TAP Portugal TapAir

Libertine

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona - Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Eγώ είμαι λίγο διστακτική με την Πορτογαλία... Δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα, και ενώ ήμουν στο τσακ να κλείσω, τελευταία στιγμή έκανα πίσω...
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Δηλαδή,σαν τι έχεις ακούσει;
 

Libertine

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona - Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Βασικά κυρίως για το Πόρτο έχω ακούσει εντυπώσεις ( πήγαν όλοι οι ελληνάρες να δουν την εθνικάρα να παίρνει τη Eurara :p) και μου έλεγαν ότι δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο κλπ... Και για τη Λισσαβώνα κάπως παρόμοια πράγματα... Εγώ όμως είμαι Spain Lover, και θα είχα τρομερή περιέργεια να δω και το αδερφάκι της...!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Οχι ρε συ ειναι πολυ ομορφες πολεις!
Ψαξτο και μην κολλας!
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
μια λαικη σοφια λεει

από όσα βλέπεις, νά πιστεύεις τά μισά, καί από όσα ακούς, νά μή πιστεύεις τίποτα. ...
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Βασικά κυρίως για το Πόρτο έχω ακούσει εντυπώσεις ( πήγαν όλοι οι ελληνάρες να δουν την εθνικάρα να παίρνει τη Eurara :p) και μου έλεγαν ότι δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο κλπ... Και για τη Λισσαβώνα κάπως παρόμοια πράγματα... Εγώ όμως είμαι Spain Lover, και θα είχα τρομερή περιέργεια να δω και το αδερφάκι της...!

Ψάξε φωτογραφίες στο ιντερνετ αλλά και μέσα στο forum για αυτούς τους δύο προορισμούς (και κυρίως του Πόρτο που "δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο"), διάβασε και μερικές ταξιδιωτικές ιστορίες και θέματα που έχουν συζητηθεί εδώ μέσα και πάρε μια πρώτη δική σου γεύση.

Μετά κλείσε εισιτήρια το συντομότερο και .... κόψε τις κακές παρέες. :D
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ψάξε φωτογραφίες στο ιντερνετ αλλά και μέσα στο forum για αυτούς τους δύο προορισμούς (και κυρίως του Πόρτο που "δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο"), διάβασε και μερικές ταξιδιωτικές ιστορίες και θέματα που έχουν συζητηθεί εδώ μέσα και πάρε μια πρώτη δική σου γεύση.

Μετά κλείσε εισιτήρια το συντομότερο και .... κόψε τις κακές παρέες. :D
Καλα που το ανεφερες εσυ:haha:
Απεφυγα να της προτεινω τη λεξη φωτο ...γιατι εχω φαει παντοφλα σε αλλο θεμα γιαυτο:DΑπαγορευεται να διαμορφωνουμε αποψη απο φωτο.:bleh:
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Καλα που το ανεφερες εσυ:haha:
Απεφυγα να της προτεινω τη λεξη φωτο ...γιατι εχω φαει παντοφλα σε αλλο θεμα γιαυτο:DΑπαγορευεται να διαμορφωνουμε αποψη απο φωτο.:bleh:
Μάλλον το έχω χάσει αυτό το θέμα.
 

Libertine

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona - Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
χμμμ.... Επόμενος σταθμός... Πορτογαλία !!! Σας ευχαριστώ πολύ!! Χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανέναν που πήγε τότε με σκοπό να δει το Euro........ Ε είναι λίγο χαζό εκ μέρους μου να παίρνω συμβουλές για ταξίδια από άτομα που το μόνο κίνητρό τους για να βγουν από την Ελλάδα είναι οι ποδοσφαιρικοί αγώνες :p

Anyway, καλώς μας ήρθε η Tap και επισήμως, και σύντομα θα την τιμήσουμε :D
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
χμμμ.... Επόμενος σταθμός... Πορτογαλία !!! Σας ευχαριστώ πολύ!! Χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανέναν που πήγε τότε με σκοπό να δει το Euro........ Ε είναι λίγο χαζό εκ μέρους μου να παίρνω συμβουλές για ταξίδια από άτομα που το μόνο κίνητρό τους για να βγουν από την Ελλάδα είναι οι ποδοσφαιρικοί αγώνες :p

Anyway, καλώς μας ήρθε η Tap και επισήμως, και σύντομα θα την τιμήσουμε :D
εγώ που πήγα και για το euro και πριν δυο χρονια σου λεω οτι οποιος λεει οτι η Πορτογαλια δεν αξιζει δεν ξερει τι του γίνεται και ειναι τελείως ενευ γουστου! να πας χωρις συζήτηση!!
 

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
ΕΕ οχι και ασχημη η πορτογαλια ρε παιδια!!! δεν εχω παει αλλα απο βιντεακια, φωτος κτλ κτλ μου φαινεται πολυ ομορφη χωρα!!!! εχει και ωραιες γυναικες :bleh::bleh::bleh:

Παντως οταν εμαθα το code-share Α3 με ΤΑΡ το καλοκαιρι εψαχνα τικετς για ΗΠΑ απο το σαιτ της ΤΑΡ και μου εβγαζε αρκετες καλες τιμες (750 ευρω απο Ροδο ετσι??)!!!! που ηταν οτι πιο φτηνο ειχα βρει... ασχετα που δεν το εκλεισα!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.613
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom