The official γατο-τοπικ

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
:cry: Έχω χάσει σκυλί έτσι. Ας μην το θυμάμαι καλύτερα.
Τουλάχιστον να μην κακόπεσαν μετά..
Τα γατιά τσιντσιλά και τα Βιρμανίας θεωρώ ότι είναι τα πιο όμορφα που υπάρχουν. Νατος ο ψιψίνος μας..


Δεν υπάρχει κι επιλογή so sorry...
Γι'αυτό κι εγώ το γύρισα στα αδέσποτα. Ο Λέλος μου ενός μηνός ήταν και με ερωτεύτηκε στη Σέριφο. Έτσι τον απήγαγα και μου έχει γίνει θρεφτάρι. Κατσαρίδες τέλος, ποντίκια άφαντα και ότι πρέπει για ψυχοθεραπεία χαδιού κι εκτόνωση
Πριν από αυτόν από τα παιδικά μου χρόνια μέχρι όσο έμενα στο πατρικό μου ειχα υιοθετήσει αμέτρητες αδέσποτες γάτες .. Κάποιες ήταν και πανέμορφες και πολύ έξυπνες. Οι πιο πολλές είχαν όμως άδοξο τέλος (πήγαν από αυτοκίνητο ή εγκληματίες γείτονες που έριχναν φόλα).
 
Last edited:

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Αυτή είναι η Κούλα μας. Στειρωμένη και γεροντοκόρη. Εχουμε ακόμη τον Ιωσηφ και την Λουκία. Στειρωμένα όλα. Αα.. είναι και ο Μπαρμπα-Κορνήλιος. Σκυλουμπινι, 14 Μαιων
10954943_889660671086374_907994280_n.jpg
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Τουλάχιστον να μην κακόπεσαν μετά..
Τα γατιά τσιντσιλά και τα Βιρμανίας θεωρώ ότι είναι τα πιο όμορφα που υπάρχουν. Νατος ο ψιψίνος μας..



Πριν από αυτόν από τα παιδικά μου χρόνια μέχρι όσο έμενα στο πατρικό μου ειχα υιοθετήσει αμέτρητες αδέσποτες γάτες .. Κάποιες ήταν και πανέμορφες και πολύ έξυπνες. Οι πιο πολλές είχαν όμως άδοξο τέλος (πήγαν από αυτοκίνητο ή εγκληματίες γείτονες που έριχναν φόλα).
Koύκλος. Κι εγώ τα παιδικά μου χρόνια τα θυμάμαι με τις γάτες του θείου από δίπλα που τις κάναμε και βαφτίσια με τις ξαδέρφες μου αλλά και κηδείες όταν πέθαιναν! Δεν θα ξεχάσω τον Τάσο και την πανέξυπνη Θωμαή!
Τώρα η φίρμα της γειτονιάς είναι ο Μάικ
1176162_10201420451343098_1912472088_n.jpg
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Koύκλος. Κι εγώ τα παιδικά μου χρόνια τα θυμάμαι με τις γάτες του θείου από δίπλα που τις κάναμε και βαφτίσια με τις ξαδέρφες μου αλλά και κηδείες όταν πέθαιναν! Δεν θα ξεχάσω τον Τάσο και την πανέξυπνη Θωμαή!
Τώρα η φίρμα της γειτονιάς είναι ο Μάικ
View attachment 92801
Πολύ αλάνι φαίνεται ο Μάικ! Έχει "ψαρωτικό" βλέμμα!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Πολύ αλάνι φαίνεται ο Μάικ! Έχει "ψαρωτικό" βλέμμα!
Είναι...μη πω τι έχει κάνει όλες τις γάτες!
Και μιας και με γυρισες στα παιδικά μου χρόνια..ορίστε. Ο τασούλης εν έτει 1993!
Photos (62 of 65).jpg
Photos (64 of 65).jpg
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Ζητώ από τους αντμίν ή να σας μπανάρει όλους, ή να μετονομάσει το τόπικ από off-topic σε γατό-topic.
εσυ βουρ στα στραβα και αναποδα....εμεις εδω εχουμε σοβαρη συζητηση...:D
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Koύκλος. Κι εγώ τα παιδικά μου χρόνια τα θυμάμαι με τις γάτες του θείου από δίπλα που τις κάναμε και βαφτίσια με τις ξαδέρφες μου αλλά και κηδείες όταν πέθαιναν! Δεν θα ξεχάσω τον Τάσο και την πανέξυπνη Θωμαή!
Τώρα η φίρμα της γειτονιάς είναι ο Μάικ
View attachment 92801
Μάικ Τάισον να υποθέσω?
Να τον προσέχεις. Τόση ομορφιά είναι κρίμα να χαθεί.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Μάικ Τάισον να υποθέσω?
Να τον προσέχεις. Τόση ομορφιά είναι κρίμα να χαθεί.
:haha:
Πλέον δεν ασχολούμαι. Του θείου από δίπλα είναι. Δεν έχω ιδιαίτερες σχέσεις με τον κύριο Μάικ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.669
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom