The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μα κι εγω αισιοδοξο το βλεπω αυτο το σεναριο: τα εχουν κανει θαλασσα και θα φυγουν νυχτα.
Πιθανον. Μη λεμε τα ιδια κ πολιτικα ιδιως. Μονη σωτηρια: μενω σπιτι/κανω εμβολιο.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.769
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Δεν λένε κάτι που δεν το γνωρίζαμε, αλλά καλό είναι να δημοσιεύεται και πιο συχνά για να έχουμε σφαιρική εικόνα και πιο κοντά στη πραγματικότητα..

Γιατί οι αγορές... αγαπούν τον Covid-19
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.774
Μονη σωτηρια: 1) μενω σπιτι/2) κανω εμβολιο.
2) αυτο ειναι θεμα προτεραιοτητας και διαθεσιμοτητας
1) οσο κι αν ακογεται ως χρυση συμβουλη, απαιτει
Α Οικονομικες και επαγγελματικες εφεδρειες
Β. Ψυχικες εφεδρειες
Γ. Εκπαιδευτικες εφεδρειες, για οποιον εχει παιδια.
Στο δικο μου σπιτι τις εχουμε και τις 3 απο τυχη και ιδιοσυγκρασια. Σε παρα πολλα οχι και πρεπει να πορευτουμε σε συνεργασια με μια κοινωνια που δεν τις εχει ολες μαζι η μερικως. Υπαρχει ευλογη ανησυχια -και πολυ μικρη για τα ταξιδια την επομενη ημερα- για την επομενη ημερα.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
2) αυτο ειναι θεμα προτεραιοτητας και διαθεσιμοτητας
Δυστυχως κ θελησης...ακουω τα μυρια...το πρωι το κουφο νεος περιμενει το κουβανεζικο, μεσηλικας δεν κανει λογω πολυεθνικων, λογω λογω...απιστευτο.
 

dammys

Member
Μηνύματα
370
Likes
680
Καλό μεσημέρι!
Θέλω να κλείσω αεροπορικό εισιτήριο στη μητέρα μου να έρθει από Θεσσαλονίκη στην Κρήτη. Χρειάζεται τίποτα άλλο πέρα από το χαρτί που λέει ότι έχει εμβολιαστεί και με τις 2 δόσεις;
Ευχαριστώ!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλό μεσημέρι!
Θέλω να κλείσω αεροπορικό εισιτήριο στη μητέρα μου να έρθει από Θεσσαλονίκη στην Κρήτη. Χρειάζεται τίποτα άλλο πέρα από το χαρτί που λέει ότι έχει εμβολιαστεί και με τις 2 δόσεις;
Ευχαριστώ!
φυσικα και χρειάζεται,το χαρτί προς το παρόν δεν αρκεί από μόνο του
πρέπει να συντρέχει ένας εκ των 6 λόγων για να μπορεί να μετακινηθεί,ΠΡΟς ΤΟ ΠΑΡΟΝ
Μετακίνηση εκτός νομού: Τα νέα μέτρα - Ποιοι μπορούν να ταξιδέψουν - xristika.gr
 
Last edited:

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Θέλω να κλείσω αεροπορικό εισιτήριο στη μητέρα μου να έρθει από Θεσσαλονίκη στην Κρήτη. Χρειάζεται τίποτα άλλο πέρα από το χαρτί που λέει ότι έχει εμβολιαστεί και με τις 2 δόσεις;
Κράτηση TUI και ξένη υπηκοότητα.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Όποιος ωφελείται από τη διάρρευση των πρακτικών τώρα που ο κόσμος έχει καταλάβει την ανεπάρκεια των μέτρων της καραντίνας και έχει αρχίσει να αντιδρά δυναμικά, αυτός διέρρευσε τα πρακτικά. Oι μεν θα ρίχνουν στις ευθύνες στους δεν.
 
Last edited:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.612
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom