Scoot vouchers

KaterinaJ

Member
Μηνύματα
422
Likes
512
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Και τα terms & conditions:

Scoot Insider Voucher Terms & Conditions:


Vouchers can only be used once and are applicable to base fare only. Usage is also subject to selected fare types. Blackout periods may apply during school holidays and event periods for Scoot Insider vouchers. 15% Welcome and Birthday vouchers expire in 60 days from the date of issuance. 40% Bonus Welcome voucher expires in 30 days from the date of issuance.
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Κάνω login και μου βγάζει τις κλασικές προσφορές του 15% (καλωσόρισμα κλπ). Πού βρίσκω το voucher για το 40%?
 

KaterinaJ

Member
Μηνύματα
422
Likes
512
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Και μένα που τώρα γράφτηκα μου βγάζει τα ίδια. Μήπως να προχωρήσεις κάποια κράτηση και στο βγάλει?
 

hlhjac

Member
Μηνύματα
418
Likes
556
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτος
Κάνω login και μου βγάζει τις κλασικές προσφορές του 15% (καλωσόρισμα κλπ). Πού βρίσκω το voucher για το 40%?
θα σου έρθει ξεχωριστό email, με τον κωδικό του voucher για 40% έκπτωση
 

Dimteo

Member
Μηνύματα
56
Likes
105
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαλί
Επειδή έχω χρησιμοποιήσει την συγκεκριμένη προωθητική στο παρελθούν και έχω κλείσει ταξίδι με 40%, κάνεις την εγγραφή και κάποια στιγμή στο e mail σου, συνήθως εντός 48 ωρών, σου αποστέλνουν το voucher, τον κωδικό δήλαδή τον οποίο καταχωρείς όταν κάνεις την κράτηση στο τέλος πρίν την πληρωμή. Λάβετε υπόψη όταν συνδεθείτε ότι εγώ εψαξα πολύ για να βρω ημερομηνία που μου έκανε εξ ολοκλήρο εκπτωση 40%. Θα πρέπει να κάνετε διάφορες προσπάθειες σε ημερομηνίες και ο ναύλος να γράφει δίπλα voucher insider. Διότι σε πολύ χαμήλους ναύλους που έχουν ήδη προσφορά να μη το δίνει. Πάντως εγώ κατάφερα και έκλεισα για Μπαλί με επιστροφή 270 το άτομο. Καλά ταξίδια.

Επίσης σας ενημερώνω ότι η έκπτωση ισχύει στην κράτηση. Δηλαδή εγώ έκλεισα για δύο άτομα και η έκπτωση ήταν στο συνολικό ποσό. Αν κάποιος απο εσας έχει εγγραφεί μπορεί να κάνει εγγραφή και ο σύζυγος, φίλος γενικότερα συνοδοιπόρος έφοσον αυτός δεν έχει εγγραφεί και να το κλεισούν με τους δικούς του κωδικούς.
 
Last edited by a moderator:

vikara

Member
Μηνύματα
475
Likes
4.029
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Επειδή έχω χρησιμοποιήσει την συγκεκριμένη προωθητική στο παρελθούν και έχω κλείσει ταξίδι με 40%, κάνεις την εγγραφή και κάποια στιγμή στο e mail σου, συνήθως εντός 48 ωρών, σου αποστέλνουν το voucher, τον κωδικό δήλαδή τον οποίο καταχωρείς όταν κάνεις την κράτηση στο τέλος πρίν την πληρωμή. Λάβετε υπόψη όταν συνδεθείτε ότι εγώ εψαξα πολύ για να βρω ημερομηνία που μου έκανε εξ ολοκλήρο εκπτωση 40%. Θα πρέπει να κάνετε διάφορες προσπάθειες σε ημερομηνίες και ο ναύλος να γράφει δίπλα voucher insider. Διότι σε πολύ χαμήλους ναύλους που έχουν ήδη προσφορά να μη το δίνει. Πάντως εγώ κατάφερα και έκλεισα για Μπαλί με επιστροφή 270 το άτομο. Καλά ταξίδια.
Σε ποιο βημα ακριβως τσεκαρουμε αν γραφει voucher insider? Γιατι προσπαθω να βρω το ναυλο αυτου του τυπου , αλλα δε βλεπω να γραφει κατι διπλα...Εχω φτασει μεχρι το βημα 2 βεβαια, δεν εχω προχωρησει στα υπολοιπα...
 

Dimteo

Member
Μηνύματα
56
Likes
105
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαλί
Οταν φτάνεις στο σημείο που σου δείχνει τις τιμές των ναυλων στις ημερομηνίες που επελεξες και εφόσον έχεις συνδεθεί με τους κωδικούς σου δίπλα στον ναύλο γραφει scoot insider voucher. Αυτό σημαίνει ότι ο ναύλος επιδέχεται χρήση voucher. Τον κωδικό τον περνάς στο τελευταίο βήμα πριν την πληρωμή για να γίνει η έκπτωση.
 

vikara

Member
Μηνύματα
475
Likes
4.029
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Οταν φτάνεις στο σημείο που σου δείχνει τις τιμές των ναυλων στις ημερομηνίες που επελεξες και εφόσον έχεις συνδεθεί με τους κωδικούς σου δίπλα στον ναύλο γραφει scoot insider voucher. Αυτό σημαίνει ότι ο ναύλος επιδέχεται χρήση voucher. Τον κωδικό τον περνάς στο τελευταίο βήμα πριν την πληρωμή για να γίνει η έκπτωση.
Ωραια μολις το δοκιμασα! Σ' ευχαριστω!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.387
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom