Scoot vouchers

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Καλησπέρα παιδιά...ενδιαφέρομαι για εισιτήρια για Σιγκαπούρη 18/6 με 29/6 του 2019..έκανα ςγγραφη στην scoot.. δεν μου ήρθε voucher me 40%..μπορεί κάποιος να δει αν δέχεται την έκπτωση ή συγκεκριμένη πτήση..το 40% το δίνει πάντα με την εγγραφη?βοηθήστε με λιγο
δεχεται εκπτωτικο κουπονι κ στις 2 πτησεις 18/6 κ 30/6 .η προσφορα εληξε χτες για κουπονι.αν εχεις κανει εγγραφη μεχρι χτες θα σου εχουν στειλει εκπτωτικο 15% που εχει διαρκεια 30 ημερων,η τιμη χωρις εκπτωση στις πτησεις που ψαχνεις ειναι στα 377 ευρω
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Πώς μπορούσα να πάρω το κουπόνι των 40%??να περιμένω?? έχω χρονο
το κουπονι το εστελναν μεχρι χτες(καποια συγκεκριμενη ωρα Σιγκαπουρης!!!) οταν εκανες πρωτη φορα εγγραφη,αν δεν πηρες 40% κ εκανες εγγραφη σου εχουν στειλει μειλ με εκπτωτικο κουπονι 15%. κανεις δεν γνωριζει ποτε κ αν θα βγει κατι αντιστοιχο...
 

berlin1983

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
αν υπάρχει κανείς που πήρε τον κωδικό και δε σκοπεύει τελικά να τον χρησιμοποιήσει,θα του ήμουν υπόχρεος...
 

aikaterinib

Member
Μηνύματα
86
Likes
377
Επόμενο Ταξίδι
Who Knows
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλησπέρα το εκπτωτικό κουπόνι 15% αφού κάνεις εγγραφη σου έρχεται με email η υπάρχει άλλος τρόπος ?
 

aikaterinib

Member
Μηνύματα
86
Likes
377
Επόμενο Ταξίδι
Who Knows
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Αν υπάρχει κανένα κουπόνι έκπτωσης 15% που δεν έχετε σκοπό να το χρησιμοποιήσετε γιατί έκανα εγγραφή αλλά δεν έχει έρθει το email ακόμα και βιάζομαι να κλείσω θέσεις .Ευχαριστώ
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.090
Γιατί βρήκες πτήση που να δεχεται το κουπόνι?ςγω ψάχνω για Σιγκαπούρη κ δεν βρήκα τπτ
 

Dimteo

Member
Μηνύματα
56
Likes
105
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαλί
Γιατί βρήκες πτήση που να δεχεται το κουπόνι?ςγω ψάχνω για Σιγκαπούρη κ δεν βρήκα τπτ
Και να σου δώσει κάποιος κωδικο, ο κωδικός αντίστοιχει σε μέλος. Πρέπει να συνδεθείς με τους κωδικούς του για να κλείσεις... Τσεκαρε και τα junk mail και στειλε τους μήνυμα. Απαντάνε.
 

vikara

Member
Μηνύματα
474
Likes
4.010
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Το κουπόνι το δικό μου -40% πήγε με πολλή αγάπη, στο ταξίδι που κανόνισα για τους γονείς μου,τέλη Νοέμβρη,Αθηνα-Σιγκαπουρη 280€/άτομο!Είμαι χαρούμενη που έπιασε τόπο μια τέτοια προσφορά (Εγώ κ ο σύζυγός λόγω δουλειάς δεν θα το αξιοποιουσαμε Δυστυχώς!)και ελπίζω να περάσουν τελεια!!!
Να περάσετε τέλεια κ όλοι οι υπόλοιποι ευνοημένοι της scoot :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.728
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom