Ηνωμένο Βασίλειο Travelcard London.

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ευχαριστώ πολυ για την βοήθεια....έκλεισα με αυτό που μου εστειλες...
Είναι αξιόπιστο φαντάζομαι... Θα έρθουν στην ωρα που συμπλήρωσα;;
Αν συμπλήρωσες αυτά που έπρεπε σωστά, δηλαδή κυρίως ταχ. κώδικα, διεύθυνση κτλ κτλ, θα σου έρθει ένα mail επιβεβαίωσης. Ναι στην ώρα τους θα έρθουν, γιατί να μην έρθουν;
Αν χρειαστείς κάτι έχουν και τα τηλέφωνα αλλά και online support.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.023
Likes
12.112
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ε δεν ειναι και σιγουρο πως θα το χασεις. Μπορει να φτασεις και πολυ νωριτερα.
 

marakizio85

Member
Μηνύματα
160
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΏΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ- ΚΟΥΒΑ
Αν συμπλήρωσες αυτά που έπρεπε σωστά, δηλαδή κυρίως ταχ. κώδικα, διεύθυνση κτλ κτλ, θα σου έρθει ένα mail επιβεβαίωσης. Ναι στην ώρα τους θα έρθουν, γιατί να μην έρθουν;
Αν χρειαστείς κάτι έχουν και τα τηλέφωνα αλλά και online support.
Ωραία ευχαριστώ...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Προς το παρρον αυτά...αν χρειαστω κάτι επιπλεον....
Για το ευχαριστώ λέω! Ούτε ένα δωράκι ή τι θες να σου φέρω που με βοηθησες τόσο; Τίποτα, απλά ένα σκέτο και ψυχρό ευχαριστώ;
 

Katjim

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Παιδια μια επιβεβαίωση για το αν κατάλαβα σωστά σε οτι διάβασα παραπάνω . Εγω φτάνω στο stansed ,πάω στο σταθμό τρένου με σήμα national rail αγοράζω τα εισητηρια μας κ ζητάω travelcart 2for1 ; Μου δείχνουν κάτι ώστε να ξερω που ισχυει η προσφορά;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Παιδια μια επιβεβαίωση για το αν κατάλαβα σωστά σε οτι διάβασα παραπάνω . Εγω φτάνω στο stansed ,πάω στο σταθμό τρένου με σήμα national rail αγοράζω τα εισητηρια μας κ ζητάω travelcart 2for1 ; Μου δείχνουν κάτι ώστε να ξερω που ισχυει η προσφορά;
Τους λες και για ποιες ζώνες θες και σου δίνουν ένα βιβλιαράκι με τα κουπόνια, εφόσον έχουν διαθέσιμο.
 

Katjim

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Σ ευχαριστω . Μήπως σου ειναι εύκολο να μου πεις αν έχω καταλάβει σωστά για το London pass ισχύει κ για απεριόριστες διαδρομές ; Δηλαδή όπως το καταλαβαίνω εγω ειναι μια κάρτα που εχει ενσωματωμένη την travelcard κ τις εισόδους στα αξιοθεατα? λάθος;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ναι αν διαλέξεις αυτή την επιλογή γιατί έχει και επιλογή χωρίς τις μετακινήσεις.
Αλλά είναι πανάκριβο και δεν συμφέρει πιστεύω, ειδικά αν είστε 2 άτομα και βγάλετε 7daytravelcard και πάτε με 2 for 1.
 

MELAS86-CY

Member
Μηνύματα
76
Likes
214
πριν 1 μήνα είχα πάει Λονδίνο και αγόρασα travelcard 2for1 απο national rail. είχα εκτυπώσει τα κουπόνια απο το διαδίκτιο. δεν αντιμετωπίσαμε πουθενά πρόβλημα. αντιθέτως εξοικονομήσαμε πολλά χρήματα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.120
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom