The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.790
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Παρακαλώ όποιος μπορεί να αφιερώσει 2 λεπτά να συμπληρώσει το παρακάτω ερωτηματολόγιο, είναι για την διπλωματική εργασία της κόρης μου κ χρειάζεται ένα αρκετά μεγάλο δείγμα οπότε ζητάμε τη βοήθεια σας κ ευχαριστούμε προκαταβολικά :)

Ο ρόλος των Κοινωνικών Μέσων στην Ψηφιακή Οικονομία
Πήγα να το συμπληρώσω, αλλά δεν έχω λογαριασμό σε κανένα από τα δύο μέσα που αναφέρει, οπότε βγήκα off από την πρώτη ερώτηση. Καλή επιτυχία παρόλαυτα!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.322
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Ευχαριστώ πολύ ρε παιδιά....Ούτε πρόλαβα να το ζητήσω και ανταπορκιθήκατε αμέσως :heart:
Εν τω μεταξύ η έρευνα είναι γύρω από τα social και το πόσο επηρρεάζουν τις αγορές μας.
Γιατί όπου διάβαζα τη λέξη «Ινφλουένσερ» το μυαλό μου πήγαινε σε γνωστό ανθυποβαλκάνιο πρωθυπουργό, είναι κάτι που δε μπορώ να καταλάβω... :haha:
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.572
Likes
12.779
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εν τω μεταξύ η έρευνα είναι γύρω από τα social και το πόσο επηρρεάζουν τις αγορές μας.
Γιατί όπου διάβαζα τη λέξη «Ινφλουένσερ» το μυαλό μου πήγαινε σε γνωστό ανθυποβαλκάνιο πρωθυπουργό, είναι κάτι που δε μπορώ να καταλάβω... :haha:
:haha: :haha: :haha:


Πήγα να το συμπληρώσω, αλλά δεν έχω λογαριασμό σε κανένα από τα δύο μέσα που αναφέρει, οπότε βγήκα off από την πρώτη ερώτηση. Καλή επιτυχία παρόλαυτα!
Αναφέρει και τρίτο μέσο! Αν δηλαδή γενικά έχεις ψωνίσει από ιντερνέτ! Κάποιος απάντησε ότι έχει ψωνίσει μέσω twiter :cry:
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.422
:haha: :haha: :haha:

Αναφέρει και τρίτο μέσο! Αν δηλαδή γενικά έχεις ψωνίσει από ιντερνέτ! Κάποιος απάντησε ότι έχει ψωνίσει μέσω twiter :cry:
Αυτό που αναφέρει η @mikrh tsopana είναι ότι αν δεν έχεις λογαριασμό σε κάποιο από τα 2 κοινωνικά δίκτυα (1η ερώτηση) και δεν επιλέξεις κανένα εξ αυτών, δε σε αφήνει να προχωρήσεις καθώς η ερώτηση θεωρείται υποχρεωτική.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Οκ και γω.. δεν τόκανα.. μηπως έπρεπε να λέει για όσους κάνουν αγορές μέσω κοινωνικών δικτύων;;
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.572
Likes
12.779
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Οκ και γω.. δεν τόκανα.. μηπως έπρεπε να λέει για όσους κάνουν αγορές μέσω κοινωνικών δικτύων;;
αφού το θέμα της είναι κατά πόσον επηρεάζουν οι ινφλουένσερ μέσω σόσιαλ μήντια :rolleyes:
εγώ δεν ξέρω απλός μεσάζοντας είμαι χαχα (πάντως ως πρώτο σχόλιο λέει πως σαν μέσο αγορών οι περισσότεροι αναφέρουν είτε το σκρουτζ ή το aliexpress άρα μήπως πρέπει να γίνει ξεχωριστή έρευνα για το τι θεωρούν οι Ελληνες ως social media; :haha:)
 

gelf

Member
Μηνύματα
659
Likes
12.751
Παρακαλώ όποιος μπορεί να αφιερώσει 2 λεπτά να συμπληρώσει το παρακάτω ερωτηματολόγιο, είναι για την διπλωματική εργασία της κόρης μου κ χρειάζεται ένα αρκετά μεγάλο δείγμα οπότε ζητάμε τη βοήθεια σας κ ευχαριστούμε προκαταβολικά
Ok.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.819
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom