The Official Offtopic v6

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Βγήκε κι ο BoJo από την εντατική, σιδερένιος να είναι ο άνθρωπας.

Αλλά βλέποντας το μαλλί του πιο ανακατεμένο κι από πριν δεν μπορώ να αναρωτηθώ αν βγήκε από την εντατική ή από στεγνωτήριο ρούχων.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.024
Likes
41.008
Βγήκε κι ο BoJo από την εντατική, σιδερένιος να είναι ο άνθρωπας.

Αλλά βλέποντας το μαλλί του πιο ανακατεμένο κι από πριν δεν μπορώ να αναρωτηθώ αν βγήκε από την εντατική ή από στεγνωτήριο ρούχων.
Δες τον να απαγγελλει Ιλιαδα στα αρχαια ελληνικα. Περφορμερ!! Εκλαψα απο τα γελια και τον ψιλοθαυμασα για το τσαλακωμα της εικονας του. Ενας σχολιαζει απο κατω κατι για τον Κουλη αν απαγγειλλε Ιλιαδα πως θα ηταν αλλα αυτα ειναι κακοηθειες.

 
Last edited:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δεν έχεις δει Κυριάκο σε μπασκετοσυζήτηση ή να αυτοτρολάρεται 1on1 με το Φάνη; Σε σχέση με άλλους "νέους" (τρομάρα τους, που μιλούσαν για "αγωγιάτες", "ο λαός μας" και "ζουρνάδες", εκφράσεις που ούτε 80χρονοι δε χρησιμοποιούν, πραγματικά από άλλη εποχή) μια χαρά νορμάλ τύπος μου φαίνεται.

Ο Τζόνσον δεν έχει κάτι να τσαλακώσει, κλόουν ήταν πριν γίνει πολιτικός, κλόουν είναι και σήμερα, σα να βγάζαμε εμείς το Σεφερλή πρώτα δήμαρχο και μετά πρωθυπουργό. Ούτε σοβαροφάνεια έχει, ούτε και σοβαρότητα , nothing to lose, ο πιο ακατάλληλος άνθρωπος στο πιο ακατάλληλο πόστο, σαν ψυχαγωγία για να γελάμε καλός είναι. Φαντάσου πρωθυπουργό το Ζουγανέλη, τον Κατέλη ή τον Παναγιώτη Κολλημένο. Τι να τσαλακώσουν αυτοί;
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
548
Likes
4.012
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Δεν έχεις δει Κυριάκο σε μπασκετοσυζήτηση ή να αυτοτρολάρεται 1on1 με το Φάνη; Σε σχέση με άλλους "νέους" (τρομάρα τους, που μιλούσαν για "αγωγιάτες", "ο λαός μας" και "ζουρνάδες", εκφράσεις που ούτε 80χρονοι δε χρησιμοποιούν, πραγματικά από άλλη εποχή) μια χαρά νορμάλ τύπος μου φαίνεται.

Ο Τζόνσον δεν έχει κάτι να τσαλακώσει, κλόουν ήταν πριν γίνει πολιτικός, κλόουν είναι και σήμερα, σα να βγάζαμε εμείς το Σεφερλή πρώτα δήμαρχο και μετά πρωθυπουργό. Ούτε σοβαροφάνεια έχει, ούτε και σοβαρότητα , nothing to lose, ο πιο ακατάλληλος άνθρωπος στο πιο ακατάλληλο πόστο, σαν ψυχαγωγία για να γελάμε καλός είναι. Φαντάσου πρωθυπουργό το Ζουγανέλη, τον Κατέλη ή τον Παναγιώτη Κολλημένο. Τι να τσαλακώσουν αυτοί;
Καλα σιγα το αυτοτρολαρισμα ισα ισα που φανηκε και πιο συμπαθης και ανθρωπινος, ο ξινος υπερμαχος του κατεστημενου. Ο Μπορις κλοουν ξεκλοουν διαθετει περισσοτερο αυτοσαρκασμο απ' ολη την ευρωπαικη ελιτ, πρωθυπουργους, καγκελαριους προεδρους της δημοκρατιας, επιτροπους, ευρωβουλευτες και γραφειοκρατες των Βρυξελλων. Ας του το δωσουμε αυτο πια! Ασε που ο ανθρωπος δεν ηταν περφορμερ οπως ο Τραμπ, πολιτικος ειναι απο το 2001 και πιο πριν δημοσιογραφος οπως λεει και το wiki.
 
Last edited:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλα σιγα το αυτοτρολαρισμα ισα ισα που φανηκε και πιο συμπαθης και ανθρωπινος, ο ξινος υπερμαχος του κατεστημενου. Ο Μπορις κλοουν ξεκλοουν διαθετει περισσοτερο αυτοσαρκασμο απ' ολη την ευρωπαικη ελιτ, πρωθυπουργους, καγκελαριους προεδρους της δημοκρατιας, επιτροπους, ευρωβουλευτες και γραφειοκρατες των Βρυξελλων. Ας του το δωσουμε αυτο πια! Ασε που ο ανθρωπος δεν ηταν περφορμερ οπως ο Τραμπ, πολιτικος ειναι απο το 2001 και πιο πριν δημοσιογραφος οπως λεει και το wiki.
Ως δημοσιογράφος περφόρμερ ήταν...
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
548
Likes
4.012
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Ως δημοσιογράφος περφόρμερ ήταν...
Σχεδον 20 χρονια στην πολιτικη ειναι ο ανθρωπος. Εχουμε δει αλλους που ηταν πραγματικοι περφορμερ και με το που εγιναν πολιτικοι μια χαρα φορεσαν το σοβαροφανες προσωπειο τους, αυτος εφτασε πρωθυπουργος και τον αυτοσαρκασμο του δεν τον εχασε.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Σχεδον 20 χρονια στην πολιτικη ειναι ο ανθρωπος. Εχουμε δει αλλους που ηταν πραγματικοι περφορμερ και με το που εγιναν πολιτικοι μια χαρα φορεσαν το σοβαροφανες προσωπειο τους, αυτος εφτασε πρωθυπουργος και τον αυτοσαρκασμο του δεν τον εχασε.
Θέλω να πω ως δημοσιογράφος ήταν τηλεπερσόνα. Ψινάκης φάση, όλο αχαχούχα συζητήσεις, σεξουαλικά υπονοούμενα κλπ. Ο αυτοσαρκασμός για μένα δεν είναι στα αρκούντα στοιχεία για έναν πρωθυπουργό. Δηλαδή αν μου έλεγαν πέντε στοιχεία που θα έπρεπε να έχει ένας πολιτικός δε θα έλεγα "ας είναι και τρόμπας, αρκεί να αυτοσαρκάζεται".

Ο πρωθυπουργός είναι δουλειά, ψηφίζεις σα να τον περνάς συνέντευξη. Να είναι κάποιος ικανός που μπορεί να κάνει αυτά που λέει το job description, δε θα τον επιλέξω με τα ίδια κριτήρια που θα διαλέξω με ποιον θα γελάσω το βράδυ από τον καναπέ μου πιάνοντας το τηλεκοντρόλ. ΚΑι στη δουλειά μου αν προσλάμβανα κάποιον δε θα έπαιρνα κάποιον που να είναι ωραίο τυπάκι ή να γελάω όταν τον βλέπω.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Με την απόσταση που έχει η προηγούμενη από την επόμενη λέξη, μάλλον μονταρισμένη είναι...
Πως το έκανε αυτό ο Χίος;;
Ελάτε βρε παιδιά που δίνετε σημασία στο μακελειό! Διαβάστε κάτι άλλο.... οτιδήποτε είναι καλύτερο από αυτόν τον ανεγκεφαλο.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Πως το έκανε αυτό ο Χίος;;
Ελάτε βρε παιδιά που δίνετε σημασία στο μακελειό! Διαβάστε κάτι άλλο.... οτιδήποτε είναι καλύτερο από αυτόν τον ανεγκεφαλο.
Πρώτον δεν ενημερώνομαι από τον Χιο.εμένα μου το έστειλαν φωτο και εκεί το βρήκα πιο ευκολα.
Δεύτερον δε νομίζω ότι έκανε μοντάζ.
Τρίτον η είδηση υπάρχει και σε άλλα site
Ενδεικτικά σας ανεβάζω ανάρτησή μισή ώρα νωρίτερα από αυτή του Χίου

https://www.pronews.gr/elliniki-politiki/mme/867966_epiki-gkafa-stin-ert-anti-gia-monades-grapsane
Λέτε τέτοια συνωμοσία;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.398
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom