The Official Offtopic v6

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
800
Ταξίδι-Όνειρο
βολτα με τον υπερσiβηρικο
Εγω μαλλον ειμαι μια πανεμορφη διανοια γιατι με αφησαν ανενημερωτη να πεθανω.. :bleh:
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.506
Likes
7.699
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Lullu,Εσύ είσαι κούκλα,γιατί πήρες μήνυμα;Δεν είναι το τηλέφωνο στο όνομα σου;
Ή έχει προσβληθεί κι αυτό από ιό;
ευχαριστω για το κουκλα... μαλλον κανουν και εξαιρεσεις.....χχαχα
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.480
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εγω μαλλον ειμαι μια πανεμορφη διανοια γιατι με αφησαν ανενημερωτη να πεθανω.. :bleh:
Αν επιτρεπεται είσαι με συμβόλαιο ή καρτοκινητό; προσπαθώ να βρω τη λογική, από βίτσιο.
 

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
800
Ταξίδι-Όνειρο
βολτα με τον υπερσiβηρικο
Με καρτα ειμαι. Αν και πιστευω οτι εχει να κανει με το ποσο παλιο ειναι το κινητο σου και τι απντειτς εχει κανει το λογισμικο. Σε φιλους με καρτοκινητη αλλα οχι μπακατελες κινητα πηγε μια χαρα.
 

PhysioDuck

Member
Μηνύματα
286
Likes
489
Επόμενο Ταξίδι
Είναι τόσο πολλά...
Ταξίδι-Όνειρο
Warwick, NY
Με καρτα ειμαι. Αν και πιστευω οτι εχει να κανει με το ποσο παλιο ειναι το κινητο σου και τι απντειτς εχει κανει το λογισμικο
Δεν ξέρω αν έχει σχέση αυτό.
Στην οικογένειά μου, όλοι πήραν εκτός από τον πατέρα μου (iphone 11). Οπότε...
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Με καρτα ειμαι. Αν και πιστευω οτι εχει να κανει με το ποσο παλιο ειναι το κινητο σου και τι απντειτς εχει κανει το λογισμικο
Εμενα παντως με κοψοχολιασε χθες.... Ευτυχως που δεν εχω προβληματα με τη καρδια μου :bleh:

Επρεπε να το προγραμματισουν να ερθει μετα τα μεσανυχτα παντως.....θα νομιζε ο κοσμος οτι γινεται επιστρατευση!!!
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
Εχω
καρτοκινητο cosnote δεν μου ηρθε μνμ τιποτα,ουτε και την κορη μου που εχει το ιδιο,στον γιο μου με wind του ηρθε κανονικα ειχε παει βολτα με το ποδηλατο και νομιζε κι ολας οτι ειμαι εγω και του κανω πλακα.
Αν επιτρεπεται είσαι με συμβόλαιο ή καρτοκινητό; προσπαθώ να βρω τη λογική, από βίτσιο.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.710
Likes
11.219
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Αν επιτρεπεται είσαι με συμβόλαιο ή καρτοκινητό; προσπαθώ να βρω τη λογική, από βίτσιο.
Ούτε σε μένα ήρθε πάντως-έχω συμβόλαιο Vodafone. Και γενικά (επειδή δεν ήταν η πρώτη φορά που αποστέλλονται τέτοια μηνύματα) δεν έχω λάβει ποτέ κάτι. Έχω το OnePlus 6.
 

minion

Member
Μηνύματα
48
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο - Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη <3
Εγω έχω πολλά χρόνια συμβόλαιο wind και είναι η πρώτη φορά που λαμβάνω τέτοιο μήνυμα. Επίσης, άλλο άτομο με καρτοσυμβολαιο wind δεν το ελαβε και άλλο με συμβόλαιο cosmote το έλαβε κανονικά. :rolleyes-80:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom