Travel War #4 Η σύγκρουση των ηπείρων...

Travel Wars - Η σύγκρουση των ηπείρων


  • Total voters
    74

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Άντε μαζευτήκαμε όλοι στα σπίτια μας, τελειώσανε οι διακοπές ας ξεκινήσουμε και κάνα forumικό πόλεμο. Και ας ανοιχτούμε λίγο και εκτός Ευρώπης.. Και ας πρωτοτυπήσουμε βάζοντας τρεις στην μάχη. Τρεις ιστορικές πόλεις στο σταυροδρόμι τριών ηπείρων: Αθήνα, Κωνσταντινούπολη, Κάιρο... Διαλέξτε, τεκμηριώστε και ας κερδίσει η καλύτερη!! (αθέμιτα μέσα, εντοπίζονται και καταπολεμούνται...)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Άντε μαζευτήκαμε όλοι στα σπίτια μας, τελειώσανε οι διακοπές ας ξεκινήσουμε και κάνα forumικό πόλεμο. Και ας ανοιχτούμε λίγο και εκτός Ευρώπης.. Και ας πρωτοτυπήσουμε βάζοντας τρεις στην μάχη. Τρεις ιστορικές πόλεις στο σταυροδρόμι τριών ηπείρων: Αθήνα, Κωνσταντινούπολη, Κάιρο... Διαλέξτε, τεκμηριώστε και ας κερδίσει η καλύτερη!! (αθέμιτα μέσα, εντοπίζονται και καταπολεμούνται...)
Που είναι η δημοσκόπηση, οέο?
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εγω πρεπει να ψηφισω; Δεν ειναι προδηλη η προτιμηση μου; Ολοκληρη Travelpedia εγραψα η κακομοιρα και θα με βαλλετε να τεκμηριωσω επιπλεον την αποψη μου;
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μα τι κανετε?? ειναι δυνατον??? δεν μπορω να διαλεξω!!
Διωχνω την Αθηνα , κραταω λατρεμενο Καϊρο και Πολη(ειναι δυνατον να απορριψω την καταγωγη μου??) , αλλα ΔΕΝ συμμετεχω στο debate!@!
Αισχος!:shock:
Υ.Γ. επειδη ξερω οτι θα μου το θαψετε το Καϊρο μερικοι , μερικοι που το νικ σας αρχιζει απο t, T , εχω να σας πω μια λεξη..
Κ..λ..μπ.ρονια!!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Εγω πρεπει να ψηφισω; Δεν ειναι προδηλη η προτιμηση μου; Ολοκληρη Travelpedia εγραψα η κακομοιρα και θα με βαλλετε να τεκμηριωσω επιπλεον την αποψη μου;
Ναι. Όχι. Ναι.

(Ποιος ξέρει τι θα έγραφες αν σου αναθέταμε την Travelpedia για την Αθήνα?)
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μια παρατηρηση: Μιλαμε για τρεις πολεις σε δυο ηπειρους...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Υ.Γ. επειδη ξερω οτι θα μου το θαψετε το Καϊρο μερικοι , μερικοι που το νικ σας αρχιζει απο t, T , εχω να σας πω μια λεξη..
Κ..λ..μπ.ρονια!!
Εγώ δε θα θάψω το Κάιρο. Αλλά δε θα ψηφίσω κιόλας μέχρι να κλείσω μια ΜΕΓΑΛΗ έλλειψη (ο χάρτης μου με προδίδει)...
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"><meta name="ProgId" content="Word.Document"><meta name="Generator" content="Microsoft Word 11"><meta name="Originator" content="Microsoft Word 11"><link rel="File-List" href="file:///C:%5CUsers%5CSpyros%5CAppData%5CLocal%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Cclip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:punctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <w:DontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:72.0pt 90.0pt 72.0pt 90.0pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]--> Το Κάιρο ρε Ευαγγελία για θάψιμο? Όχι για κανένα λόγο! Για γκρέμισμα και ξαναχτίσιμο όμως το συζητάμε.....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.894
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom