Ryanair Ryanair news

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.109
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Τα φοραει ολα λιγο κοντα ο jimp και του χωρανε...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Α,να σου πω πως μαζί με τα παραπάνω χωράει και ισιωτικο μαλλιών και πιστολάκι,δοκιμασμένα πράγματα αλλά και μικρό desktop,φυσικά και φωτογραφική.
Εγώ στη θέση σου, πάντως, θα έκανα ένα μόνιμο ίσιωμα σε κομμωτήριο. Τι ταλαιπωρία τραβάς, βρε παιδάκι μου...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Εγώ στη θέση σου, πάντως, θα έκανα ένα μόνιμο ίσιωμα σε κομμωτήριο. Τι ταλαιπωρία τραβάς, βρε παιδάκι μου...
Εγώ τι ισιωμα να κάνω?Για εμφύτευση με βλέπω.
Αλλά ο άντρας ο σωστός πάντα κουβαλάει το ισιωτικο της γυναίκας!Αλλά και το πιστολάκι άμα λάχει!!

Tripakias εκτός ότι τα φοράω λίγο κοντά,τα μπλουζάκια και τα πουκάμισα δεν έχουν μανίκια και έτσι γλυτώνω χώρο και βάρος!!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Κοιταξτε τι χωραει μια χειραποσκευη.....τι αλλο να θες?
 
Last edited by a moderator:

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Στην Θεσσαλονίκη από ότι θυμάμαι βγήκε απόφαση από τον δήμο ότι δεν θα δώσουν ξανά χρήματα στην Ryanair .

Τα εισιτήρια τα ξεφτίλα πάντως με 10€ πάνε έλα για Ρώμη δεν βγήκαν φέτος δυστυχώς.34€ το φθηνότερο πάνε έλα που είδα για συγκεκριμένες ημέρες όσο για το Λονδίνο εκεί οι τιμές το τελευταίο διάστημα έχουν ξεφύγει αρκετά, από 50€ πάνε έλα που έβρισκα πέρυσι,φέτος με το ζόρι στα 82€ βγήκαν κάποια στιγμή και τώρα πολύ δύσκολα να βρεις κάτω από 200.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Με σωστη τοποθετηση ανετα παει 6 μερες ταξιδι ακομα και γυναικα με μικρη βαλιτσα (με ισιωτικο και πιστολακι)! Το καλυτερο ειναι που δεν περιμενεις να παρεις τη βαλιτσα απο τους ιμαντες! Ουτε κινδυνευεις να χασεις τις αποσκευες σου! Οργανωση θελει!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Στην Θεσσαλονίκη από ότι θυμάμαι βγήκε απόφαση από τον δήμο ότι δεν θα δώσουν ξανά χρήματα στην Ryanair .

Τα εισιτήρια τα ξεφτίλα πάντως με 10€ πάνε έλα για Ρώμη δεν βγήκαν φέτος δυστυχώς.34€ το φθηνότερο πάνε έλα που είδα για συγκεκριμένες ημέρες όσο για το Λονδίνο εκεί οι τιμές το τελευταίο διάστημα έχουν ξεφύγει αρκετά, από 50€ πάνε έλα που έβρισκα πέρυσι,φέτος με το ζόρι στα 82€ βγήκαν κάποια στιγμή και τώρα πολύ δύσκολα να βρεις κάτω από 200.
18 ευρω για Ρωμη-Μιλανο,12 για Μπολωνια,20 για Φρανκφουρτη,46 για Λονδιναρα!!
Ψαξε λιγο βρε Kabamarou.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Επαιζαν μεχρι και πριν ενα μηνα,βασικα και λιγοτερο για απριλιο-μαιο και μεχρι αρχες ιουνιου.
Τα 46 ευρω για λονδινο ειχανε παιξει και ιανουαριο και φεβρουαριο.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.816
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
εγώ πάντως έκλεισα το Θεσ/νίκη-Χανιά για ένα ΠΣΚ τον Ιούνιο με 60 ευρώ ενώ η αιγαίου ήθελε 180 και όχι με απ'ευθείας επιστροφή.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
18 ευρω για Ρωμη-Μιλανο,12 για Μπολωνια,20 για Φρανκφουρτη,46 για Λονδιναρα!!
Ψαξε λιγο βρε Kabamarou.
Οι τιμές που έγραψα είναι για πήγαινε έλα.Αυτές οι τιμές που γράφεις είχαν βγει για μια διαδρομή μόνο.Ευχαριστώ πάντως.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom