The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.043
Δεν ξερω, πιστευω οτι το παραθυρο του Ιουλη θα το προλαβουμε ανοιχτο, αλλα εχω πολλα ερωτηματικα για τον Αυγουστο. Οχι λοκ νταουν , αυτα τελος, αλλα πιθανα ταξιδια με εμποδια. Ευτυχως εχω κλεισει ακυρωσιμα εισιτηρια για Αυγουστο.

Η μετάλλαξη Δέλτα απειλεί το τείχος ανοσίας στο Ισραήλ | Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ
 

vikara

Member
Μηνύματα
475
Likes
4.032
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Ποια ταξίδια την επόμενη ημέρα; Πηρα τηλ. να κλείσω ραντεβού στο τμήμα Διαβατηρίων Γλυφάδας γιατί σε ένα μήνα ταξιδεύουμε και μου είπαν έχουν ραντεβού στις 30 Αυγούστου!!!

Είναι σοβαροί; Απίστευτο, ζήτω το επιτελικό κράτος! Είμαι έξω φρενών.
Πήγαινε άλλου.Εμεις κλεισαμε ραντεβού μια εβδομάδα μετά το τηλεφώνημα στο ΑΤ Κατερίνης και παραλάβαμε τα διαβατήρια των παιδιών μέσα σε 4 εργάσιμες χτες. Συνολικά 15 μέρες από την πρώτη επικοινωνία.
 

Iris_90

Member
Μηνύματα
760
Likes
3.839
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ταξίδι-Όνειρο
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
@Samion Χρήσιμο το site , δεν ήξερα την ύπαρξή του ... Ήδη αποθηκεύτηκε ...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
συμβαίνει μόνο σε μένα η είναι μπαγκ του συστήματος.
έκανα μοντέρνα αλλά το κατασκευάζει η αστρα ζενεκα λέει.....
έχεις κάποιος άλλος παρόμοιο πρβλημα;



View attachment 357838
Στο δικό μου είναι σωστό και γράφει Moderna Biotech Spain S.L.
 

EviTan

Member
Μηνύματα
426
Likes
2.889
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Παιδιά, γνωρίζει κάποιος που μπορώ να χαρίσω ρούχα στην Θεσσαλονίκη;; Ξέρω ότι μαζεύουν γενικά οι εκκλησίες και στους δήμους έχει κάτι κάδους που μπορείς να αφήσεις, απλα λέω μήπως έχει κάποιος επαφή με κάποια συγκεκριμένη δομή, πχ γυναικείες φυλακές Διαβατών, ή σύλλογοι πολυτέκνων, ΚΕΘΕΑ κλπ , όπου θα πάνε πιο άμεσα και ίσως έχουν πιο μεγαλη ανάγκη. Αν θέλετε μάλιστα να γίνει κάτι πιο μαζικό, προτείνω οποίος έχει να δώσει οτιδήποτε και μένει Θεσσαλονίκη, ας μου στείλει πμ, να συνεννοηθούμε! Όλοι κάτι έχουμε που γεμίζει την ντουλάπα μας χρόνια και αν είναι σε καλή κατάσταση μπορεί κάποιος να το έχει πραγματική ανάγκη ( κάνω ξεκαθάρισμα στην ντουλάπα μου, αν δεν το καταλάβατε!!)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πήγαινε άλλου.Εμεις κλεισαμε ραντεβού μια εβδομάδα μετά το τηλεφώνημα στο ΑΤ Κατερίνης και παραλάβαμε τα διαβατήρια των παιδιών μέσα σε 4 εργάσιμες χτες. Συνολικά 15 μέρες από την πρώτη επικοινωνία.
εγω οταν πηρα τηλ μου "εκλεισε" ραντεβου για την επομενη μερα (ειχε να πατησει ανθρωπος στο γραφειο 10 μερες μου ειπε μετα) κ ηρθε το εγγραφο σε 4 εργασιμες. συνολο 5 μερες. i love greece...
 

viktoria

Member
Μηνύματα
168
Likes
436
Ποια ταξίδια την επόμενη ημέρα; Πηρα τηλ. να κλείσω ραντεβού στο τμήμα Διαβατηρίων Γλυφάδας γιατί σε ένα μήνα ταξιδεύουμε και μου είπαν έχουν ραντεβού στις 30 Αυγούστου!!!

Είναι σοβαροί; Απίστευτο, ζήτω το επιτελικό κράτος! Είμαι έξω φρενών.
Καλησπερα,εγω πηρα τηλεφωνο στο ιδιο τμημα ,Γλυφαδα μενω,στις 7 Ιουνιου μου δωσαν ραντεβου στις 18 Ιουνη ,17 πηγα στο διπλανο φωτογραφειο πληρωσα για ολα 99 ευρω(πηγα και τα κατεθεσα την αλλη μερα) και χθες το παρελαβα κιολας.Γιατι εσενα σε ριχνουν ετσι?μηπως αν πεις οτι εχεις βγαλει εισητηρια κλαυτεις και λιγο σου δωσουν πιο γρηγορο ραντεβου?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.043
Παιδιά, γνωρίζει κάποιος που μπορώ να χαρίσω ρούχα στην Θεσσαλονίκη;; Ξέρω ότι μαζεύουν γενικά οι εκκλησίες και στους δήμους έχει κάτι κάδους που μπορείς να αφήσεις, απλα λέω μήπως έχει κάποιος επαφή με κάποια συγκεκριμένη δομή, πχ γυναικείες φυλακές Διαβατών, ή σύλλογοι πολυτέκνων, ΚΕΘΕΑ κλπ , όπου θα πάνε πιο άμεσα και ίσως έχουν πιο μεγαλη ανάγκη. Αν θέλετε μάλιστα να γίνει κάτι πιο μαζικό, προτείνω οποίος έχει να δώσει οτιδήποτε και μένει Θεσσαλονίκη, ας μου στείλει πμ, να συνεννοηθούμε! Όλοι κάτι έχουμε που γεμίζει την ντουλάπα μας χρόνια και αν είναι σε καλή κατάσταση μπορεί κάποιος να το έχει πραγματική ανάγκη ( κάνω ξεκαθάρισμα στην ντουλάπα μου, αν δεν το καταλάβατε!!)
Στο ΑΡΣΙΣ.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
Γιατί απλά Ιούλιο Αύγουστο ΟΛΟΙ οι δημόσιοι υπάλληλοι περνουν άδεια.
Δεν σταματάει να δουλεύει ένα τμήμα επειδή παίρνουν άδεια οι υπάλληλοι, και πολύ περισσότερο στην ΕΛ.ΑΣ. που υπάρχει προγραμματισμός και ποσόστωση στις άδειες. Εντούτοις μου κάνει εντύπωση η ημερομηνία που δόθηκε, πλέον των δύο μηνών μετά, εν μέσω covid...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom