Ryanair Ryanair news

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.970
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Γιατι απο οτι ξερω απαγορευτηκε σε ξενη εταιρεια να παρει εσωτερικου...
Ανέλαβε τη διακυβέρνηση ο Καμμένος και δεν το πήραμε χαμπάρι? Φυσικά και επιτρέπεται σε κάθε εταιρία με έδρα την ΕΕ, τις ΗΠΑ ή άλλη χώρα που συμμετέχει στο πρόγραμμα Open Skies (π.χ. Ελβετία).
 
Μηνύματα
132
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία - Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Είναι σίγουρο;Μήπως ακούστηκε και τι δρομολόγια θα κάνει;Μακάρι να αναλάβει!Πόσα θα δίνουμε 20-30? πήγαινε-έλα; :-D :-D
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Η Ryanair ΕΒΓΑΛΕ τα captcha απο το site της. Επιτέλους!
Ανάσταση!Ψάχνω εισιτήρια σχεδόν σε καθημερινή βάση για φίλους και γνωστούς και μου είχε σπάσει τα νεύρα αυτό το πράγμα.Μακάρι να μην το ξαναβάλουν...
 

nikosoik

Member
Μηνύματα
54
Likes
39
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Αργεντινή
Επίσης να αναφέρω πως στις 18 και 19 Μαίου θα είναι κλειστό το site τους λόγω ανανέωσης οπότε δε θα μπορεί να γίνει και check in. Κάντε το πριν!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Φαντάσου ότι πριν λίγο καιρό κυκλοφορούσε φήμη για δρομολόγιο ATH-RHO.
 

diabhbasths

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
SOSSSSSSSSSS

Καλησπέρα παιδιά άυριο πετάω για Ρώμη κ έχω πρόβλημα με το check-in.
1ον:Κάνω check-in και μου βγάζει το εξής μήνυμα: ONCE your document details have been antered here they cannot be modifield online.
if you need to update your document details prior to your flight departure,please contact our call centre

2ον:Έχω κάνει κράτηση μαζί με την γυναίκα μου με την δικιά μου prepaid card,τα εισιτήρια θα τα εκτυπώσω μαζί και για τους 2 ή έναν έναν ξεχωριστά?τα εισιτήρια είναι με επιστροφή τα ίδια θα χρησιμοποιήσω ή πρέπει να εκτυπώσω άλλα για την επιστροφή.

ΠΑΙΔΙΑ PLSSSSSS ΚΑΙΓΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙ,ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΝΩ ΣΤΟ LAPTOP.
 

sdoe21

Member
Μηνύματα
327
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Καλησπέρα παιδιά άυριο πετάω για Ρώμη κ έχω πρόβλημα με το check-in.
1ον:Κάνω check-in και μου βγάζει το εξής μήνυμα: ONCE your document details have been antered here they cannot be modifield online.
if you need to update your document details prior to your flight departure,please contact our call centre

2ον:Έχω κάνει κράτηση μαζί με την γυναίκα μου με την δικιά μου prepaid card,τα εισιτήρια θα τα εκτυπώσω μαζί και για τους 2 ή έναν έναν ξεχωριστά?τα εισιτήρια είναι με επιστροφή τα ίδια θα χρησιμοποιήσω ή πρέπει να εκτυπώσω άλλα για την επιστροφή.

ΠΑΙΔΙΑ PLSSSSSS ΚΑΙΓΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙ,ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΝΩ ΣΤΟ LAPTOP.
1.Δεν ειναι προβλημα.Ουσιαστικα σου λεει πως πρεπει να προσεξεις τα στοιχεια σου,αυτα που θα βαλεις στο τσεκ ιν, γιατι μετα δεν αλλαζουν απο το site και θα πρεπει να επικοινωσεις με την εταιρεια και αυτο θα σου κοστισει σε χρηματα

2.Τα εισιτηρια θα εκτυπωθουν μαζι,σε διαφορετικες σελιδες βεβαια.Εξηγω.
Θα δεις οτι οπως θα κανεις το τσεκ ιν θα σου βγαλει και τα δυο ονοματα.
Ετσι για την πτηση της αναχωρησης η μια σελιδα θα λεει το ονομα σου και η αλλη το ονομα της γυναικας σου.

Αν η πτηση της επιστροφης ειναι σε λιγοτερο απο 15 μερες θα μπορεις να κανει τσεκ ιν και για την πτηση της επιστροφης.
Θα το γραφει σε ενα κουτακι πανω απο τα ονοματα σας.
Πτηση αναχωρησης και πτηση επιστροφης.
Αν θυμαμαι καλα ή τα επιλεγεις και τα δυο ή εφοσον εισαι μεσα στις 15 μερες και για τις 2 πτησεις θα ειναι αυτοματα επιλεγμενα.
Και παλι θα εκτυπωθουν 2 σελιδες,μια για το ονομα σου και μια για της γυναικας σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom