1. Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Ιανουάριο - Απρίλιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!
Απόκρυψη ανακοίνωσης
Με την πλοήγησή σας στο Travelstories.gr αποδέχεστε τη χρήστη cookies που ενισχύουν την εμπειρία χρήσης. -- ΟΚ --

Αυστρία Ιταλία Σλοβενία Roadtrip Ιταλία, Σλοβενία, Αυστρία, Σαν Μαρίνο: Σεπτέμβριος 2017

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ταξιδιωτικές Ιστορίες - Ευρώπη' που ξεκίνησε από το μέλος MakisSRV, στις 6 Ιανουαρίου 2018.

1. trelospektis

trelospektis Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Αυστρια
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Nordkapp
    Καταπληκτικό ταξίδι!! Μπράβο παιδιά. Φέτος τον Αύγουστο θα πάμε με την γυναίκα μου στην Βιέννη με το αυτοκίνητο για 5-6 μέρες. Μία από αυτές τις μέρες θα την αφιερώσουμε λίγο Χαλλσταττ και Σαλζμπουργκ. Έχω την εξής ερώτηση: Στην Βιέννη δεν θα έχω πρόβλημα με το πάρκινγκ γιατί το ξενοδοχείο το παρέχει δωρεάν αλλα και να είχα κάποιο πρόβλημα υπάρχουν τα γνωστά PARK n Ride που είναι πάρα πολύ φθηνά ( κοντά στα 3,5 € την ημέρα ). Στο Salzburg όμως, έστω και για μια μέρα που θα πάμε, δεν μπορώ να βρω κάποιο μέρος να παρκάρω με σχετικά καλή τιμή ( πχ όπως τα PARK n RIDE στην Βιέννη ). Έχει κάποιος καμιά ιδέα ?? Ψάχνω και δεν μπορώ να βρω!