The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Αφού λοιπόν οι εισερχόμενοι τουρίστες έχουν περισσότερα δικαιώματα απ' τους ντόπιους, όποια άλλη κουταμάρα
Σωστα, απο κουταμαρες αλλο τιποτε.

αυτοί θα πληρώσουν 399 ευρώ για οχταήμερες διακοπές all-inclusive σε ξενοδοχείο της πόλης της Ρόδου, από το οποίο δεν θα επιτρέπεται να βγουν ούτε στην παραλία.
Ξεκινάει το πείραμα της Ρόδου - Στο νησί το απόγευμα Ολλανδοί τουρίστες για... δοκιμαστικές διακοπές | in.gr
 

North66

Member
Μηνύματα
4.298
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Aνοίξαμε και σας περιμένουμε όχι από τις 14 Μαίου όπως λέει ο Θεοχάρης αλλά από τις 10. Οι ντόπιοι θα βγουν από τους νομούς τους μέχρι τότε; Η ιατρική επιτροπή τι έχει να πει; Περιμένουμε με αγωνία!!
Hotels Griekenland - goedkoop inclusief vlucht | TUI
Untitled.png
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
καλησπερα! εχει κλεισει κανεις για καλοκαιρι καπου; εχω σκασει να παω ταξιδι.... τον ιουλιο ή τον αυγουστο.... εχετε να προτεινετε προορισμο με ανοιχτα μουσεια, εστιαση .... και σχετικα ασφαλεια σε σχεση με covid? ποτε θα ξαναπαμε ταξιδι..... ?:bash:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.298
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
ποτε θα ξαναπαμε ταξιδι..... ?:bash:
Αν έχεις διπλή υπηκοότητα θα βοηθούσε. Κλείνεις ένα πακέτο διακοπών απ' τη χώρα της δεύτερης υπηκοότητας για Ελλάδα, κλείνεις ένα απλό εισιτήριο για τη χώρα εκείνη, κάνεις ένα μοριακό τεστ 72 ωρών και επιστρέφεις Ελλάδα για διακοπές χωρίς καραντίνες και προβλήματα.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.001
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Δεν ξερω αν το πετυχατε αλλα κυκλοφορει στο φεισμπουκ και δεν ειναι τρολλαρισμα, το πιστευουν στα σοβαρα! Το δημοσιευουν αρνητες κορωνοιου. Εγω το πετυχα σε φιλου μου το προφιλ. Που τα βρισκουν οι σαταναδες?
1618333045505.png
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.825
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom