Scoot vouchers

Amplified

Member
Μηνύματα
86
Likes
70
Επόμενο Ταξίδι
Δυτική ακτή ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Utopia Planitia
Παίζει το 40% και για το Αθήνα - Περθ, που ήταν στα 480 ευρώ αυτές τις μέρες ; Δοκίμασε κανένας ;
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Εν μέσω καλοκαιρινών μπανιων μας βάζουν σε πειρασμό.δεν είμαι σίγουρος αν θέλω να κλείσω εισιτήρια κάι για αυτό δεν κάνω εγγραφή στην scoot,να μην χάσω το περιθώριο της έκπτωσης. Ενδιαφέρομαι για ταξίδι στο Βιετνάμ το ερχόμενο Πάσχα. Γνωρίζει κανείς αν παίζει επιπλέον εκτπωση τότε? Χωρίς εγγραφή μου βγάζει περίπου 450 ευρώ για πτήση Αθήνα Hanoi και επιστροφή από Saigon. Είμαι και από κινητό και δεν μπορώ να κάνω καλό έλεγχο
 

hlhjac

Member
Μηνύματα
418
Likes
556
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτος
Εν μέσω καλοκαιρινών μπανιων μας βάζουν σε πειρασμό.δεν είμαι σίγουρος αν θέλω να κλείσω εισιτήρια κάι για αυτό δεν κάνω εγγραφή στην scoot,να μην χάσω το περιθώριο της έκπτωσης. Ενδιαφέρομαι για ταξίδι στο Βιετνάμ το ερχόμενο Πάσχα. Γνωρίζει κανείς αν παίζει επιπλέον εκτπωση τότε? Χωρίς εγγραφή μου βγάζει περίπου 450 ευρώ για πτήση Αθήνα Hanoi και επιστροφή από Saigon. Είμαι και από κινητό και δεν μπορώ να κάνω καλό έλεγχο
Για τις ίδιες ημερομηνίες κ τους ίδιους προορισμούς το έχω ψάξει κ δεν ισχύει ούτε το 15 ούτε το 40%. Ενδεχόμενα αργότερα ναι βγει για Πασχα
 

Dimteo

Member
Μηνύματα
56
Likes
105
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαλί
15% σου δίνει πάντα όταν κάνεις εγγραφή και μετά την εγγραφή και στα γενέθλια σου. Το τι έκπτωση σου κάνει το βλέπεις μόνο όταν φτάσεις στο τελευταίο βήμα και καταχωρήσεις τον κωδικό και πατήσεις και το κουμπάκι... Απλά αν δεν σε ενδιαφέρει δεν προχωράς πληρωμή ή προκρατηση. Εγώ έφτασα σε αυτό το βήμα πολλές φορές μέχρι να βρω αυτό που ήθελα να κάνω κρατηση.
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
δοκιμασα για την περιοδο του πασχα και παρολο που οι πτησεις εχουν την ενδειξη SCOOT INSIDER VOUCHER όταν εισαγω τον κωδικο δεν τον κανει δεκτο.μου ζηταει ομως συγνωμη!!!!!!!!!!
 
Μηνύματα
138
Likes
937
Ταξίδι-Όνειρο
EBC Nepal
Το τρίτο μου ταξίδι που έκλεισα με Scoot,αύτη τη φορά το 40% ήταν μεγάλο δέλεαρ και έκλεισα για Hong Kong στα 310€ το Μάρτιο και σε ενα μήνα φεύγω για Βιετνάμ πάλι με Scoot μέχρι Σιγκαπούρη και από κει με vietjet για Hanoi.
 

Irouli

Member
Μηνύματα
113
Likes
146
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Η scoot δεχεται μονο πιστωτικες η και χρεωστικες? Γιατι προσπαθω να κανω κρατηση με την χρεωστικη και δεν μου την δεχεται!
 

Dimteo

Member
Μηνύματα
56
Likes
105
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαλί
Η scoot δεχεται μονο πιστωτικες η και χρεωστικες? Γιατι προσπαθω να κανω κρατηση με την χρεωστικη και δεν μου την δεχεται!
Εγω με χρεωστικη της τράπεζας Πειραιώς έκανα κράτηση και μου τη δέχτηκε και χωρίς καμμια επιβάρυνση.
 

Irouli

Member
Μηνύματα
113
Likes
146
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Ενταξει θα το προσπαθησω κ αργοτερα λογικα θα εφαγε σκαλωμα! Ευχαριστω πολυ!
 

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.128
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ταξίδι-Όνειρο
Κιλιμάντζαρο
Μήπως ξεπερνάς το ημερήσιο όριο συναλλαγών που έχει η κάρτα σου και για αυτό δεν στη δέχεται;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.764
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom