The official off-topic v2 - The Return

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
28.987
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Τα νεύρα μου... Εθνικός αερομεταφορέας της Ινδονησίας, πάω από το site τους να κλείσω εισιτήρια (που από εκεί ειδικά τα έχουν σε προσφορά) και:
This Online Booking service accepts Visa and Master Credit Card issued by banks in Indonesia, Singapore, Malaysia, Vietnam, Thailand, Australia, Japan, Hong Kong, Canada, Korea, Netherland, Germany, China, Belgium, France, United Kingdom, United Arab Emirates, Saudi Arabia, Philippines.
(Ούτε καν USA...)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Τα νεύρα μου... Εθνικός αερομεταφορέας της Ινδονησίας, πάω από το site τους να κλείσω εισιτήρια (που από εκεί ειδικά τα έχουν σε προσφορά) και:
This Online Booking service accepts Visa and Master Credit Card issued by banks in Indonesia, Singapore, Malaysia, Vietnam, Thailand, Australia, Japan, Hong Kong, Canada, Korea, Netherland, Germany, China, Belgium, France, United Kingdom, United Arab Emirates, Saudi Arabia, Philippines.
(Ούτε καν USA...)
κανε και καμμια καταθεση σε ασιατικη τράπεζα έτσι να βρίσκεται...αφου προς τα εκει θα καταλήγεις συνέχεια!!! έχει μέλι:D
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.426
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Τεστ τεστ :)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.426
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Προσπαθώ να μάθω να χειρίζομαι το απλικεισο!
Ξέρει κανείς αν μπορώ να δω τα πμ μου από την εφαρμογή;;

Αποστολή από το LG-P500 με τη χρήση Travel stories
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.426
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Καλά , θα το σκαλίξω λίγο ακόμα κι αν δε τα καταφέρω θα ρωτήσω και θα μάθω :)
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Αφεντικό να ανοίξουμε κάνα πολιτικό θέμα να βριστούμε/κράξουμε;
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Να ανοίξουμε, να ανοίξουμε...γιατί τη ryan την εξαντλήσαμε, εκλογές έρχονται, υπάρχει χοντρό μουχαμπέτι!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Τα νεύρα μου... Εθνικός αερομεταφορέας της Ινδονησίας, πάω από το site τους να κλείσω εισιτήρια (που από εκεί ειδικά τα έχουν σε προσφορά) και:
This Online Booking service accepts Visa and Master Credit Card issued by banks in Indonesia, Singapore, Malaysia, Vietnam, Thailand, Australia, Japan, Hong Kong, Canada, Korea, Netherland, Germany, China, Belgium, France, United Kingdom, United Arab Emirates, Saudi Arabia, Philippines.
(Ούτε καν USA...)
χαχα, welcome to the club. Προφανώς για τη Garuda μιλάς. Αλλά και για τη Merpati το ίδιο ισχύει. Αν σε βολεύουν η Lion ή η Batavia, αυτές νομίζω δίνουν δυνατότητα κράτησης με πιστωτική κάρτα. Διαφορετικά, ψάξ'το μέσω κάποιου τοπικού online πρακτορείου ταξειδίων. Δεν είναι, ωστόσο, όλα το ίδιο καλά ή εξυπηρετικά και το καττίς παραπάνω θα το πληρώσεις σίγουρα. Οπλίσου με υπομονή. Πολλλλλλή υπομονή. Μπορεί να κάνουν και μέρες ν' απαντήσουν σε email (επικαλούμενοι διακοπές ρεύματος, κλπ. κλπ. σαν δικαιολογία).
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.728
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom