The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
2.494
Likes
3.203
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Μοιάζει με την Στοά Κολόμβου το μέρος αλλά δεν παίρνω και όρκο έχω χρόνια να πάω
πέρασε από δόξες!
και δυστυχώς τώρα είναι σε πλήρη παρακμή,περνάς από κεί και έχοντας μέτρο σύγκρισης το "τότε"πιάνεται η ψυχή σου,
δεν ξέρω αν τους τελευταίους μήνες εννοώ μετά την καραντίνα αλλάξανε τα πράγματα αλλά γενικά η περιοχή "έφθινε"χρόνο με το χρόνο
Στοά Κολόμβου: Μια «θρυλική» αγορά σε παρακμή (ΦΩΤΟ+VIDEO)
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.681
Likes
16.555
Αν θυμάμαι καλά απο πάνω είχε κάτι ραφτάδικα και το πρωτο μου κουστούμι, κάπου στα 13 μου, το έραψα εκει..αρχες δεκαετιας 70..
 

atkarath

New Member
Μηνύματα
0
Likes
2
Καλημέρα στην παρέα!

Ζητάω τη βοήθειά σας, παρακαλώ.

Το παρακάτω ερωτηματολόγιο είναι κομμάτι της διπλωματικής μου εργασίας στο Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα MBA του Πανεπιστημίου Μακεδονίας.
Η συμβολή του ανελκυστήρα στην εικόνα μίας ξενοδοχειακής μονάδας

Το θέμα του είναι "Η συμβολή του ανελκυστήρα στην εικόνα μίας ξενοδοχειακής μονάδας", είναι πρωτότυπο, και στόχος είναι να είναι ένα πρώτο βήμα για κάποιον που θα θέλει να ψαχτεί με το θέμα.

Το ερωτηματολόγιο είναι ανώνυμο και εμπιστευτικό και η συμπλήρωσή του δε διαρκεί περισσότερο από 5 λεπτά. Οι απαντήσεις θα χρησιμοποιηθούν αποκλειστικά για ερευνητικούς λόγους και δεν θα δοθούν σε τρίτους.

Η συμμετοχή σας θα ήταν ιδιαίτερα πολύτιμη. Δεν μπορώ να σκεφτώ πιο ιδανικά άτομα για βοήθεια, γιατί έχετε αγάπη για τα ταξίδια και εμπειρίες από ξενοδοχεία.

Ευχαριστώ προκαταβολικά
Θανάσης
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.105
Likes
45.483
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland

xalara

Member
Μηνύματα
219
Likes
729
Επόμενο Ταξίδι
Αndromeda
Ταξίδι-Όνειρο
Bora-bora
Ξέρω ότι δείχνω τάσεις μαζοχισμού ώρες-ώρες που διαβάζω τέτοια, ωστόσο δε γινόταν να μη μεταφέρω στη παρέα τουτο δω το πόνημα:

Δέκα λόγοι για τους οποίους ΔΕΝ θα εµβολιαστώ!
Ευχαριστούμε για αυτό το αριστούργημα. Ίσως ο μαζοχισμός είναι λόγω της παρέα με εμβολιασμενους που εκπέµπουν κάτι που προκαλεί βλάβες.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.105
Likes
45.483
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Ίσως ο μαζοχισμός είναι λόγω της παρέα με εμβολιασμενους που εκπέµπουν κάτι που προκαλεί βλάβες.
Μη το γελάς, τα πράγματα είναι σοβαρά.
Έχω ακούσει με τα ίδια μου τα αυτιά να λένε «άνοιξε το bluetooth να δεις τι γίνεται γύρω σου, όλα αυτά είναι εμβόλια» και μάλιστα από νέα παιδιά κάτω των 30... :suicide:
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.722
Likes
7.837
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
πέρασε από δόξες!
και δυστυχώς τώρα είναι σε πλήρη παρακμή,περνάς από κεί και έχοντας μέτρο σύγκρισης το "τότε"πιάνεται η ψυχή σου,
δεν ξέρω αν τους τελευταίους μήνες εννοώ μετά την καραντίνα αλλάξανε τα πράγματα αλλά γενικά η περιοχή "έφθινε"χρόνο με το χρόνο
Στοά Κολόμβου: Μια «θρυλική» αγορά σε παρακμή (ΦΩΤΟ+VIDEO)
Στον καφενέ του Σωτήρη, εκεί ήταν είμαι σίγουρη, φθινόπωρο του 2011, έφαγα τα καλύτερα τηγανιτά κεφτεδάκια της ζωής μου...
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
332
Likes
379
Προς το παρόν είναι στην Βαλένθια σε 32 δήμους και στην Καταλονία εισηγήθηκαν κλείσιμο μπαρ, εστιατόρια, συναυλίες στις 00.30
Επίσης η τοπική κυβέρνηση ζήτησε από τους δήμους της Καταλονίας την απαγόρευση
πρόσβασης μετά της 00.00 στις παραλίες και τα πάρκα.
Η πραγματικότητα όμως είναι ότι αυτά τα μέτρα τα ζήτησε μεν η τοπική κυβέρνηση,
αλλά ακόμα δεν έχουν εφαρμοστεί γιατί δεν πήραν ακόμα έγκριση από το ανώτατο
δικαστήριο της Καταλονίας. Η εφαρμογή των μέτρων θα γίνει αν εγκριθούν από την
δικαιοσύνη. Για τους Βάσκους δεν ακούστηκε τίποτα.
Ισπανία: «Αντισυνταγματικό» το lockdown στο πρώτο κύμα της πανδημίας
 

Kostass

Member
Μηνύματα
213
Likes
366
Α οκ νομίζω πως όλοι (ακόμα κι εμείς οι Ελαδιστανοί) νιώσαμε ανακούφιση τώρα! Και τα ανθρώπινα δικαιώματα(δεν είμαι αρνητής και δεν εθελοτυφλώ) αλλά και οι ανθρώπινες ελευθερίες εν μέσω πανδημίας χοροπηδούν από τη χαρά τους με αυτή τη μπαγιάτικη απόφαση κι ας μας έχουν “χαιρετήσει τον Πλάτανο”(οι ελευθερίες) προ τριών lockdown πίσω.
 
Last edited:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.321
Μηνύματα
887.883
Μέλη
38.982
Νεότερο μέλος
panagiotis_skal

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom