The Official Offtopic v5

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Nektarios P.

Member
Μηνύματα
62
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
Ryanairtrip
Ταξίδι-Όνειρο
ταφρος μαριανων
Μπορει να μου πει καποιος σε ποσες μερες περιπου φτανουν οι οδηγοι του lp απο τη στιγμη που τους παραγγελεις?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.681
Likes
50.553
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μπορει να μου πει καποιος σε ποσες μερες περιπου φτανουν οι οδηγοι του lp απο τη στιγμη που τους παραγγελεις?
Αν τους παραγγέλνεις από το bookdepository, που είναι φτηνότεροι κι επιπλέον δεν πληρώνεις και ΚΑΘΟΛΟΥ μεταφορικά, μέσα σε μια εβδομάδα συνήθως έχουν φτάσει.
 

Nektarios P.

Member
Μηνύματα
62
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
Ryanairtrip
Ταξίδι-Όνειρο
ταφρος μαριανων
Σε ευχαριστω πολυ για την πληροφορια και θα το εχω γενικα στα υποψη μου. Παντως αυτο τον καιρο εχει καλες εκπτωσεις στο site του lp και βγαινουν κανα ευρω φθηνοτεροι απ αυτο που λες. Οσο για τα μεταφορικα με παραγγελια ανω των 35€ τα χαριζουν και αυτοι. Γραφει ακομα 3 for two books
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.790
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Τώρα πήρα χαμπάρι ότι το τόπικ κοινωνικές ειδήσεις κλπ είναι κλειδωμένο και μιας και το τελευταίο μήνυμα πριν κλειδωθεί είναι δικό μου, απορώ αν πόσταρα κάτι που δεν έπρεπε :eek:

Επίσης για αυτό http://news247.gr/eidiseis/kosmos/n...hn-arena-mprosta-sth-gynaika-toy.4163577.html λυπάμαι που δε λυπάμαι καθόλου.

εδιτ:Και συνεχίζει να κουνάει στο Εκουαδόρ. Άλλοι 2 σεισμοί σήμερα μεγέθους 5,9 και 6,2 ρίχτερ αντίστοιχα με διαφορά 10 λεπτών. Δε θα σταματήσει ποτέ...:(
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
θεε των ταξιδιων...την καλη συγχωρεσε νενα και δωσε της εκει που βρισκεται λιγο απο το ασπρο χιονι ...της Αλάσκας......
 

Nektarios P.

Member
Μηνύματα
62
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
Ryanairtrip
Ταξίδι-Όνειρο
ταφρος μαριανων
Τι μερα κι αυτη σημερα..
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom