Ryanair Ryanair news

saroco

Member
Μηνύματα
13
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΥΒΑ
παιδια εγώ βάζω για bergamo και δεν μου βγάζει τίποτα ...λέτε όντως να σταμάτησαν;;;
Ακριβως το ιδιο προβλημα ειχα και εγω χθες το πρωι, σημερα ομως εμφανιζει κανονικα τις πτησεις. Για ξαναριξε μια ματια σημερα..:D

Μηπως να μην κλεισω εισητηρια απο ton ryan-air. και να παω απο αθηνα με easy-jet.
τι λετε;
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Μέχρι τέλος Μρτίου 2013 μου δίνει τιμές για Λονδίνο, Ρώμη, Μιλάνο. Από τις επιλογές μου όμως από Θεσσαλονίκη έχει εξαφανιστεί η Barcelona (Girona):((( Kλαψ!
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Το άρθρο στην αρχή λέει "Η διακοπή της συνεργασίας του Οργανισμού Τουρισμού Θεσσαλονίκης με την ιρλανδική αεροπορική εταιρεία χαμηλού κόστους Ryanair, αποφασίστηκε, πριν από λίγο, κατά τη διάρκεια της συνεδρίασης του φορέα." και στο τέλος "αφήνει παράθυρο ελπίδας στους φορείς της πόλης ότι τελικά δεν θα εγκαταλείψει το αεροδρόμιο Μακεδονία και πιθανώς θα περιορίσει τις πτήσεις της."
Αν εσείς καταλάβατε κάτι παραπάνω πείτε μου κι εμένα ρε παιδιά!
 

thessaris

Member
Μηνύματα
599
Likes
871
Δεν νομίζω ότι υπάρχει ασάφεια στο άρθρο. Η διακοπή της συνεργασίας του Οργανισμού Τουρισμού Θεσσαλονίκης με την Ryanair σημαίνει ότι σταματάει να καταβάλει τη συμφωνημένη επιδότηση και ουσιαστικά "σπάει" τη συμφωνία μεταξύ του οργανισμού και της εταιρείας. Αυτό δεν σημαίνει ότι αυτόματα η εταιρεία θα διακόψει της πτήσεις της στο "Μακεδονία". Πολύ πιθανό αν τη συμφέρει με βάση τα έσοδα που είχε μέχρι τώρα να κρατήσει κάποιες προσοδοφόρες γραμμές. Πολύ πιθανό φυσικά και να φύγει εντελώς, στο χέρι του Ο' Λίρι είναι.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Μέχρι τέλος Μρτίου 2013 μου δίνει τιμές για Λονδίνο, Ρώμη, Μιλάνο. Από τις επιλογές μου όμως από Θεσσαλονίκη έχει εξαφανιστεί η Barcelona (Girona):((( Kλαψ!
Ειναι λογικο να λειπει η Χιρονα ,γιατι το δρομολογιο ηταν προγραμματισμενο μεχρι τα μεσα Σεπτεμβριου.
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Tι να πω. Μακάρι να συνεχίσουν τα δρομολόγια. Δε φτάνει που μας κόβουν από παντού...μας κόβουν και τα ταξίδια μας. Άτιμη κοινωνία!
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
δυστηχως ειναι αληθεια..κατι καλο δεν ακουμε ολα ειν
αι αρνητικα - ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.924
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom