Scoot Scoot Airlines - Αθήνα Σιγκαπούρη

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
πείτε καμιά ιδέα να πάρω εκπτωτικό από την scoot...έχει καιρό να μου στείλει...τα γενέθλια μου πέρασαν και εμένα και της συζύγου...μας ξέχασαν.......!!!!!!!!!
Να κάνω νέο λογαριασμό με διαφορετικό email?
 

Gioref

Member
Μηνύματα
165
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
πείτε καμιά ιδέα να πάρω εκπτωτικό από την scoot...έχει καιρό να μου στείλει...τα γενέθλια μου πέρασαν και εμένα και της συζύγου...μας ξέχασαν.......!!!!!!!!!
Να κάνω νέο λογαριασμό με διαφορετικό email?
Κάνουν και τέτοια;
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.100
πείτε καμιά ιδέα να πάρω εκπτωτικό από την scoot...έχει καιρό να μου στείλει...τα γενέθλια μου πέρασαν και εμένα και της συζύγου...μας ξέχασαν.......!!!!!!!!!
Να κάνω νέο λογαριασμό με διαφορετικό email?
Το έχουν κόψει εδώ κ κάνα χρόνο...δεν στέλνουν πια εκπτωτικο voucher...άσε που έχει ακριβύνει πάρα πολυ
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
θα είμαστε με παιδί 10 ετών, υπάρχει ελπίδα πιθανότητα να κάθήσουμε μαζί χωρίς να έχουμε αγοράσει θέσεις?
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
905
Likes
4.004
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Το θεωρώ εξαιρετικά απίθανο σε long haul να μην προσπαθήσουν να σας βάλουν μαζί με το ανήλικο παιδί, ακόμα και κατά το check-in.

Στη χειρότερη, μιλάτε με κάποιον από το πλήρωμα καμπίνας ή το ζητάτε από αυτόν που κάθεται δίπλα σας. Δε νομίζω να πει όχι...
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
μπορώ να βάλω μίλια από την scoot στο account της aegean? αυτό με τα μίλια δεν το έχω και πάντα τα χάνω...
αν ναι γίνεται για όλους τους επιβάτες της κράτησης?
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.429
Likes
4.414
μπορώ να βάλω μίλια από την scoot στο account της aegean? αυτό με τα μίλια δεν το έχω και πάντα τα χάνω...
αν ναι γίνεται για όλους τους επιβάτες της κράτησης?
Όχι, η Scoot δεν ανήκει στη συμμαχία Star alliance
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.260
θα είμαστε με παιδί 10 ετών, υπάρχει ελπίδα πιθανότητα να κάθήσουμε μαζί χωρίς να έχουμε αγοράσει θέσεις?
Στη χειρότερη, μιλάτε με κάποιον από το πλήρωμα καμπίνας ή το ζητάτε από αυτόν που κάθεται δίπλα σας. Δε νομίζω να πει όχι...
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
905
Likes
4.004
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Μα εδώ εξ'αρχης τον προσεγγίζει λάθος.

Πες του "θα προσπαθήσω να πείσω τη γυναίκα και τα παιδιά σου να σου ξαναδώσουν μια ευκαιρία και να σου ξαναμιλήσουν"... Ακούς εκεί, χύμα, "η κόρη θέλει να κάτσει παράθυρο" :haha:

Σοβαρά τώρα, πρέπει να πέσεις είτε σε κομπλεξικό είτε σε πρώτη-φορά-σε-αεροπλάνο για να τον πειράξει να αλλάξει θέση.
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
κατά την αγορά του εισιτηρίου το κόστος της βαλίτσας έχει ως εξής:
1686148615798.png




μετά,αν θέλουμε να προσθέσουμε παραδοτέα αποσκευή το κόστος ανεβαίνει:
1686148716471.png


βλακωδώς δεν πήρα βαλίτσα κατά την έκδοση των εισιτηρίων και τώρα θα πληρώσω παραπάνω...ας πρόσεχα...δεν θα μετριάσει την χαρά μου όμως αυτό...
επιτέλους έκλεισα για να πάμε Βιετνάμ
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
κατά την αγορά του εισιτηρίου το κόστος της βαλίτσας έχει ως εξής:
View attachment 432169



μετά,αν θέλουμε να προσθέσουμε παραδοτέα αποσκευή το κόστος ανεβαίνει:
View attachment 432170

βλακωδώς δεν πήρα βαλίτσα κατά την έκδοση των εισιτηρίων και τώρα θα πληρώσω παραπάνω...ας πρόσεχα...δεν θα μετριάσει την χαρά μου όμως αυτό...
επιτέλους έκλεισα για να πάμε Βιετνάμ
Μην πάρεις βαλίτσα, η χειραποσκευη της Scoot είναι υπεραρκετή. Άντε να αγοράσεις κανένα t shirt και σαγιονάρες από εκεί.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom