Summer Meeting Αθηνα

Summer Meeting Αθηνα


  • Total voters
    19
  • Poll closed .

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Εγώ πάντως βλέπω το ημερολόγιο να γράφει 13/6, και θεωρώ πως οι πιθανότητες να βρούμε μαγαζί να μας στεγάσει με τόσο short notice τείνουν στο μηδέν.
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.140
Likes
5.325
Εγώ πάντως βλέπω το ημερολόγιο να γράφει 13/6, και θεωρώ πως οι πιθανότητες να βρούμε μαγαζί να μας στεγάσει με τόσο short notice τείνουν στο μηδέν.
Εσύ είσαι παλιός, πρότεινε κάτι! :)

Να πάμε για φαγητό.

Καλή ιδέα αλλά ανεβάζει το μπάτζετ. Από την άλλη πλευρά αυτά που σκέπτομαι έχουν και φαγητό οπότε όποιος θέλει τρώει αλλά και όποιος θέλει τριγυρνάει!
Εν τω μεταξύ βάλτε κανένα ψήφο για ημερομηνία! :)
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Επειδή δεν βλέπω και πολλές συμμετοχές, επειδή ο χρόνος πιέζει, επειδή υπάρχει ήδη μια διαμορφωμένη σχέση/συνεργασία με τον "συνήθη" τόπο συνάντησης (παρ'όλο που ο χώρος του είναι σχετικά μικρός, επαρκεί ωστόσο για 20-25 άτομα) ίσως δε θά'ταν άσχημη ιδέα να επικοινωνήσουν με τους υπεύθυνους οι "συνήθεις" ύποπτοι των επαφών...
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο κεντρο της Γης
Επειδή δεν βλέπω και πολλές συμμετοχές, επειδή ο χρόνος πιέζει, επειδή υπάρχει ήδη μια διαμορφωμένη σχέση/συνεργασία με τον "συνήθη" τόπο συνάντησης (παρ'όλο που ο χώρος του είναι σχετικά μικρός, επαρκεί ωστόσο για 20-25 άτομα) ίσως δε θά'ταν άσχημη ιδέα να επικοινωνήσουν με τους υπεύθυνους οι "συνήθεις" ύποπτοι των επαφών...
προσωπικα συμφωνω..ηδη ηταν too much η πρωτοβουλια :innocent:. Θελει καποιος απο τους "παλιους" να καλεσει σε καποιο μαγαζι που υπαρχει ηδη προηγουμενο και να το οριστικοποιησουμε? @STKF @taver ?
@babaduma ποιοι ειναι οι αλλοι "Συνηθεις" υποπτοι των επαφων? :rolleyes::lol:
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.140
Likes
5.325
Θελει καποιος απο τους "παλιους" να καλεσει σε καποιο μαγαζι που υπαρχει ηδη προηγουμενο και να το οριστικοποιησουμε?
Ερώτηση: Θεωρούμε δηλαδή δεδομένο ότι η ψηφοφορία ολοκληρώθηκε και κλείνουμε μαγαζί για τις 23/6?
Αν θέλουν οι φίλοι @babaduma και @taver ως πιο πεπειραμένοι ας το αναλάβουν. Αλλιώς πείτε μου και το κάνω εγώ. :)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Ερώτηση: Θεωρούμε δηλαδή δεδομένο ότι η ψηφοφορία ολοκληρώθηκε και κλείνουμε μαγαζί για τις 23/6?
Αν θέλουν οι φίλοι @babaduma και @taver ως πιο πεπειραμένοι ας το αναλάβουν. Αλλιώς πείτε μου και το κάνω εγώ. :)
Εγώ πάντως αδυνατώ.
 

STAVROS85

Member
Μηνύματα
51
Likes
57
Χωρίς να θέλω να διαφημίσω ή κάτι τέτοιο θα πρότεινα στο ΑΙΓΑΛΕΩ την ALEA - τεράστιο μαγαζί με πολύ όμορφο έξω χώρο μεσα στο αλσάκι. Επίσης είναι κοντά στον σταθμό του μετρό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.803
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom