The official γατο-τοπικ

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
825
Ελα τώρα.... μην εκθέτεις το κορίτσι
(το παρακάτω είναι ντοκουμέντο μιας ακόμη προσπάθειας να διώξει τις γάτες απο τον κήπο της. Ηδη οι φιλοζωικές οργανώσεις την έχουν επικυρήξει)
ΑΜΑΝ! Που βρήκες φωτογραφία μου;;; Κατέβασέ την τώρα!

:haha:
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.545
Likes
8.033
Λες να βάλω αυτή που είσαι με το μπικίνι, από την εκδρομή στην Παναγιά του Σουμελά με τα ΚΑΠΗ?
Βρηκα αυτη με την @HummingBird ....ειναι πιο παλια και εναι ντυμενη σεμνα...μετα αρχισε τα γδυσιματα:bleh:
gria.jpg
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Καρφιτσα πολύ καλή! Αν και η φωτογραφία είναι καμιά 30αρια χρόνια παλιότερη και την κολακεύει...

Βρήκα και εγώ μια πιο καινούργια, τιτλοφορείται "και μετά ήρθε ο συμβιβασμός..."
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Πολύ πλάκα με τις γάτες βρε κορίτσια χαχα!
εν τω μεταξύ το ωραίο είναι ότι στην πάροδο των χρόνων έγιναν κι αυτές "ανοικοκύρευτες",τεμπέλες χαχα ενώ όταν ήμουν παιδί θυμόμουν ότι εκεί που ...αφόδευαν τέλος πάντων προηγουμένως έσκαβαν και λακκάκι και μετά τα σκέπαζαν κι όλας,μύριζαν και το χώμα να δούν αν τα σκέπασαν καλά
τώρα με τι τεμπελαριό έχουμε να κάνουμε παναγία μου!!είτε θηλυκα είτε αρσενικά πλέον δεν τα σκεπάζουν,τ αμολάνε και φεύγουν σαν κυρίες,εμ κορόιδια είναι σου λέει άσε την "τρελλή"να τρέχει να καθαρίζει
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Αμάν πια με τους γκουγκουσκούφους! :icon_evil:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.428
Likes
7.805
Πολύ πλάκα με τις γάτες βρε κορίτσια χαχα!
εν τω μεταξύ το ωραίο είναι ότι στην πάροδο των χρόνων έγιναν κι αυτές "ανοικοκύρευτες",τεμπέλες χαχα ενώ όταν ήμουν παιδί θυμόμουν ότι εκεί που ...αφόδευαν τέλος πάντων προηγουμένως έσκαβαν και λακκάκι και μετά τα σκέπαζαν κι όλας,μύριζαν και το χώμα να δούν αν τα σκέπασαν καλά
τώρα με τι τεμπελαριό έχουμε να κάνουμε παναγία μου!!είτε θηλυκα είτε αρσενικά πλέον δεν τα σκεπάζουν,τ αμολάνε και φεύγουν σαν κυρίες,εμ κορόιδια είναι σου λέει άσε την "τρελλή"να τρέχει να καθαρίζει
Aλλοτριωθηκε το περιβαλλον με τοσο τσιμεντο, αλλοτριωθηκαν κι αυτες… που να σκαψουν οι δολιες? αλλαξαν συνηθειες!!

Υ.Γ. ωραια σκ@τοσυζητηση πιασαμε….
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καρφιτσα πολύ καλή! Αν και η φωτογραφία είναι καμιά 30αρια χρόνια παλιότερη και την κολακεύει...

Βρήκα και εγώ μια πιο καινούργια, τιτλοφορείται "και μετά ήρθε ο συμβιβασμός..."
H (πρώτη φορά) αριστερή γάτα είναι σα να βγήκε από πλυντήριο αυτοκινήτων, τι ράτσα είναι τούτο;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.794
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom