The official γατο-τοπικ

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Μακρύτριχη πέρσικη
Λόγω καλλιστείων την έχουν μπουγαδιάζει και μετά έπεσε πιστολάκι και ταλκ
Πλακουτσομούρες δεν μου αρέσουν καθόλου.
Πολύ νωχελικές γάτες. Του καναπέ

Αυτή είναι η αγαπημένη μου. Αβησσυνίας. Αρχαία ράτσα και πολύ έξυπνη και παιχνιδιάρα

Προς το παρόν αρκούμαι στην ράτσα felix aegeus serifus που ανήκει ο Λέλος. Γνήσιος νησιώτης αλητόγατος που όμως μου κατάντησε πολύ του σαλονιού και του γκουρμέ...
 
Last edited:

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Καλε! Δεν γνωρίζεις τις περιφημες ΚΟΥΚΛΕΣ Μειν Κουν?
Αμερικάνικες γάτες απο το Μειν, οι πιο μεγαλοσωμες του ειδους τους παγκοσμίως. Μετα τις Νορβηγικές του Δάσους , οι πιο αγαπημένες...
http://en.wikipedia.org/wiki/Maine_Coon

υγ. Τζιχαντογουρούνι δεν ειναι περσικες. Σε επαναφερω στην γατική τάξη
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.480
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μακρύτριχη πέρσικη Λόγω καλλιστείων την έχουν μπουγαδιάζει και μετά έπεσε πιστολάκι και ταλκ Πλακουτσομούρες δεν μου αρέσουν καθόλου. Πολύ νωχελικές γάτες. Του καναπέ
Γάτα είσαι.
 
Last edited:

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Καλε! Δεν γνωρίζεις τις περιφημες ΚΟΥΚΛΕΣ Μειν Κουν?
Αμερικάνικες γάτες απο το Μειν, οι πιο μεγαλοσωμες του ειδους τους παγκοσμίως. Μετα τις Νορβηγικές του Δάσους , οι πιο αγαπημένες...
http://en.wikipedia.org/wiki/Maine_Coon
υγ. Τζιχαντογουρούνι δεν ειναι περσικες. Σε επαναφερω στην γατική τάξη
Σφάλεις, τς τς. Την αριστερή λέει όχι την δεξιά. Ναι η δεξιά μπορεί να είναι Μέιν Κουν, εκείνα τα θρεφτάρια σαν σκύλοι αγίου βερνάρδου, αλλά οι λοιπές είναι πέρσικες. Εμείς θέλουμε κομψές γάτες και αφρικάνες στη καταγωγή. Αββησυνίας.

@HummingBird: Η Βιρμανέζικη έχει πολύ τρίχα ως μακρύτριχη. Ελπίζω να μην έχεις θέμα. Αν την θες τζάμπα δύσκολο. Σαν τα σκυλιά, ότι είναι ράτσας κοστίζει
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Η Βιρμανέζικη έχει πολύ τρίχα ως μακρύτριχη. Ελπίζω να μην έχεις θέμα. Αν την θες τζάμπα δύσκολο. Σαν τα σκυλιά, ότι είναι ράτσας κοστίζει
Δώρο είπα να μου την κάνετε. Αν είναι να πλερώσω δεν πειράζει, παίρνω και κοπρόγατα
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Δώρο είπα να μου την κάνετε. Αν είναι να πλερώσω δεν πειράζει, παίρνω και κοπρόγατα
Μη σε πικράνω αλλά δύσκολο το κόβω. Επειδή είχα κάποια τέρμινα γάτα ράτσας μη σου πω τι τιμές κυκλοφορούν. Αν είναι τύπου καλλιστείων τα 1000 ευρώ και λίγα είναι. Αν δε έχει πάρει και πολλαπλούς τίτλους καλλιστείων πληρώνουν κιόλας για να ζευγαρώσει με τα δικά τους
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Μη σε πικράνω αλλά δύσκολο το κόβω. Επειδή είχα κάποια τέρμινα γάτα ράτσας μη σου πω τι τιμές κυκλοφορούν. Αν είναι τύπου καλλιστείων τα 1000 ευρώ και λίγα είναι. Αν δε έχει πάρει και πολλαπλούς τίτλους καλλιστείων πληρώνουν κιόλας για να ζευγαρώσει με τα δικά τους
Μου 'δωσες ιδέα για μπίζνα τώρα. Θα γίνω τσατσά βιρμανέζικης γάτας. Το 'χω που το 'χω το "studio", ας το επισημοποιήσω κιόλας.
:haha:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Εμένα μου θυμίζει λίγο τον Ξηρό πάντως.
Μιας και λέμε για γάτες, να μου πάρετε μια Βιρμανίας. http://en.wikipedia.org/wiki/Birman
Θηλυκή όμως, να μην μου ψεκάζει τους τοίχους
Είχα γατούλη Βιρμανίας.. Ένας κούκλος, άσπρος με γαλάζια μάτια, μπεζ μουτράκι και πατούσες. Μας τον έκλεψαν έξω απ'το σπίτι μας πριν 4-5 χρόνια..
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Είχα γατούλη Βιρμανίας.. Ένας κούκλος, άσπρος με γαλάζια μάτια, μπεζ μουτράκι και πατούσες. Μας τον έκλεψαν έξω απ'το σπίτι μας πριν 4-5 χρόνια..
Δεν υπάρχει κι επιλογή so sorry...
Γι'αυτό κι εγώ το γύρισα στα αδέσποτα. Ο Λέλος μου ενός μηνός ήταν και με ερωτεύτηκε στη Σέριφο. Έτσι τον απήγαγα και μου έχει γίνει θρεφτάρι. Κατσαρίδες τέλος, ποντίκια άφαντα και ότι πρέπει για ψυχοθεραπεία χαδιού κι εκτόνωση
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom