The official off-topic v2 - The Return

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
D

Delmem9770

Guest
Χρονια πολλα σε ολους. Γυρισα και εγω απο το Παρισι, το οποιο ηταν πανεμορφο και ημουν και η αιτια την πεμπτη να εκκενωθει το μουσειο Ντε Γκολ λογω το οτι ξεχασα την τσαντα μου στο σινεμα. Ευτυχως τα ακουσα μονο απο την αστυνομια και τελειωσε εκει το θεμα. Αυτα.
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Χρόνια πολλά !!!
Πως έγινε αυτό με την τσάντα; Δεν το κατάλαβα!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Χρονια πολλα σε ολους. Γυρισα και εγω απο το Παρισι, το οποιο ηταν πανεμορφο και ημουν και η αιτια την πεμπτη να εκκενωθει το μουσειο Ντε Γκολ λογω το οτι ξεχασα την τσαντα μου στο σινεμα. Ευτυχως τα ακουσα μονο απο την αστυνομια και τελειωσε εκει το θεμα. Αυτα.
Respect.
Ιστορία από εκκένωση παρακαλώ...
 
D

Delmem9770

Guest
Χρόνια πολλά !!!
Πως έγινε αυτό με την τσάντα; Δεν το κατάλαβα!
Ξεχασα τη σχολικη τσαντα στο σινεμα του μουσειου και νομιζαν οτι ειχε εκρηκτικο μηχανισμό μέσα και εκκένωσαν το μουσείο. Ευτυχώς το κατάλαβα στο 10λεπτο και πήγα στην ασφάλεια του μουσείου και λύθηκε το θέμα και δεν προχώρησε πολύ.
 
D

Delmem9770

Guest
Ξεχασα τη σχολικη τσαντα στο σινεμα του μουσειου και νομιζαν οτι ειχε εκρηκτικο μηχανισμό μέσα και εκκένωσαν το μουσείο. Ευτυχώς το κατάλαβα στο 10λεπτο και πήγα στην ασφάλεια του μουσείου και λύθηκε το θέμα και δεν προχώρησε πολύ.
Πρεπει να γραψω οντως ιστορια γτ εμενα και σε χοστελ με 14 ατομα,εκκενωθηκε ενα μουσειο και γενικα ειχε ζουμι αυτο το ταξιδι. Επισης το πρωτο μοναχικο ταξιδι.
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Πρεπει να γραψω οντως ιστορια γτ εμενα και σε χοστελ με 14 ατομα,εκκενωθηκε ενα μουσειο και γενικα ειχε ζουμι αυτο το ταξιδι. Επισης το πρωτο μοναχικο ταξιδι.
Περιμένω, δηλαδή, περιμένουμε ... εναγωνίως ...
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Τι κρίμα να γυρνάς στην Αθήνα μετά από λιώσιμο στον ήλιο και με σημάδι αλά ρακούν στο πρόσωπο από τα γυαλιά ηλίου (αυτά παθαίνεις άμα πίνεις τσίπουρα και μπύρες για ώρες στη λιακάδα) και να ψάχνεις τις γαλότσες για να μπορέσεις να πας για δουλειά...:(:(:(
Καλημέρα και καλή αποτοξίνωση σε όσους τη χρειάζονται...:D
 

Sailor Moon

Member
Μηνύματα
106
Likes
44
Τωρα που βαριεμαι ειναι οτι πρεπει αυτο!!
[URL="
DRAMATIC SURPRISE ON A QUIET SQUARE - YouTube[/URL]!
 
Last edited by a moderator:

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
:haha::haha::haha::haha:
 
Last edited by a moderator:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.725
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom