Summer 2011

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Eνα 5ημερο στους παξους για να ησυχασω, 2 εβδομαδες με τους γονεις στο σπιτι μας στο Μετσοβο για να δροσιστουμε, και το Σεπτεμβρη 6 μερες Taiwan-Τaipei :D
Πιες ενα καφεδακι για μενα στο υπεροχο ''Μετσοβοραμα'' .... μου αρεσε το Μετσοβο και η κουλτουρα του......
Εγω ξεχασα το καλοκαιρι, η θαλασσα δεν μου λειπει τη βλεπω απεναντι και απο το σπιτι κι απο τη δουλεια...οποτε παμε για Οκτωμβριο που ''παιζει' η Κρακοβια, η Ολανδια,ισως και η Ιταλια ξανα....
 

afroditi

Member
Μηνύματα
145
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
φέτος δεν έχει διακοπές και είναι η πρώτη φορά που δεν ζηλεύω!
λόγω του ότι μέσα αυγούστου γεννάμε :)clap:) δεν έχει (την καθιερωμένη πλέον) σαντορίνη φέτος αλλά έχει σ/κ στο εξοχικό ιούνιο-ιούλιο για μπανάκια.. κάτι είναι κ αυτό! του χρόνου όμως, πρώτα ο θεός, θα χτυπήσουμε κ ένα εξωτερικούλι!
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Σου εύχομαι ένα δροσερό καλοκαίρι, γιατί κι εγώ την πρώτη μου κόρη, τότε τη γέννησα και σε καταλαβαίνω.
Καλώς να το δεχτείς και έχει ο Θεός, θα πάτε και διακοπές.
 

maragiorgos

Member
Μηνύματα
198
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
θα δουμε.....
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτια.
Με μένα πρέπει να κάνεις κοντρΙτσα κάθε χρόνο ανελλιπως και πολλές φορές και 2 φορές από το 1993 και μετά έτσι και φέτος μια θα πάω για του Α γίου Πνεύματος και μία κλασικά τον Αυγουστο...
Αχχ και νομιζα οτι ειμαι το μεγαλυτερο τρελοκομειο για την Κερκυρα.....:haha: Απ την στιγμη που βρεθηκα εκει,ειπα="αυτος ειναι ο παραδεισος μου!!!".Πολυ χαιρομαι που διαβαζω οτι εχουν κι αλλοι "κολημα" με το νησι!!!!:lol:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.315
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Χμ!! σε λίγο θα έχουμε σύγκρουση "γιγάντων" .....
 

marianino

Member
Μηνύματα
276
Likes
83
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
Aύριο ( επιτέλους) φεύγω για Ιταλία και τον Αύγουστο στα πανέμορφα Ελληνικά νησάκια Ζάκυνθο και Κεφαλλονιά!!!
 

fluflitsa

Member
Μηνύματα
23
Likes
22
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά του Πάσχα
road trip στην ιταλία και εγώ (Ancona-San Giminiano-Nice-Cinque tere-Ancona)
και μπόλικο κάμπινγκ τον υπόλοιπο καιρό.
 

sfakhania

Member
Μηνύματα
142
Likes
40
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια , ρωσσια
βαλκανια

road trip στα βαλκανια 17 μερες .Βαρνα, Πλοβντιβ, Σοφια, Σκοπια,Οχριδα, Πριστινα, Τιρανα ,Δυρραχιο, Βερατ ....
 

StratosS

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος
Εγω πιθανοτατα θα παω μυτιληνη(σε εναν φιλο που εχει σπιτι, οικονομικη κριση) οπως και περυσι....
Αν δεν παω εκει θα παω ηρακλειο παλι σε εναν φιλο :p
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
road trip στα βαλκανια 17 μερες .Βαρνα, Πλοβντιβ, Σοφια, Σκοπια,Οχριδα, Πριστινα, Τιρανα ,Δυρραχιο, Βερατ ....

τι σκατά σας έπιασε με τα τουρ στα Βαλκάνια? :Ρ

εγώ προσθέτω επείσης κι ένα μινι τριπ στην Μπρατισλάβα :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.523
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom