The Official Offtopic v5

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.045
ψάχνω τοπικ με θέμα κατι του στυλ "ποιο/που ηταν το καλυτεροτερο ταξιδι που εχετε κάνει" αλλά με search δεν βρισκω κατι. Δε μπορεί να μην υπάρχει! Να φτιάξω αν είναι;
Φυσικό είναι. Αν έλεγαν "καλυτερότερο" θα τους την είχα πέσει. Φτιάξε ένα για το καλύτερο. Και το χειρότερο.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Και εχει μπυρες και τις εχει 1.5 τις δυο.
Οτι μετά από τέτοιο σχόλιο εγώ θα εστίαζα στο φαγητό δεν το περίμενα!
Plov νομίζω βλέπω... κάτι αρνάκια που πριν έτρεχαν ανέμελα βλέπω (και πάρτι χοληστερίνης το λες...:D) αλλά και μία μπύρα μόνο βλέπω κι αυτή γεμάτη!!!
Να μπείτε στο σωστό το δρόμο παρακαλώ, τον τρίτο μνημονιακό, τα ρούμια δε συμφέρουν μάνα μου....:bleh:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
@dim kyr
Τρεχα! Και εχει μπυρες και τις εχει 1.5 τις δυο. Για τα φαγητα, ξερω, δε συγκινησε, ας σχολιασουν αλλοι :))) (@Nedelja)
View attachment 133453
Με τα φαγητά δεν θα ασχολήθω, σίγουρα όμως θα απασχολήσει το θέμα τις διάφορες ζωοφιλικες οργανώσεις (1 ολόκληρη στάνη βλέπω στο τραπέζι!).
Οσο για το φλέγον και σοβαρό ζήτημα ζύθου, έχω να δηλώσω: ΑΙΣΧΟΣ! Καλά τα λέει η Nedelja ! 1? 1? μόνο 1 μπίρα πάνω στο τραπέζι? Μας κάνετε ρεζίλι εμας τους Ελληνες βρε! Θα μας πουν ξενέρωτους! Παραγγείλετε άμεσα κανα 2 τελάρα, για να σώσετε την όποιa τιμή μας απέμεινε....
Πριν φύγετε το κατάστημα θα πρέπει να είναι κάπως έτσι:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.791
Likes
18.335
Με τα φαγητά δεν θα ασχολήθω, σίγουρα όμως θα απασχολήσει το θέμα τις διάφορες ζωοφιλικες οργανώσεις (1 ολόκληρη στάνη βλέπω στο τραπέζι!).
Οσο για το φλέγον και σοβαρό ζήτημα ζύθου, έχω να δηλώσω: ΑΙΣΧΟΣ! Καλά τα λέει η Nedelja ! 1? 1? μόνο 1 μπίρα πάνω στο τραπέζι? Μας κάνετε ρεζίλι εμας τους Ελληνες βρε! Θα μας πουν ξενέρωτους! Παραγγείλετε άμεσα κανα 2 τελάρα, για να σώσετε την όποιa τιμή μας απέμεινε....
Πριν φύγετε το κατάστημα θα πρέπει να είναι κάπως έτσι:
Η τελευταια ζωοφιλικη ομαδα στο ουζμπεκισταν εδολοφονηθει, τεμαχιστηκε κ σερβιριστηκε ως σαζλικ. Κοινως κρεας, κι Αγιος ο Αλλαχ.
Παντως το μερος τα σπαει.
DSC_1162.JPG
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ο ελληνάρας: έβαλα περήφανα τη σημαια στο μπαλκόνι.
πάω τώρα να προλάβω την ΑΖ721. Ρόμα ερχομαι.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: GTS

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Έπρεπε να το είχα καταλάβει. Όσες φορές και να του άλλαζα θέση, πάντα δίπλα στα βιβλία του Χάρι Πότερ τον έβρισκα...

 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom