Travelstories 2013

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ggonholidays

Member
Μηνύματα
576
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Άλλη μια εισήγηση. Στις Ταξιδιωτικές Ιστορίες που είναι χωρισμένες σε κεφάλαια δεν έχεις καμία ένδειξη ποιό κεφάλαιο διαβάζεις. Θα μπορούσε το κεφάλαιο που διαβάζουμε να είναι πιο σκούρο από τα υπόλοιπα ώστε να μην ξεχνάμε που φτάσαμε?

Υ.Γ έγινα κατανοητή ή σας μπέρδεψα?:p
 
Last edited by a moderator:

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Άλλη μια εισήγηση. Στις Ταξιδιωτικές Ιστορίες που είναι χωρισμένες σε κεφάλαια δεν έχεις καμία ένδειξη ποιό κεφάλαιο διαβάζεις.
Στο τέλος όμως κάθε κεφαλαίου υπάρχουν επιλογές Προηγούμενο και Επόμενο Κεφάλαιο βάζοντας απλά τον κέρσορα σε μια από τις δύο σου δείχνει ποιο είναι το επόμενο κεφάλαιο είτε το προηγούμενο αντίστοιχα οπότε καταλαβαίνεις ποιο είναι το κεφάλαιο που διαβάζεις.
 
Last edited by a moderator:

ggonholidays

Member
Μηνύματα
576
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Στο τέλος όμως κάθε κεφαλαίου υπάρχουν επιλογές Προηγούμενο και Επόμενο Κεφάλαιο βάζοντας απλά τον κέρσορα σε μια από τις δύο σου δείχνει ποιο είναι το επόμενο κεφάλαιο είτε το προηγούμενο αντίστοιχα οπότε καταλαβαίνεις ποιο είναι το κεφάλαιο που διαβάζεις.
Ευχαριστώωωω!!! Δεν το είχα προσέξει :icon_redface:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Οι τιτλοι των θεματων και των μηνυματων δεν ξεκινουν απο καπως ξεκουδουνο σημειο; Δεν ειναι υπερβολικα πανω αριστερα;
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Οι τιτλοι των θεματων και των μηνυματων δεν ξεκινουν απο καπως ξεκουδουνο σημειο; Δεν ειναι υπερβολικα πανω αριστερα;
Μια χαρά είναι...και που να ήταν δηλαδή;
Εγώ προτείνω να αφήσεις το αλφάδι και να αρχίσεις να συμπληρώνεις το χάρτη σου... :p
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εγώ προτείνω να αφήσεις το αλφάδι και να αρχίσεις να συμπληρώνεις το χάρτη σου... :p
Εχω βαλει αγγελια για να προσλαβω καποιον να μου τον συμπληρωσει...
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Οταν θέλουμε να ανατρέξουμε σε ταξιδιωτικές ιστορίες που αφορούν συγκεκριμένο προορισμό-πόλη η έστω χώρα πχ Ιταλία τι κάνουμε;μπαίνοντας στις ταξιδιωτικές ιστορίες της Ευρώπης τάχει όλα μαζί,
ανάκατα,υπάρχει εύκολος τρόπος;
προς το παρόν πατάω με αναζήτηση βάζοντας το όνομα της πόλης που ψάχνω αλλά έτσι δε μου βγάζει μόνο ταξιδ.ιστορίες αλλά όοοοτι αφορά συζητήσεις-ερωτήσεις για την πόλη και μπερδεύομαι
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Aκυρη η ερώτηση μου...από την αρχική σελίδα κλπ ταξιδ.ιστορίες και μιά χαρά
είναι μέχρι να το συνηθίσω...προσπαθούσα από αλλού και δεν τις εβρισκα,
όλα οκ!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχεις δίκιο, σκοπός είναι στο τέλος να υπάρχει ενιαίο μενού με την αρχική σελίδα ;)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Σαφως και η ταχυτητα ειναι μεγαλυτερη και οι φωτο ανεβαινουν γρηγοροτερα .
Τη συνηθιζουμε σιγα σιγα τη νεα μορφη..καθε αρχη και δυσκολη που λενε.Μπραβο στους διαχειριστες για την υπομονη και την επιμονη τους.
Αλλα να ρωτησω ..αυτο με την αχναδα που το εχουν αναφερει σχεδον ολοι ..θα παραμεινει ως εχει ή υπαρχει περιθωριο να σκουρηνει λιγο?
Επισης να το ξαναπω και γω ..τα νεα ποστ εμφανιζονται πολυ καθυστερημενα στα δεξια...δυσκολευεσαι να παρακολουθησεις αν υπαρχουν απαντησεις σε μια συζητηση που συμμετεχεις.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.366
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
Vis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom