The Official Offtopic v6

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

gelf

Member
Μηνύματα
659
Likes
12.737
@paefstra, από τις καλύτερες σκηνές του ελληνικού κινηματογράφου με το μεγάλο θεατράνθρωπο Γιώργο Αρμένη. Μου θύμισες τη σκηνή, την επόμενη σκηνή (αν θυμάμαι καλά) "Γκρέμιστο Ηλία, γκρέμιστο"
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Με κατέστρεψες! Το ακούω όλη την εβδομάδα! Και αυτή τη στιγμή!
Κανονικά θα έπρεπε να με ευχαριστείς :D Πως αλλιώς θα μάθαινες γι' αυτή την υπέροχη και προσεγμένη διασκευή? Θα παραθέσω ακόμα ένα που ίσως δεν του έδωσες την προσοχή που θα έπρεπε :D:D
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
@paefstra, από τις καλύτερες σκηνές του ελληνικού κινηματογράφου με το μεγάλο θεατράνθρωπο Γιώργο Αρμένη. Μου θύμισες τη σκηνή, την επόμενη σκηνή (αν θυμάμαι καλά) "Γκρέμιστο Ηλία, γκρέμιστο"
"Ριχτο, Ηλια". Ιστορικες στιγμες. Ποιος σοβαρος ανθρωπος θα τις εξεφραζε με εντεχνο? :haha:
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.710
Likes
11.219
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Κανονικά θα έπρεπε να με ευχαριστείς :D Πως αλλιώς θα μάθαινες γι' αυτή την υπέροχη και προσεγμένη διασκευή? Θα παραθέσω ακόμα ένα που ίσως δεν του έδωσες την προσοχή που θα έπρεπε :D:D
Σε καλό σου! Κλαιω! :haha:
Έχεις δίκιο, δεν του έδωσα την απαιτούμενη προσοχή, αλλά ακόμα να αποδεχτώ αυτη την τόσο trash πλευρά της Κουμαριανου! :p
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Σε καλό σου! Κλαιω! :haha:
Έχεις δίκιο, δεν του έδωσα την απαιτούμενη προσοχή, αλλά ακόμα να αποδεχτώ αυτη την τόσο trash πλευρά της Κουμαριανου! :p
Ξέρω σου στοίχισε :p Αλλά έπρεπε να μάθεις και αυτή την πλευρά της. Όχι όμως ότι το κομμάτι δεν τα σπάει :cool::p:D Μου φαίνεται πρέπει να αρχίσω ένα νήμα με θέμα το Trash :lol:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Μου φαίνεται πρέπει να αρχίσω ένα νήμα με θέμα το Trash :lol:
Ευτυχως στο facebook ηδη εχουμε "Συλλογο φιλων και μελετης εργου Βασιλειου Τερλεγκα" με τεραστιους δοχτορες αναλυτες
FB_IMG_1554037670268.jpg
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Ευτυχως στο facebook ηδη εχουμε "Συλλογο φιλων και μελετης εργου Βασιλειου Τερλεγκα" με τεραστιους δοχτορες αναλυτες View attachment 266948
Δυνατό χαχα αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να εισχωρήσω σ'αυτό το γκρουπ.
Εμένα άλλα είναι τα γούστα μου όπως είδες :D
Πιστεύω ένα γκρουπ μόνο με Trash θα είχε πιο πολλά μέλη!
 

gelf

Member
Μηνύματα
659
Likes
12.737
Το φτάσατε στο τέρμα!!!
Πάω να βάλω κανένα δίσκο απ' αυτούς που έχω μαζέψει στην Αφρική, να βάλω κι ένα Lagavulin, να συνέλθω.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.725
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom