The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
800
Ονειρεμένο Ταξίδι
βολτα με τον υπερσiβηρικο
Η δουλειά σου πως γίνεται να εξαρτάται από το ποσοστό εμβολιασμών;
Καπως ετσι μαλλον....
20210610_230151.jpg

Δεν ξερω τι επαγγελεται η κοπελια αλλα εβαζαν τετοια milestones για τους κλαδους που ειναι ακομα κλειστοι
 

vikara

Member
Μηνύματα
474
Likes
3.967
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησί του Πάσχα
Άρτι εμβολιασθεισες, μαζί με τη φίλη μου, με την πρώτη δόση της pfizer, και στην αναμονή τσεκαραμε τις πτήσεις για το Μιλάνο το Σεπτέμβριο,τις οποίες και θα κλείσουμε για να επισκεφθούμε το Salone del mobile!Φτου ξελευθερια για όλους και η ζωή συνεχίζεται!!!
 
Last edited:

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Προφανώς ανήκει στους εργαζομένους σε επιχειρήσεις που ακόμα είναι σε αναστολή γιατί δεν θεωρείται ασφαλές το άνοιγμα τους.Δεν έχουν ανοίξει ακόμα τα πάντα. Κάθε εβδομάδα γίνονται ανακοινώσεις με τις επιχειρήσεις που ανοίγουν με βάση τα δεδομένα που έχουν στη διάθεσή τους οι ειδικοι(εγώ ειδική δεν είμαι,αυτό υποθέτω ότι συμβαίνει)
Ακριβώς. Κι αν δε πέσουν και τα κρούσματα μπορεί και να μην ανοίξουμε καθόλου για φέτος. Στο μεταξύ είναι εκνευριστικό να ακούς τα «επιχειρήματα» όσων αρνούνται να εμβολιαστούν ...
 

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.825
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκι στην Παταγονια
Ακριβώς. Κι αν δε πέσουν και τα κρούσματα μπορεί και να μην ανοίξουμε καθόλου για φέτος. Στο μεταξύ είναι εκνευριστικό να ακούς τα «επιχειρήματα» όσων αρνούνται να εμβολιαστούν ...
γιατι παρακαλω? επειδη δεν θελουμε να γινουμε πειραματοζωα του καθενος???


ΥΓ πλακα κανω ετσι??? ειπα στην αρχη να το παιξω σοβαρα και ετσι αλλα θα γινουμε μυλος και δεν θελω....
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
Τη Δευτέρα το πρωί κάνω πρώτο εμβόλιο moderna. Καπάκι φεύγω ταξίδι εντός. Ξέρετε αν το συγκεκριμένο κάνει πυρετό κόπωση κλπ; Αν μετά το εμβόλιο κάνω τεστ βγαίνει θετικό;
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Τη Δευτέρα το πρωί κάνω πρώτο εμβόλιο moderna. Καπάκι φεύγω ταξίδι εντός. Ξέρετε αν το συγκεκριμένο κάνει πυρετό κόπωση κλπ;
Kόπωση, μυϊκούς πόνους και πυρετό ιδιαίτερα μετά τη δεύτερη δόση έχει κάνει σε 3-4 γνωστούς μου (ηλικίας κάτω των 40). Σε έναν έως και πάνω από 39c. Ο έντονος πυρετός γενικά διήρκεσε 24 ώρες.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Το Άστρα που ήταν η δεύτερη δόση να γίνει στις 12 εβδομάδες και το άλλαξαν στις 16 εβδομάδες,
μας ειδοποίησαν ότι θα γίνει στις 11 εβδομάδες τελικά. :rolleyes-80: :rolleyes-80:
 

vikara

Member
Μηνύματα
474
Likes
3.967
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησί του Πάσχα
Το Άστρα που ήταν η δεύτερη δόση να γίνει στις 12 εβδομάδες και το άλλαξαν στις 16 εβδομάδες,
μας ειδοποίησαν ότι θα γίνει στις 11 εβδομάδες τελικά. :rolleyes-80: :rolleyes-80:
Από τις 8 εβδομάδες και μετά είναι οκ να γίνεται η δεύτερη δόση!Και σε δικούς μου που εμβολιαστηκαν με Άστρα,όλων η δεύτερη δόση από τις 12 εβδομάδες πηγές στις 8 η 9 εβδομάδες,για διάφορους λόγους ο καθένας. Όλα μια χαρά πήγαν πάντως σε αυτούς που την έχουν ήδη κάνει και τη δεύτερη στις 8 εβδομάδες!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
Το Άστρα που ήταν η δεύτερη δόση να γίνει στις 12 εβδομάδες και το άλλαξαν στις 16 εβδομάδες,
μας ειδοποίησαν ότι θα γίνει στις 11 εβδομάδες τελικά. :rolleyes-80: :rolleyes-80:
Σε δουλειά να βρισκομαστε !
Τα παιδία παίζει .
Ημουνα απο τα πρωτα πειραματοζωα στην Ελλαδα με ΑΖ.
Εκανα τη πρωτη δοση 15 Φεβρουαρίου και την δευτερη 3 μηνες μετά.
Τότε ηταν σαφές , τώρα καθε τρεις και λίγο αλλο φιρμανι .
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom