The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

oasisAthens

Member
Μηνύματα
298
Likes
203
Εγώ ακόμα πάντως δεν έχω καταλάβει εαν εκδίδεται από την Ελλάδα κάποιο πιστοποιητικό εμβολιασμού για αυτούς που έχουν εμβολιαστεί.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Για όσους ενδιαφέρονται για συγκρίσεις σε κρούσματα και αριθμό θανάτων ανα εκατομμύριο πληθυσμού, η Ελλάδα έχει παρόμοιο πληθυσμό με χώρες στην ΕΕ όπως Τσεχία, Πορτογαλία, Βέλγιο, Σουηδία.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Εγώ ακόμα πάντως δεν έχω καταλάβει εαν εκδίδεται από την Ελλάδα κάποιο πιστοποιητικό εμβολιασμού για αυτούς που έχουν εμβολιαστεί.
Παρ όλο που είχε ανακοινωθεί από τις 19 ιανουαρίου ότι "σήμερα ξεκινά η έκδοση του ψηφιακού πιστοποιητικού εμβολιασμόυ κλπ"
ακόμα η πλατφόρμα δεν άνοιξε(εγώ τουλάχιστον δεν βρίσκω κάποια"έτοιμη" αυτοματοποιημένη πλατφόρμα)
 
Last edited:

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Παρ όλο που είχε ανακοινωθεί από τις 19 ιανουαρίου ότι "σήμερα ξεκινά η έκδοση του ψηφιακού πιστοποιητικού εμβολιασμόυ κλπ"
ακόμα η πλατφόρμα δεν άνοιξε(εγώ τουλάχιστον δεν βρίσκω κάποια"έτοιμη" αυτοματοποιημένη πλατφόρμα)
Η πλατφορμα θα ειναι στο gov.gr οπως ειχαν πει. Δεν εχει ανοιξει γιατι δεν υπαρχει λογος ακομα. Περιμενουν οπως ολα τα κρατη μια πανευρωπαικη τουλαχιστον συμφωνια, αν οχι ευρυτερου επιπεδου μια κ IATA, WHO εχουν εκφραστει θετικα υπερ αυτου.
 

oasisAthens

Member
Μηνύματα
298
Likes
203
Παρ όλο που είχε ανακοινωθεί από τις 19 ιανουαρίου ότι "σήμερα ξεκινά η έκδοση του ψηφιακού πιστοποιητικού εμβολιασμόυ κλπ"
ακόμα η πλατφόρμα δεν άνοιξε(εγώ τουλάχιστον δεν βρίσκω κάποια"έτοιμη" αυτοματοποιημένη πλατφόρμα)
Είπα και εγώ.... Μόνο εγώ είμαι τόσο και δεν μπορώ να το βρω? Άρχισα να νιώθω χαζός....
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Η πλατφορμα θα ειναι στο gov.gr οπως ειχαν πει. Δεν εχει ανοιξει γιατι δεν υπαρχει λογος ακομα. Περιμενουν οπως ολα τα κρατη μια πανευρωπαικη τουλαχιστον συμφωνια, αν οχι ευρυτερου επιπεδου μια κ IATA, WHO εχουν εκφραστει θετικα υπερ αυτου.
τι θα πει δεν υπάρχει λόγος;;;
η εξαγγελία είχε γίνει ΣΤΙς 19 Ιανουαρίου(ΔΕΝ ειπώθηκε ότι η έκδοση του θα εξαρτηθεί από τις αποφάσεις πανευρωπαικά) ,η ΚΥΑ υποτίθεται είχε βγεί και έλεγαν σε 10 μέρες μετά την ΚΥΑ μπορείτε να παίρνετε το πιστοποιητικό κλπ κλπ,
"εμένα"τρόπος του λέγειν το εμένα μπορεί να μου το ζητάει ο προιστάμενος μου
η τέλος πάντων να το θέλω εγω η ίδια για τους δικούς μου λόγους από τη στιγμή που το έκανα θέλω να το έχω στα χέρια μου.
Δημοσιεύθηκε η ΚΥΑ για τη βεβαίωση εμβολιασμού. Πότε θα είναι διαθέσιμη, η διαδικασία χορήγησης. Οδηγίες για τους ενδιαφερόμενους - Healthview
 
Last edited:

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
μονο επιστημη. Μιλουν κ ακουμε. Γι αυτο στην Ιταλια, σχεδον παντου, ειναι ολα ανοικτα κ η εστιαση, δεν καθεσαι μονο μετα τις 18.00 ως 22.00 που κλεινουν.
Δηλαδή στην Ιταλία μπορείς να κάτσεις αραχτός σε τραπέζι μέχρι τις 18.00 μετά πρέπει να είσαι όρθιος μέχρι τις 22.00 (γιατί άραγε; Μην κολλήσεις μεταξύ 6-10; ) Κι αυτό το λένε οι επιστήμονες; Το έχω απορία.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.703
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom