Travel War: Ιταλία vs Ισπανία

Travel War: Ιταλία vs Ισπανία


  • Total voters
    155

tripakias

Member
Μηνύματα
7.981
Likes
12.033
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Ενας αλλος τομεας που η Ισπανια κερδιζει κατα κρατος ειναι τα συγχρονα, περιποιημενα, ομορφα και καθαρα μαγαζια εστιασης. Επισης ο κοσμος τρωει σε παρομοιες ωρες που τρώνε και οι Ελληνες και βρισκεις να φας μεχρι τα ξημερωματα. Και τα καφε και τα μπαρ τους ειναι της προκοπης, οχι σαν ταβερνες οπως στην Ιταλια.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Επισης ο κοσμος τρωει σε παρομοιες ωρες που τρώνε και οι Ελληνες και βρισκεις να φας μεχρι τα ξημερωματα.
+1.
Πολύ σημαντικό για εμάς τους φαγανούς.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Ενας αλλος τομεας που η Ισπανια κερδιζει κατα κρατος ειναι τα συγχρονα, περιποιημενα, ομορφα και καθαρα μαγαζια εστιασης.
Το σύστημα με τις χαρτοπετσέτες στο πάτωμα το έχεις δει;
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
Το σύστημα με τις χαρτοπετσέτες στο πάτωμα το έχεις δει;
κολλητη μου ηταν σιγουρη οτι τις πεταγανε στα φλαμενγκο ,οπως εμεις στα τσιφτετελια!!!!!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.981
Likes
12.033
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Το σύστημα με τις χαρτοπετσέτες στο πάτωμα το έχεις δει;
Φυσικα. Στον τροπο διασκεδασης μοιαζουμε παρα πολυ. Μονο που αυτοι τις πετουν χρησιμοποιημενες.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Ενας αλλος τομεας που η Ισπανια κερδιζει κατα κρατος ειναι τα συγχρονα, περιποιημενα, ομορφα και καθαρα μαγαζια εστιασης. Επισης ο κοσμος τρωει σε παρομοιες ωρες που τρώνε και οι Ελληνες και βρισκεις να φας μεχρι τα ξημερωματα. Και τα καφε και τα μπαρ τους ειναι της προκοπης, οχι σαν ταβερνες οπως στην Ιταλια.
Εγώ ντρεπόμουν που έβγαζα την φωτό (γιαυτό είναι τόσο χάλια) αυτοί ούτε έδιναν σημασία, και όχι δεν είχε καμιά σχέση με γλέντι
madrid O.jpg
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.981
Likes
12.033
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Εγώ ντρεπόμουν που έβγαζα την φωτό (γιαυτό είναι τόσο χάλια) αυτοί ούτε έδιναν σημασία, και όχι δεν είχε καμιά σχέση με γλέντι
View attachment 305354
Δεν παω σε μερη με τετοιο περιβαλλον. Αυτα ειναι χαλια ετσι κι αλλιως...ειτε εχουν καθαρα πατωματα, ειτε οχι.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.981
Likes
12.033
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Εδώ μέσα συστήνονταν σαν το απόλυτο μαστ, ούτε το θυμάμαι ούτε θέλω
Καλα, το φαγητο μπορει να ειναι αριστο αλλα εγω κοιταω πρωτα το περιβαλλον. Ουτε καν μπαινω σε τετοια μαγαζια εκτος κι αν ειναι να συναντησω καποιον που τρωει ηδη εκει. Γενικα εδω μεσα οσα διαμαντια θα βρεις, θα βρεις και αλλες τοσες φολες.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Επίσης η μοναδική πρωτεύουσα της Ευρώπης με τόσο πρωτοποριακή στριτ αρτ, μία 90χρονη κυρία είχε ενθουσιαστεί
madrid 1.jpg
madrid 2.jpg
madrid 3.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.594
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom