Ανδόρρα Γαλλία Γιβραλτάρ Ισπανία Ιταλία Μονακό Πορτογαλία Roadtrip. Αφετηρία μας η Ελλάδα, προορισμός η Πορτογαλία. Οικογενειακώς ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2022

vangelis69

Member
Μηνύματα
154
Likes
193
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινή - Παταγονία
Συγχαρητήρια για το καταπληκτικό ταξίδι και την υπέροχη περιγραφή καθώς και τις φωτογραφίες που τη συνοδεύουν! Πάντα τέτοια! Καλά ταξίδια να 'χετε!!!
 

Jonbull

Member
Μηνύματα
13
Likes
50
Μπράβο! Τέλειο ταξίδι και όσους μας αρέσουν τα οδικά, μας ανοίγετε την όρεξη!
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
375
Παρά πολύ ωραίο ταξίδι. Αρχικά μπράβο σας για την οργάνωση του ταξιδιού σας. Θέλει πολύ κόπο και λεπτομέρεια για ταξίδι τόσων ημερών. Επίσης συγχαρητήρια για τη παρουσίαση εδώ.
Μια ερωτηση: έχω βρει αντίστοιχη οδική εκδρομή με ταξιδιωτικό γραφείο για τον Αύγουστο (17 ημέρες στο σύνολο). Επειδή έχω πάει Αύγουστο στην Ισπανία και έχω φάει πολύ ζέστη, θα το προτείνατε σαν ταξίδι τη περιόδο του Αυγούστου? Ευχαριστώ
 

EKAR

Member
Μηνύματα
16
Likes
162
Παρά πολύ ωραίο ταξίδι. Αρχικά μπράβο σας για την οργάνωση του ταξιδιού σας. Θέλει πολύ κόπο και λεπτομέρεια για ταξίδι τόσων ημερών. Επίσης συγχαρητήρια για τη παρουσίαση εδώ.
Μια ερωτηση: έχω βρει αντίστοιχη οδική εκδρομή με ταξιδιωτικό γραφείο για τον Αύγουστο (17 ημέρες στο σύνολο). Επειδή έχω πάει Αύγουστο στην Ισπανία και έχω φάει πολύ ζέστη, θα το προτείνατε σαν ταξίδι τη περιόδο του Αυγούστου? Ευχαριστώ
Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Για τον Αύγουστο στην ενδοχώρα της νότιας Ισπανίας πιστέυω οτι θα είναι μεγάλες οι θερμοκρασίες , εμείς το ζήσαμε στη Γρανάδα αυτό. Σε κάθε περίπτωση η Ισπανία εχει πανω-κατώ το ίδιο κλίμα με την Ελλάδα.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Καλά, μιλάμε για ταξίδι που κάλυψε σχεδόν όλη τη νότια Ευρώπη! Μπράβο σας! Η προετοιμασία πολύ καλή, αναμενόμενο όμως κάποια στιγμή να προκύψει κάτι που θα σε βγάλει λίγο από το πρόγραμμα.
Είδα ότι δεν είναι η πρώτη ιστορία στο φόρουμ, έχεις και άλλα ενδιαφέροντα road trips που μου είχαν διαφύγει και θα τα διαβάσω με την πρώτη ευκαιρία.
Καλή συνέχεια με τη δεμένη, όπως δείχνει, τετράδα, σημαντικό που αρέσει στα παιδιά και ακολουθούν!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.557
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom