Travel War: Παρίσι vs Λονδίνο (παντός εποχής)

Travel War: Παρίσι vs Λονδίνο


  • Total voters
    160

makisg

Member
Μηνύματα
4.714
Likes
14.780
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Κανονικά θα έπρεπε να απαγορευτούν οι νέες εγγραφές που γίνονται μόνο και μόνο για την ψήφιση ( ειδικά αυτών που ψηφίζουν Παρίσι). Θα πρέπει οι Mods να επιτρέψουν στα παλιά μέλη να έχουν 3 ψήφους, όπως στις " Ταξιδιωτικές Ιστορίες ".
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Κανονικά θα έπρεπε να απαγορευτούν οι νέες εγγραφές που γίνονται μόνο και μόνο για την ψήφιση ( ειδικά αυτών που ψηφίζουν Παρίσι). Θα πρέπει οι Mods να επιτρέψουν στα παλιά μέλη να έχουν 3 ψήφους, όπως στις " Ταξιδιωτικές Ιστορίες ".
Από την απελπισία σας σε λίγο θα μοιράζετε και δωρεάν εισιτήρια για το Λονδινάκι..Ικανούς σας έχω...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.714
Likes
14.780
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Σου αρέσει αυτή η γεροντοκόρη;;;;


οχι να πάρει ευχή είναι δεσμευμένη..
Καλή είναι, αλλά αν είναι να βάζουμε διάσημες χάρην εντυπωσιασμού ας βάλουμε και τις παρακάτω.

audrey.jpg


vivien-leigh-dark-journey-afp.jpg


Οι γυναίκες δεν μας είπατε τις προτιμήσεις σας μεταξύ Λονδρέζων και Παριζιάνων.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Δεν έχω πάει στο Λονδίνο, οπότε δεν δικαιούμαι να ψηφίσω.
Όταν κι αν επισκεφτώ το Λονδίνο,τότε θα μπω να ψηφίσω το Παρίσι :bleh:
Κάνεις λάθος.Το λέει επίσημα η moderator στο πρώτο μήνυμα.

2. Για να ψηφίσει κάποιος ΔΕΝ είναι απαραίτητο να έχει πάει και στις δύο πόλεις. κάποιος μπορεί να προτιμά μία πόλη για άλλους λόγους ή να πείστηκε από αυτά που διάβασε από σας. Αρκεί να γράψει για ποιο λόγο επέλεξε την πόλη αυτή...

Ψήφισε λοιπόν ελεύθερα το Παρίσι που θέλεις....
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.001
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!

zafirenia_83

Member
Μηνύματα
74
Likes
103
https://www.ucityguides.com/cities/top-10-most-beautiful-cities.html
Ωστόσο, ακόμη και τέτοια sites (ασχέτως αξιοπιστίας κτλ φυσικά) κάτι Λονδίνα δεν τα εμφανίζουν καν στις πιο ¨όμορφες¨πόλεις του κόσμου.
(Τώρα το πως έχουν χωρέσει μικρές πόλεις και Μητροπόλεις σε top ten λίστα ειναι απορίας άξιον αλλά τέλος πάντων. Αφού μας βολεύει, καλή είναι!! :D:D:D)
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Αλλα ολα τα αλλα (peugeot, renault και citroen) ειναι η αποθεωση του μικροαστισμου! Πιο ευκολα φανταζομαι αλητη σε rolls royce παρα σε renault!

Ε και;; Και οι rolls royce για μεγαλοαστισμό;; Και αλήτη σε rolls royce δεν μπορώ να φανταστώ (τουλάχιστον τους αλήτες που έχω στο μυαλό μου που δεν έχουν πεντάρα τσακιστή και τριγυρίζουν απο δω και απο κει) παρά μόνο κολλημένο σε κάνα καπό επειδή ο ψηλομύτης οδηγός δεν είδε και τον πάτησε ....
Δηλαδή τώρα τι συζητάμε ;; ότι τάχα μου φοράμε μπλου τζην σέξι πάνκη όντες σε παρτυ άνιμαλ τα δίνουμε όλα ξερνάμε και περνάει και μια bentley και λέμε τι ζωάρα;;; εε Λονδίνο τότε τι συζητάμε..
 

panagiotis.k

Member
Μηνύματα
205
Likes
725
Κάνεις λάθος.Το λέει επίσημα η moderator στο πρώτο μήνυμα.

2. Για να ψηφίσει κάποιος ΔΕΝ είναι απαραίτητο να έχει πάει και στις δύο πόλεις. κάποιος μπορεί να προτιμά μία πόλη για άλλους λόγους ή να πείστηκε από αυτά που διάβασε από σας. Αρκεί να γράψει για ποιο λόγο επέλεξε την πόλη αυτή...

Ψήφισε λοιπόν ελεύθερα το Παρίσι που θέλεις....
Δαγκωτό λοιπόν!:clap:

Καλα ,καλα αν πας Λονδινο μην βγαλεις εισιτηριο επιστροφης μην δινεις λεφτα τσαμπα κριμα ειναι!
Αν εννοείς να κάνω και μια στάση από το Παρίσι πριν επιστρέψω τότε σε ευχαριστώ για τη πολύ καλή συμβουλή σου :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.753
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom