Summer 2011

Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Τελικά δεν αποφάσισα, αλλά απέρριψα κάποια που προανέφερα! Απέρριψα το να πάω διακοπές εξωτερικό για αυτό το καλοκαίρι τουλάχιστον...θα μείνω Ελλάδα, να υποστηρίξω όσο μπορώ και όπως μπορώ την άσχημη κατάσταση. Όχι, δε θέλω να αφήσω λεφτά στη νότιο Γαλλία τελικά. Ούτε φυσικά σε κάθε "αρπαχτή" ελληνικού νησιού...Θα προσπαθήσω όσο γίνεται να αποφύγω τις κακοτοπιές και τις υπερχρεώσεις..και ο Θεός βοηθός!
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Τελικά δεν αποφάσισα, αλλά απέρριψα κάποια που προανέφερα! Απέρριψα το να πάω διακοπές εξωτερικό για αυτό το καλοκαίρι τουλάχιστον...θα μείνω Ελλάδα, να υποστηρίξω όσο μπορώ και όπως μπορώ την άσχημη κατάσταση. Όχι, δε θέλω να αφήσω λεφτά στη νότιο Γαλλία τελικά. Ούτε φυσικά σε κάθε "αρπαχτή" ελληνικού νησιού...Θα προσπαθήσω όσο γίνεται να αποφύγω τις κακοτοπιές και τις υπερχρεώσεις..και ο Θεός βοηθός!
Συμφωνώ και επαυξάνω!!!Κι εγώ επιμένω ελληνικά και θα κινηθώ μεταξύ λίμνης Πλαστήρα 4μερούλες,3 στην Καβάλα,3 στο Γαλαξίδι και 8 μέρες Μάνη.Νιώθω την ανάγκη να στηρίξω την πατρίδα μου αυτό το καλοκαίρι και πιστεύω ότι έκανα καλές επιλογές ξενοδοχείων,σχέση τιμής παροχών.Καλά να περάσουμε όλοι μας,αυτό είναι το σημαντικότερο στις μέρες μας που το άχγος μας έχει καταβάλει ψυχολογικά.Λίγη χαλάρωση ρε παιδιά επιτέλους!!!
 

fanh78

Member
Μηνύματα
30
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ-Ν.ΥΟΡΚΗ-ΤΑΥΛΑΝΔΗ
Συμφωνω με την Νοτια Γαλλια που ειπαν πιο πανω...ειναι πανεμορφη!
Νικαια-Μονακό-Μοντε κάρλο και Κανες!εχει τα παντα!ειναι σαν την Ελλαδα πανεμορφη εχει σουπερ παραλια...και απο φαγητο μπολικο!
Αναφερομαι στο στην Διμιτρακ!
Ενω εγω παλι ακομα δεν ξερω που θα παμε!!θα δουμε!
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Eνα 5ημερο στους παξους για να ησυχασω, 2 εβδομαδες με τους γονεις στο σπιτι μας στο Μετσοβο για να δροσιστουμε, και το Σεπτεμβρη 6 μερες Taiwan-Τaipei :D
Φίλα μου το Μέτσοβο! Όταν ήμουν μικρή πήγαινα κάθε καλοκαίρι στο Μέτσοβο, λες να έχουμε γνωριστεί?:roll:
 

georgezerv76

Member
Μηνύματα
123
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαριούπολη-Ντονιετσκ
Portugal (Lisboa, Oporto, Lagos, Faro, Cascais, Estoril, Sintra, Ericeira) .. μετα ισως περασω λιγο απο χιο που εχω και σπιτι.... Αν μεινουν λεφτα και χρονος ισως πραγματοποιησω το ονειρο της,,,,,,, Κερατεας!
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
πρίν λίγες μέρες γύρισα απο ένα 8ημερο στην τοσκάνη και βενετία...θα πάω ένα 4ημερο στην Πόλη αρχές ιουλίου και μετά άραγμα στο εξοχικό στον μαραθώνα....ίσως ανέβω και στο σπίτι μας στα ορεινά της καρδίτσας....από σεπτεμβρη θα κάνω κανένα πλάνο για ταξιδακι στο εξωτερικό μεχρι τέλος οκτωβρίου....αρχές νοεμβρίου..πρώτα ο θεός....
 

greekwolf

Member
Μηνύματα
147
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip America
Για φέτος έχει πάλι interrail. Θα πάμε μεσα Ιουλίου με αρχές Αυγούστου σε Split, Zadar, Zagreb, Ljubljana, Vienna, Budapest, Bratislava, Krakow, Prague και Berlin
 

giorgio7

Member
Μηνύματα
51
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΑΚΡΙΝΟΙ
Έχετε να προτείνετε κάτι εξωτερικού low budget όχι πολύ low πάντως. 21/07 και μετά? Σκέφτομαι να κατέβω αθήνα και να το συνδυάσω με συναυλία bon jovi
 

giorgio7

Member
Μηνύματα
51
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΑΚΡΙΝΟΙ
Έχετε να προτείνετε κάτι εξωτερικού low budget όχι πολύ low πάντως. 21/07 και μετά? Σκέφτομαι να κατέβω αθήνα και να το συνδυάσω με συναυλία bon jovi
Μια εναλλακτική που σκέφτομαι αν δεν πάω στη συναυλία είναι το road trip μέχρι το essen μέσω πράγας από θεσσαλονίκη. Πώς το βλέπετε? Έχετε να μου συστήσετε κάποιο συγκεκριμένο τόπο στη διαδρομή αν τελικά θα κάνω τη διαδρομή?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.680
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom