TravelPedia

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.978
Likes
9.428
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Συγχαρητηρια σε οσους δουλεψαν για αυτο το αρτιο αποτελεσμα!
Ευχομαι να συνεχιστει η καλη δουλεια και η travelpedia συντομα να αριθμει πολλες σελιδες :clap::clap:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.379
Likes
6.927
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Συγχαρητηρια σε οσους δουλεψαν για αυτο το αρτιο αποτελεσμα!
Ευχομαι να συνεχιστει η καλη δουλεια και η travelpedia συντομα να αριθμει πολλες σελιδες :clap::clap:
Συνυπογράφω! :clap:

Θα διαφωνήσω για τις σελίδες!
Εγώ θα ευχηθώ να αριθμεί τόμους πολλούς!!:cool::haha:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Συγχαρητηρια και απο μενα,αφενος στους αρμοδιους του σαιτ και αφενος στην συγγραφικη ομαδα.
Επαγγελματικη δουλεια,και σιγουρα ειναι ικανοποιητικος ταξιδιωτικος οδηγος.
Ευχομαι να διαβασουμε κι`αλλους ταξιδιωτικους προορισμους στην ενοτητα αυτη με τον ιδιο αψεγαδιαστο τροπο.(μπραβο stellana Ερση,thanos και traveller).

Δηλαδη αν δουμε μεσα στο νετ,η καπου αλλου αποσπασματα απο ιστοριες μας, η φωτο, μπορουμε να κινηθουμε νομικα?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ξέχασα να πω το εξής:

Σε κάθε άρθρο υπάρχουν δύο βαθμολογίες, η αξιολόγηση που δίνει ο συγγραφέας στον προορισμό σε διάφορες κατηγορίες (αξιοθέατα, κουζίνα, κλπ), και η αξιολόγηση που δίνουν τα μέλη στον προορισμό.

ΠΡΟΣΟΧΗ: η βαθμολογία που μπορείτε να βάλετε αφορά την αξιολόγηση του μέρους, και όχι του άρθρου. Επίσης είναι προφανές ότι για να βαθμολογήσετε έναν προορισμό, πρέπει να τον έχετε επισκεφθεί. :)
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.086
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Έριξα και εγώ μια γρήγορη ματιά και έμεινα εντυπωσιασμένος. Μπράβο στην ομάδα διαχείρισης και στα παιδιά που έγραψαν τα άρθρα. Περιμένουμε με ανυπομονησία και νέους προορισμούς. Εγώ και οι υπόλοιποι φαν της Πράγας απαιτούμε άρθρο για την αγαπημένη μας πόλη. Και για το Παρίσι φυσικά που τόσοι πολλοί λατρεύουν στο φόρουμ. Πολύ καλή και η ιδέα για τα Φίτζι. Περιμένουμε και άλλους ψαγμένους προορισμους.:clap::clap::clap::clap:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εξαιρετική δουλειά! Μπράβο και πάλι μπράβο!!!

Αξιολόγησα κι εγώ στην Ρώμη που έχω πάει!

Πραγματικά, η συγκεκριμένη ενότητα αποτελεί σημαντικό οδηγό για τα ταξίδια μας!

Ελπίζω να ανεβάσετε σύντομα την Βαρκελώνη... πριν το ταξίδι μου! :clap::clap::clap:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
πραγματικα συγχαρητηρια!!!εχετε ανεβασει πολυ ψηλα το επιπεδο!τοσο οργανωμενη δουλεια...μετα πως να μην ξεπερασει το site τα 1500 μελη?για να μην πω τα 3000 μελη!καλη συνεχεια σε ολους!


:oscar: αυτο νομιζω οτι σας αξιζει!
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Σήμερα κατάφερα κι εγώ να μπω και να δώ την TravelPedia. Εξαιρετική δουλειά!! Χίλια Μπράβο και σ'ανώτερα!!
 
Μηνύματα
74
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
????????
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος λατινικης αμερικης
Πολυ πρακτικη και χρησιμη η ενοτητα, παρα πολυ καλη η υλοποιηση. Διαβασα το κομματι για κων/πολη και οφειλω να δωσω τα συγχαρητηρια μου στην συγγραφεα!
 

gps vagelis

Member
Μηνύματα
160
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ-NO MONEY
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΡΑΖΙΛΙΑ
MΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!Αψογη δουλεια και εις ανωτερα!Θαειναι χρησιμο για ολους εμας τους ταξιδιωτες!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.729
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom