Swiss για Male, Maldives

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Κανενα προτινομενο ξενοδοχειο για κουβα υπαρχει?

Εστω να παρουμε μια ιδεα πριν παρουσιασω την προταση,στους παντα αρνητικους φιλους,για να με ξενερωσουν ακομη μια φορα!
Σου προτείνω να αλλάξεις φίλους...:D
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Κανενα προτινομενο ξενοδοχειο για κουβα υπαρχει?

Εστω να παρουμε μια ιδεα πριν παρουσιασω την προταση,στους παντα αρνητικους φιλους,για να με ξενερωσουν ακομη μια φορα!
Το ξενοδοχείο είναι το σημαντικότερο στην Κούβα?
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.720
Likes
11.417
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Εστω να παρουμε μια ιδεα πριν παρουσιασω την προταση,στους παντα αρνητικους φιλους,για να με ξενερωσουν ακομη μια φορα!
Και για ποιό λόγο να μην πας μόνος σου; Αν είναι να περιμένουμε από τους φίλους μας σωθήκαμε! :D

Σου προτείνω να αλλάξεις φίλους...:D
Μην είσαι σκληρή! :D
Εγώ παλιά θυμάμαι ήμουν συνέχεια τσαντισμένη με τους περισσότερους φίλους μου γι' αυτό το λόγο. Μετά απλά αποφάσισα να μην τους προτείνω αλλά απλά να ανακοινώνω "εγώ τότε θα πάω ΕΚΕΙ". Και η αλήθεια είναι ότι από τότε ταρακουνιούνται περισσότερο! :)
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
προσφοράρα...
Κούβα ε; Χμ... :)
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Το ξενοδοχείο είναι το σημαντικότερο στην Κούβα?
Για καποιους που θ ανομισουν οτι πανε σε ενα προορισμο σε στυλ,α το πω μαλδιβες,ναι για εκεινους θα ειναι το σημαντικοτερο.

Αν τους πω να μεινουμε και σε σπιτι κουβανων,τοτε ειναι που θα ειναι σιγουρο το οχι.

underwater,σιγουρα ωραια να ταξιδευεις μονος σου.Αλλα να εχεις ενα ατομο εστω,να πεις μια κουβεντα.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.720
Likes
11.417
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
underwater,σιγουρα ωραια να ταξιδευεις μονος σου.Αλλα να εχεις ενα ατομο εστω,να πεις μια κουβεντα.
Σίγουρα είναι καλύτερο να έχεις παρέα και να συζητάς, εννοείται. Αλλά από το να στερηθείς κάποια επιθυμία σου επειδή δεν ακολουθούν οι άλλοι νομίζω ότι αξίζει να πάρεις το ρίσκο. Και σου το λέω εγώ που αν δεν ξέρω καλά τον άλλο είμαι αρκετά κλειστή.

Προσωπικά στα επόμενα ταξίδια μου (Πολωνία και κατά πάσα πιθανότητα Ιορδανία το καλοκαίρι) έχω βρει μια μέση λύση: πηγαίνω μεν μόνη μου, αλλά σε χώρες που έχω γνωστούς. Και μένω σε hostel για socializing. :) Και έχω κάνει παρόμοια σκηνικά και παλιότερα, μια χαρά ήταν.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.078
Likes
2.494
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Θυγατρική της Lufthansa. Ανοίγουμε και καμιά βικιπέδια όταν θέλουμε να μάθουμε κάτι... (το σχόλιο απευθύνεται στην αρχική πόστερ)

Edelweiss Air - Wikipedia, the free encyclopedia
Δηλαδή τόσο κακό ήταν που ρώτησα? :roll::roll: Δε λέω, καλή η wikipedia αλλά σαν τις γνώμες από "πρώτο χέρι".. Με συγχωρείς, αλλά το προτιμώ.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.691
Likes
50.591
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Το της Κούβας είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ προσφορά και ισχύει και καλοκαιριάτικα που έχουν όλοι άδειες και είναι και φτηνότερα τα ξενοδοχεία στην Κούβα...
 

gusakis

Member
Μηνύματα
27
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Τουρκία
Ξέρει κανείς μέχρι πότε θα ισχύει η προσφορά?
 
Μηνύματα
43
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μακάρι Κούβα
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Γιατί στο booking.com δεν βγαινουν καθόλου ξενοδοχεία για Κούβα?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom