revolut από Εθνική και τα χρήματα φάνηκαν σε λιγότερο από 24 ώρες. Μιλώ για κανονικό έμβασμα. Πόσο πιο γρήγορο να ναι το "γρήγορο";
Λογικά μπαίνουν την ίδια μέρα! Αλλα άμα δεν κάνεις γρήγορο έμβασμα θέλει από 1 με 3 εργάσιμες οπότε άμα τα χρειάζεσαι γιατί φεύγεις ταξίδι παίρνεις το ρίσκο!
 

Panosjgr

Member
Μηνύματα
61
Likes
15
Εγώ πάντως μεταφορά χρημάτων στο εξωτερικό για την revolut από Alpha Bank Παίρνει 2-3 ημέρες ενώ από Eurobank 1 ημέρα..
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Εγώ πάντως μεταφορά χρημάτων στο εξωτερικό για την revolut από Alpha Bank Παίρνει 2-3 ημέρες ενώ από Eurobank 1 ημέρα..
Και έμενα τα 10 ΕΥΡΩ που έστειλα από Eurobank σε 1 μέρα είχαν μπει! Μπορεί να μας πει κάποιος @taver αν ξέρει τι παίζει από Πειραιώς με το γρήγορο έμβασμα ?
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Να ενημερώσω πως εχτές το βράδυ έστειλα το ποσό και τώρα είναι μέσα κανονικά! Όλα καλά λοιπόν!
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.085
Likes
1.953
Προχθές στείλαμε έμβασμα στη revolut από Εθνική και τα χρήματα φάνηκαν σε λιγότερο από 24 ώρες. Μιλώ για κανονικό έμβασμα. Πόσο πιο γρήγορο να ναι το "γρήγορο";
Μαλλον γρηγορο εστειλες δε παιζει αυτο που λες,εχω στειλει 5 φορες απο εθνικη με την κανονικη χρεωση εμβασματος(δηλαδη 1ε)και παντα τα λεφτα καναν 2 μερες να μπουν...
 

ravT

Member
Μηνύματα
141
Likes
167
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Παίζει μια χαρά. Έχω κάποιο λόγο να πω ψέματα; 1 ευρώ χρέωσε και τα χρήματα φάνηκαν σε λιγότερο από 24 ώρες. Μάλιστα την ίδια στιγμή έβγαλα σε φίλο δική του revolut, και εκείνος με εθνική, επίσης 1 ευρώ και επίσης εντός των 24 ωρών.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.085
Likes
1.953
Παίζει μια χαρά. Έχω κάποιο λόγο να πω ψέματα; 1 ευρώ χρέωσε και τα χρήματα φάνηκαν σε λιγότερο από 24 ώρες. Μάλιστα την ίδια στιγμή έβγαλα σε φίλο δική του revolut, και εκείνος με εθνική, επίσης 1 ευρώ και επίσης εντός των 24 ωρών.
Ισως παιζει ρολο τοτε τι ειδος λογαριασμου εχεις,δε ξερω..στους περισσοτερους παντως κανουν 1-2 μερες,οποτε ισως ησουν εξαιρεση
 

ravT

Member
Μηνύματα
141
Likes
167
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Γιατί πρέπει να έχουμε πάντα δίκιο, σώνει και καλά; Γιατί να μη μπορούμε να δεχτούμε ότι κάτι δε θυμόμαστε καλά ή κάτι ενδεχομένως να άλλαξε και λέμε σε κάποιον ότι κάνει λάθος ή ότι μάλλον είναι η... εξαίρεση; Τέλος πάντων, εγώ κατέθεσα την εξαιρετικά πρόσφατη εμπειρία μου και θα έμενα σε αυτή αν δεν προσπαθούσες να διαψεύσεις την κατάθεση ενός γεγονότος. Ας μη παραπληροφορούμε, ας καταθέτουμε απλά γεγονότα. Εύκολο είναι...
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.085
Likes
1.953
Γιατί πρέπει να έχουμε πάντα δίκιο, σώνει και καλά; Γιατί να μη μπορούμε να δεχτούμε ότι κάτι δε θυμόμαστε καλά ή κάτι ενδεχομένως να άλλαξε και λέμε σε κάποιον ότι κάνει λάθος ή ότι μάλλον είναι η... εξαίρεση; Τέλος πάντων, εγώ κατέθεσα την εξαιρετικά πρόσφατη εμπειρία μου και θα έμενα σε αυτή αν δεν προσπαθούσες να διαψεύσεις την κατάθεση ενός γεγονότος. Ας μη παραπληροφορούμε, ας καταθέτουμε απλά γεγονότα. Εύκολο είναι...
Εσυ γιατι προσπαθεις ντε και καλα να δειξεις οτι εχεις δικιο??και για ποιο λογο να μην θυμαμαι καλα ξερω γω??αν αλλαξε κατι δε ξερω σου πα ισως!δε γινετε να λενε οι περισσοτεροι τοσο χρονικο διαστημα και εσυ να επιμενεις οτι ειμαστε ολοι λαθος!αρα μαλλον εσυ παραπληροφορεις!ας το αφησουμε εδω το θεμα ο καθενας ας δει ποσο καιρο κανει ανα τραπεζα μονος του
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom