The Official Offtopic v6

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

spirosninja

Member
Μηνύματα
286
Likes
507
Μία φίλη ψάχνει εκπαιδευτικούς που να είχαν στην τάξη τους παιδιά με αυτισμό τα οποία έχουν δεχτεί σχολικό εκφοβισμό (bullying)! για ποιοτικη ερευνα! ευχαριστούμε εκ των προτερων!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.986
Likes
40.872
Μία φίλη ψάχνει εκπαιδευτικούς που να είχαν στην τάξη τους παιδιά με αυτισμό τα οποία έχουν δεχτεί σχολικό εκφοβισμό (bullying)! για ποιοτικη ερευνα! ευχαριστούμε εκ των προτερων!
Πες της φιλης σου οτι πολυ δυσκολα θα παραδεχτει ενας εκπαιδευτικος οτι γινεται bullying σε ΑΜΕΑ στην ταξη του γιατι φταιει κι ο ιδιος γι αυτο. Πες της να ψαχνει με περισσοτερο τακτ το δειγμα της, φιλικα το λεω, αλλιως θα αναρωτιεται γιατι δεν βρισκει.
 

spirosninja

Member
Μηνύματα
286
Likes
507
Πες της φιλης σου οτι πολυ δυσκολα θα παραδεχτει ενας εκπαιδευτικος οτι γινεται bullying σε ΑΜΕΑ στην ταξη του γιατι φταιει κι ο ιδιος γι αυτο. Πες της να ψαχνει με περισσοτερο τακτ το δειγμα της, φιλικα το λεω, αλλιως θα αναρωτιεται γιατι δεν βρισκει.
Είναι δύσκολο το θέμα από μόνο του πιστεύω οπότε όσο τακτ και να βάλεις πάλι τα ίδια αποτελέσματα θα έχεις... Αν δεν θέλει να βοηθήσει ο άλλος δεν μπαίνει καν στην διαδικασία! Αν έχεις κάποιον τρόπο να τους κάνουμε να φανερωθούν με χαρά θα τον ακούσω!
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.005
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
πως κάνεις ετσι ..σιγά .. απο δω η γυναικα μου και απο δω το girlfriend μου..
Ναι ο Mohammed Andypas εεε σορρυ Mohammed Anas!
Εχει αυτος να φαει παντοφλα σπιτι με την μαλακια που εκανε. Με τι θαρρος αυτος τωρα να ριξει εορταστικο μπερτακι τωρα που ερχεται και το Πασχα ετσι μανταρα που τα εκανε, εεε @paefstra ?
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
12.986
Likes
40.872
Είναι δύσκολο το θέμα από μόνο του πιστεύω οπότε όσο τακτ και να βάλεις πάλι τα ίδια αποτελέσματα θα έχεις... Αν δεν θέλει να βοηθήσει ο άλλος δεν μπαίνει καν στην διαδικασία! Αν έχεις κάποιον τρόπο να τους κάνουμε να φανερωθούν με χαρά θα τον ακούσω!
Επειδη διαλεξε θεμα που, αν υπαρχει bullying, ο εκπαιδευτικος ειναι part of the problem αρα θα προσπαθησει να το αποκρυψει, και αφου θα κανει ποιοτικη και χρειαζεται λιγα ατομα, καλυτερα ας το διερευνησει μεσα απο τη συζητηση. Δεν ειναι θεμα αν θελει να βοηθησει, οταν ειναι σαν να μπαινεις στο δωματιο και να ρωτας χυμα οτι ψαχνεις καποιον που εχει αποτυχει σε κατι.Δεν εχει επιβλεποντα να την κατευθυνει?
 
Last edited:

spirosninja

Member
Μηνύματα
286
Likes
507
Επειδη διαλεξε θεμα που, αν υπαρχει bullying, ο εκπαιδευτικος ειναι part of the problem αρα θα προσπαθησει να το αποκρυψει, και αφου θα κανει ποιοτικη και χρειαζεται λιγα ατομα, καλυτερα ας το διερευνησει μεσα απο τη συζητηση. Δεν ειναι θεμα αν θελει να βοηθησει, οταν ειναι σαν να μπαινεις στο δωματιο και να ρωτας χυμα οτι ψαχνεις καποιον που εχει αποτυχει σε κατι.Δεν εχει επιβλεποντα να την κατευθυνει?
Ναι ενταξει σιγουρα μπορεί να είναι μερος τους προβληματος αλλά μάλλον ήταν και δικό μου λάθος που είπα να βοηθησω και εθεσα το θέμα χυμα! Λογικα η κοπελα έχει περισσοτερο τακτ στην αναζητηση απλά επειδή ψάχνει 1-2 άτομα ακόμα πήρα πρωτοβουλια και εγραψα και εδώ! Αν έχεις καποιο γνωστο με αντιστοιχη περιπτωση πες μου! Ευχαριστώ πολύ!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.718
Likes
15.048
150 μέλη της βασιλικής οικογένειας; Είναι που είναι τεράστιες οι οικογένειες εκεί με 20 παιδιά ο καθένας, είναι και βασιλική η οικογένεια θα πιάσει όλες τις κλίνες...Αν αρρωστήσουν φτωχοί άνθρωποι δεν ξέρω τι περίθαλψη τους περιμένει εκεί....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.160
Μηνύματα
882.470
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom