Travelstories 2013

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Eμενα σ ενα βραδυ τα νεα μηνυματα εγιναν απο μονοψηφιο αριθμο σε 105. Πολλα δεν ειναι;
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.772
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Thanks παιδιά για την ενημέρωση. Mariath μήπως είχες μηνύματα που υπήρχαν από πριν αδιάβαστα; υποθέτω ότι αυτό το πράγμα θα αρχίσει να λειτουργεί κανονικά από τη στιγμή που μπήκε, όχι αναδρομικά.
Είχα αδιάβαστα μηνύματα πριν αλλά θεώρησα και γω ότι ο μετρητής μετράει από τη στιγμή που μπήκε. Αυτή τη στιγμή έχω έξι νέα αδιάβαστα μηνύματα από τότε που μπήκε ο μετρητής αλλά αυτός εξακολουθεί να μου δέιχνει τρία.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Βασικά σημείωσε μία όλα τα φόρουμ ως διαβασμένα, και από εκεί και μετά να δούμε αν μετράει σωστά.
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.333
Likes
3.546
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Μια απορία : διαβάζοντας μια ολοκληρωμένη ιστορία γιατί δεν φαίνεται στα posts/κεφάλαια ποιος την έγραψε ??
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Βασικά σημείωσε μία όλα τα φόρουμ ως διαβασμένα, και από εκεί και μετά να δούμε αν μετράει σωστά.
Εμενα ειχε κολλησει στο 102 χωρις βεβαια να υπαρχουν τοσα πολλα νεα μηνυματα. Το μηδενησα τωρα. Για να δουμε...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μια απορία : διαβάζοντας μια ολοκληρωμένη ιστορία γιατί δεν φαίνεται στα posts/κεφάλαια ποιος την έγραψε ??
Δε σε πιάνω. Αναφέρεσαι στο forum ή στην αρχική σελίδα; Στο φόρουμ φαίνεται κανονικά, για την αρχική σελίδα, διάβασε το πρώτο μήνυμα του παρόντος θέματος...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.090
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Και σε εμενα ο μετρητης είναι κολλημένος στα 17 νεα μηνυματα, όσα κι αν διαβάσω εν τω μεταξύ
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.333
Likes
3.546
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
είμαι στη κεντικη σελιδα -- επιλέγω Ταξιδιωτικές Ιστορίες, διαλέγω χώρα κ μου τις εμφανιζει , χωρις να αναφέρει ποιος τις έγραψε
Επιλεγω καποια απο αυτες, διαβάζω, αλλα επισης δεν αναφέρει ποιος την εγραψε...
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
450
Likes
1.678
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ούτε σε μένα λειτουργεί καλά ο μετρητής. Μου δείχνει 2 αδιάβαστα μηνύματα ενώ έχω καμιά δεκαριά θέματα αδιάβαστα.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Επίσης έχει μπει ένα νουμεράκι δίπλα στο "νέα μηνύματα" στο μενού, που σας ενημερώνει πόσα μηνύματα έχετε αδιάβαστα. Είμαστε ακόμα σε φάση δοκιμής οπότε αν δείτε να μη δουλεύει σωστά ή να έχει κάποιο πρόβλημα παρακαλώ να το αναφέρετε εδώ :)
Πολύ χάρηκα που επανήλθε αυτό.Το θεωρώ πολύ χρήσιμο.Σε μένα δουλεύει.

Στα πρόσφατα μηνύματα στα δεξιά,στην προηγούμενη μορφή όταν ήταν αδιάβαστα ήταν έντονο μαύρο και όταν το διάβαζες έφευγε το bold.Tώρα δεν ισχύει αυτό.
Το έχεις στα υπόψιν να το αλλάξεις?
Και κάτι ακόμα που έχει απαντηθεί και συγνώμη που το ρωτάω.Για να απαντήσω σε δύο άτομα σε ένα ποστ,πως γίνεται το quote?
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Πολύ χάρηκα που επανήλθε αυτό.Το θεωρώ πολύ χρήσιμο.Σε μένα δουλεύει.

Στα πρόσφατα μηνύματα στα δεξιά,στην προηγούμενη μορφή όταν ήταν αδιάβαστα ήταν έντονο μαύρο και όταν το διάβαζες έφευγε το bold.Tώρα δεν ισχύει αυτό.
Το έχεις στα υπόψιν να το αλλάξεις?
Και κάτι ακόμα που έχει απαντηθεί και συγνώμη που το ρωτάω.Για να απαντήσω σε δύο άτομα σε ένα ποστ,πως γίνεται το quote?
Τα θέματα που περιλαμβάνουν αδιάβαστα μηνύματα, από όποιο μενού κι αν τα βλέπεις, είναι με πιο σκούρο μπλε χρώμα (bold) και έχουν στα αριστερά τους μια τελίτσα, η οποία σε οδηγεί στο τελευταίο αδιάβαστο μήνυμα.

Για την πολλαπλή παράθεση, πατάς σε όσα μηνύματα θες "Απάντηση"΄, αυτά μεταφέρονται στο κουτάκι που θα γράψεις την απάντησή σου, την οποία και θα χειριστείς ανάλογα.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.772
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Βασικά σημείωσε μία όλα τα φόρουμ ως διαβασμένα, και από εκεί και μετά να δούμε αν μετράει σωστά.
Λοιπόν, έκανα όλα τα φόρουμ διαβασμένα. Ο μετρητής μηδένισε, άρχισε να μετράει από την αρχή, έφτασε ως το επτά. Διαβάζω τα μηνύματα αυτού του θέματος (έχω άλλα έξι θέματα αδιάβαστα) και ο μετρητής ... επέστρεψε στο τρία!!!!!!!!

Edit: Ο μετρητής μετράει στο ...περίπου. Δηλαδή πριν έδειχνε τρία νέα μηνύματα. Προστέθηκαν άλλα δύο και πήγε στα πέντε ενώ στην πραγματικότητα θα ήταν έξι + δύο = οκτώ. Μόλις όμως άνοιξα ένα από όλα για να το διαβάσω επέστρεψε πάλι στο τρία.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.164
Μέλη
38.966
Νεότερο μέλος
christinalovari@y

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom