The official off-topic v2 - The Return

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
άμα παθω καρδιακό θα φταίει η ομαδα μου !!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
ουφ τελειωσε !! Απιστευτο παιγνιδι ....
Τωρα ραντεβού στη Πόλη !!
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
άμα παθω καρδιακό θα φταίει η ομαδα μου !!

Στο τσακ τα γλιτώσαμε και το καρδιακό και τη συμφορά γενικότερα!! Δεν έχω ξαναδεί το ΟΑΚΑ τόσο ασφυκτικά γεμάτο...Άντε και στο 7ο λοιπόν:D
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
άμα παθω καρδιακό θα φταίει η ομαδα μου !!
Κι εγώ βρε ΚΙΚΙ μου στο όριο το γλύτωσα....πλησιάζω και τα πρώτα -άντα και θερίζουν τα εμφράγματα....:haha: άσε που τόσο αλκοόλ και τσιγάρο που χρειάστηκα έφτασα πιο κοντά στον Άγιο Πέτρο....όμως στο τέλος ξεσήκωσα όλο το Κερατσίνι (λέγε με γαβροφωλιά) στο πόδι και πολύ το χάρηκα....
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Κι εγώ βρε ΚΙΚΙ μου στο όριο το γλύτωσα....πλησιάζω και τα πρώτα -άντα και θερίζουν τα εμφράγματα....:haha: άσε που τόσο αλκοόλ και τσιγάρο που χρειάστηκα έφτασα πιο κοντά στον Άγιο Πέτρο....όμως στο τέλος ξεσήκωσα όλο το Κερατσίνι (λέγε με γαβροφωλιά) στο πόδι και πολύ το χάρηκα....
ασε Κυριακή πήρα ενα κιλό κατα τη διαρκεια , οταν αγχωνομαι τρωω και τσακισα μισό κιλό παγωτο :haha:
ειχα και νεύρα το γυιο μου γιατι βρήκε εισιτηριο και ήταν μεσα, ενώ οταν αρχισα να φωναζω μου είπε ότι ξεχασε να βρει και για μένα :mad:
κανε παιδί να δεις καλό , όταν ηταν μικρός και τον ετρεχα στα γηπεδα ήταν καλά, τώρα που πρεπει να γινεται το αντιστροφο ...με ξέχασε !!:D

κοιτα που θα πάει και στη Πόλη και θα ξεχασει ...να μου το πει :haha:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
ειχα και νεύρα το γυιο μου γιατι βρήκε εισιτηριο και ήταν μεσα, ενώ οταν αρχισα να φωναζω μου είπε ότι ξεχασε να βρει και για μένα :mad:
πωπω....αυτό ήταν όντως χοντράδα....:haha::haha::haha: άρα να μη λέω τίποτα για τα δικά μου τα ρεμάλια που δεν θυσίασαν το σαββατιάτικο ύπνο τους για να πάρουν τον κ... τους και να πάνε να στηθούν στην ουρά για εισιτήρια..:mad:
άντρες αχάριστα πλάσματα...:D
(όταν όμως μου μαζεύονται στο σπίτι τους ποτίζω, τους ταϊζω και μέχρι και χαλιά μου καίνε είμαι καλή....)

Πάντως οι οιωνοί είναι υπερ μας αν και θα προτιμούσα Ολυμπιακό στον ημιτελικό από ΤΣΣΚΑ....
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.451
Λοιπόν σε εμένα οφείλει την νίκη του ο Παναθηναϊκός :bleh:.....Το γυρίζω μια να δω τι γίνεται με το ματς βλέπω 12 πόντοι διαφορά και μέσα σε λίγο χρόνο εξανεμίζεται ....άντε λέω να το γυρίσω στο ποδόσφαιρο γιατί δεν φέρνω γούρι.....μετά απο κάποια ώρα το ξαναγυρίζω και πάλι δέκα πόντοι μπροστά ο ΠΑΟ και η διαφορά εξανεμίστηκε πολύ γρήγορα....αει στο καλό λέω άς το ξαναγυρίσω στο ποδόφαιρο που τελείωνε και αυτό ....τελικά κέρδισε ο Παναθηναϊκός τέλος καλό όλα καλά.....Άντε και με την κούπα ένας απο τους δύο δεν με ενδιαφέρει ποιός....

Μη μαλώνετε όλοι θα πάρετε ....πω πω πω :lol:
 

Fanie

Member
Μηνύματα
256
Likes
619
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Lena's Stone Forest
Καλημέρα!
Το σημερινό πρωινό θα αφιερωθεί στην αναζήτηση πασχαλινής λαμπάδας για το βαφτιστήρι κι αν ξεμπερδέψουμε νωρίς θα το πιώ κι εκείνο το καφεδάκι στο Θησείο που το μελετάω βδομάδες...:D

Και τώρα δυναμώστε τα ηχεία σας:
 
Last edited by a moderator:

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
άντε να περάσει και το Μεγάλο Σάββατο και κυριακή, και την Δευτέρα ξανά στο Λβοβ :)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.502
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom