The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
καλα ενταξει κατσε να ειχα ορεξη + παρεα και να δεις να θα εβγαινα...
Ποπω σαν αυριο τα νουμερα φευγαμε για Καϊρο !! 2 χρονια περασαν!!
Ποπωωωωωω
υπομονή τον άλλο μήνα καποια νούμερα πάνε κατα κάτω μεριά ..τομαθα απο έγκυρη πηγή!
εκείνο το νούμερο σουδωσε τα χαιρετίσματα???
τι διάολο πάθανε σήμερα και βαράνε συνέχεια οι σειρήνες...ρε μπάς και έπεσε τίποτα κυβέρνηση?? για πες γιατι έχω κλείσει αεροστεγώς και δεν έχω και τηλεόραση...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
υπομονή τον άλλο μήνα καποια νούμερα πάνε κατα κάτω μεριά ..τομαθα απο έγκυρη πηγή!
εκείνο το νούμερο σουδωσε τα χαιρετίσματα???
τι διάολο πάθανε σήμερα και βαράνε συνέχεια οι σειρήνες...ρε μπάς και έπεσε τίποτα κυβέρνηση?? για πες γιατι έχω κλείσει αεροστεγώς και δεν έχω και τηλεόραση...
Ποιος να μου δωσει χαιρετισματα??? Θα τον σκισω , ποιος ΔΕΝ μου εδωσε χαιρετισματα??
Λες να μου τα δωσε και να μην θυμαμαι, γιατι οταν βρισκομαστε μου βαζουν πολυ κρασι στο ποτηρι για να μην αντιδρω!
Ανοικτη την εχω την tv , αλλα βλεπω CNN , δεν βλεπω τις παπαρολες τις ελληνικες
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.041
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Κι εγώ σαν αύριο σκαρφάλωνα σε ένα άδειο empire state building, ερημωμένο γιατί συνέπιπτε ορθόδοξο και καθολικό πάσχα και όλοι φοβόταν ότι θα γιορτάζαν την επέτειο της 9/11 με ακόμα ένα βομβαρδισμό :)
Εγώ πάλι σαν αύριο πέρυσι βόλταρα στο Δουβλίνο, πρόπερσι ταξίδευα από Βαρκελώνη για Βαλένθια, και πριν 3 χρόνια πέρναγα μια βόλτα από το "μνημόσυνο" των πυροσβεστών στον παλιό St. Patricks.

Αλλά αυτό με το ορθόδοξο Πάσχα δεν το κατάλαβα. Ποιο Πάσχα Σεπτέμβρη μήνα?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Tripakia απο λογια ξερουμε και μεις....
Στην πραξη δε βλεπω να κανεις κατι:bleh:
Κατεβα στις 24/9 να μας το αποδειξεις !!χαχαχαχα
Βρε μπανιστιρτζου, θες να βλεπεις κιολας...
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Εγώ πάλι σαν αύριο πέρυσι βόλταρα στο Δουβλίνο, πρόπερσι ταξίδευα από Βαρκελώνη για Βαλένθια, και πριν 3 χρόνια πέρναγα μια βόλτα από το "μνημόσυνο" των πυροσβεστών στον παλιό St. Patricks.

Αλλά αυτό με το ορθόδοξο Πάσχα δεν το κατάλαβα. Ποιο Πάσχα Σεπτέμβρη μήνα?
Χαχαχαχ!!! Ρεζίλιιιιιιιιιιι! Ρε συ taver γελάω μόνη μου με τη χαζομάρα μου! Εντάξει πρέπει να βρω επίσημη δουλειά, καλά να χάνω τις μέρες, αλλά εδώ έχω χάσει τα αβγά και τα πασχάλια!
Οκ so! ΔΕ ΞΕΡΩ γιατί φοβόταν επίθεση το 2004, αλλά όλοι μας έλεγαν να μην ανεβούμε στο empire. Δεν τους ακούσαμε και ήταν φανταστικά - εμείς και ο φύλακας. Ήταν κάτι πάντως, για κάποιο λόγο ο φόβος τους.
Αυτά....πάω να κρυφτώ στη σπηλιά μου τώρα, κόκκινη από ντροπή.

UPDATE: Τσέκαρα τα κιτάπια μου, η επίσκεψη στο empire ήταν 11/4/2004, ανήμερα ορθόδοξου και καθολικού πάσχα. Η πληροφορία ήταν σωστή, απλώς δε ξέρω τι μήνα έχουμε. Ε οκ, μικρό κακό :) :)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.016
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom